Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

Glucker

Здесь был статус
Оце більше всього лякає... Одні пишуть переможні звіти, а інші не встигають копати ями... У спецкомбінаті, що на Лебединській, черга на 2 доби...
А можете підкріпити це якимись фактами, чи джерело даної інформації з розряду "хтось перднув у калюжу"?
 

Glucker

Здесь был статус
ну навіщо так грубо - може,лікар знайомий розповів:call:
Знаю випадок коли знайомій сказала на вухо її якась знайома медсестра з Липової долини про те, що нібито у сусідньому селі після того як зробили щеплення від ковіду, померло 17 чоловік. Наприкінці літа, коли по всій області за добу або взагалі не фіксували випадки смерті від ковіду, або 1-2.
Тому пєрдоьж у калюжу - дуже авторитетне джерело інформації.
 

d324co

Well-Known Member
А можете підкріпити це якимись фактами, чи джерело даної інформації з розряду "хтось перднув у калюжу"?
Хотите фактов - сходите на Лебединскую 5, спецкомбинат. В рабочее время, примерно с 10 до 15... Увидите такое, что запомнится до конца эпидемии и ещё надолго...

Я уже второй день занимаюсь оформлением похорон родственницы, которая не вакцинировалась, подцепила ковид, и в воскресенье померла. В понедельник утром я был на Лебединский - ближайшая доступная дата была 17.11 на 14.30... Сегодня в 12 ближайшая дата была 18.11 на 15.30...
Передо мной оформляли 2х братьев, померших от ковида, за мной стоял мужик - тоже оформлял ковидную...
Работницы, оформляющие документы, к концу дня были - как выжатые тряпки, еле двигались...

п.с. Если не считаете нужным придерживаться карантинных правил - знайте, что, в случае, если помрете от ковида - вас будут хоронить грязного, голого (мыть и одевать в морге отказываются) застегнутого в герметичный пластиковый пакет, который положат в гроб и сразу заколотят. Заколоченный гроб отвезут и закопают, без всяких прощаний, присутствующие будут находится в 1.5 метрах, в масках и перчатках. Всех присутствующих на кладбище перепишут.
(это не страшилки, это факты, с которыми я столкнулся при оформлении)

И ещё - для ваших родственников похороны ковидного окажутся существенно дороже обычных...
 

Glucker

Здесь был статус
Хотите фактов - сходите на Лебединскую 5, спецкомбинат. В рабочее время, примерно с 10 до 15... Увидите такое, что запомнится до конца эпидемии и ещё надолго...

Я уже второй день занимаюсь оформлением похорон родственницы, которая не вакцинировалась, подцепила ковид, и в воскресенье померла. В понедельник утром я был на Лебединский - ближайшая доступная дата была 17.11 на 14.30... Сегодня в 12 ближайшая дата была 18.11 на 15.30...
Передо мной оформляли 2х братьев, померших от ковида, за мной стоял мужик - тоже оформлял ковидную...
Работницы, оформляющие документы, к концу дня были - как выжатые тряпки, еле двигались...

п.с. Если не считаете нужным придерживаться карантинных правил - знайте, что, в случае, если помрете от ковида - вас будут хоронить грязного, голого (мыть и одевать в морге отказываются) застегнутого в герметичный пластиковый пакет, который положат в гроб и сразу заколотят. Заколоченный гроб отвезут и закопают, без всяких прощаний, присутствующие будут находится в 1.5 метрах, в масках и перчатках. Всех присутствующих на кладбище перепишут.
(это не страшилки, это факты, с которыми я столкнулся при оформлении)

И ещё - для ваших родственников похороны ковидного окажутся существенно дороже обычных...
Прийміть мої співчуття.

Ну а щодо карантинних заходів, я обома руками за адекватні карантинні заходи.
Я щепився нормальною вакциною як тільки вона стала доступна. Навіть розглядав варіант поїхати в одну з сусідніх країн щоб щепитися вакциною, яка визнана ВОЗ та ЕМА. І всерйоз готувався до цього, але підвезли Модерну і я вакцинувався тут.
Обмеження для невакцинованих я цілком схвалюю. Більше того, особисто я за те, щоб не пускати невакцинованих у міський громадський транспорт, а також у продуктові магазини та аптеки.
Але, нажаль, у нас це все зроблено через сраку у законодавчому плані (як і багато чого ще) і будь-який бажаючий може обійти більшість з цих обмежень без особих проблем. Треба змінити закони відповідним чином, а також надати тим же поліцейським право вимагати сертифікати вакцинації, а не так як у нас: вказівки дали проводити відповідні перевірки, а права у відповідних законах їм для цього не надали.

А от щодо масок, у мене трохи інша думка. Приведу сухі факти. У мене в офісі цієї осені захворіли всі ті, хто не був вакцинований або не хворів раніше. Колеги, які мали імунітет, не захворіли. Маски реально носили, одягали їх правильно. На підборідді вони не теліпалися, закривали ніс і т.д. Тому не знаю як щодо ефективності масок при нетривалому контакті, але при тривалому контакті хоч будуть вони одягнуті, хоч ні, але за 8-годинний робочий день всі присутні у приміщенні обміняються один з одним бацилами незалежно від того, носять вони маски чи ні.
 

Билли Бонс

Well-Known Member
Еду в Австрию.Сейчас в Кракове.Отношение аборигенов к ношению масок откровенно распиздяйское.В точках туристических не скажу,что ажиотаж,но и не пустуют.Полиции не видно вообще.А ковид-сертификат попросили только при пересечении границы.Думаю,что скоро смогу парировать "а вот в Европе..."
 
Останнє редагування:

d324co

Well-Known Member

"Богу-богове, а кесарю- кесареве"
Наявність антитіл не гарантує, а бомага, що вам вкололи щось 2 рази - гарантує !!
 

Satori

Well-Known Member
Учёные Института химической биологии и фундаментальной медицины экспериментальным путём доказали, что больше антител у людей, которые сначала перенесли заболевание, а потом сделали прививку. На втором месте те, кто не болел ковидом, но сделал прививку. На третьем по количеству антител – переболевшие и не сделавшие прививку.

«Высокий уровень антител у первой группы объясняется тем, что при болезни организм уже контактировал с вирусными белками, то есть научился вырабатывать антитела, и при вакцинации иммунная система даёт ещё более мощный ответ», – пояснила кандидат наук, младший научный сотрудник лаборатории ферментов репарации Анна Тимофеева.
 
Зверху