Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

d324co

Well-Known Member
Може, хоч цей раз дійде від слів до чогось реального?
You must be registered for see images attach
 

d324co

Well-Known Member
Ось вже й привезли... Точніше 2 вже виявили , а скільки привезли та не виявили - невдовзі дізнаємось...

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що в Україні вже зафіксували штам коронавірусу «Дельта», який є більш заразним за інші штами.

Про це Данілов сказав в інтерв’ю « ».

Він повідомив що штам «Дельта» підтвердили одразу у двох людей ㅡ 66-річної жінки та 16-річної дитини. Вони нещодавно повернулись із Росії, де також поширився цей штам, та захворіли вже в Україні. Наразі їх госпіталізували до Олександрівської лікарні, стан пацієнток стабільний
І привезли саме з за поребрика... От таки не##й шастати....
 

Glucker

Здесь был статус
Може, хоч цей раз дійде від слів до чогось реального?
You must be registered for see images attach
"Щось реальне" - це, наприклад, що?
З 25 червня почне діяти вимога наявності негативного тесту на коронавірус для громадян, які повертаються із країн, де стрімко поширюється агресивний штам коронавірусу "Дельта".
Джерело: з посиланням на головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна
Деталі: За словами Кузіна, відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду. Так, громадяни, які прибули з Індії, Великої Британії, Росії, Португалії не зможуть перетнути український кордон, якщо не зроблять експрес-тест на коронавірус безпосередньо на пункті пропуску.
Зазначається, що рішення буде поширюється також на тих, хто перебував на території цих країн не менше семи днів.
У МОЗ кажуть, що вказана норма почне діяти з 25 червня.
Окрім того, до 25 червня за дорученням РНБО, буде підготовлено комплексні пропозиції для протидію поширенню нового штаму.
Цього достатньо чи ще щось треба?
 

d324co

Well-Known Member
Цього достатньо чи ще щось треба?
Треба, принаймі, щоб це дійсно робили.
Бо та постанова ще не опублікована. Та, до речі, не з'ясовано, за чий кошт робитимуть ті тести.... Якщо за рахунок бюджету - гроші не заплановані, тим паче не перераховані.

На данний момент діє таке:
. З 17 червня уряд дозволив громадянам України та іноземцям з посвідкою на проживання в'їжджати в Україну без тестів, оскільки в країні рівень епідеміологічної небезпеки понизили до зеленого
Саме так - можна в'їжджати без тестів, бо в Україні все гаразд. І не важливо, який рівень в країні звідки в'їжджають !!!
 

Glucker

Здесь был статус
Треба, принаймі, щоб це дійсно робили.
Бо та постанова ще не опублікована. Та, до речі, не з'ясовано, за чий кошт робитимуть ті тести.... Якщо за рахунок бюджету - гроші не заплановані, тим паче не перераховані.

На данний момент діє таке:

Саме так - можна в'їжджати без тестів, бо в Україні все гаразд. І не важливо, який рівень в країні звідки в'їжджають !!!
Думаю, що опублікують.
Але згодний з тим, що дана постанова складна у виконанні, притому як у випадку коли ці тести мають бути сплачені бюджетом, так і у випадку коли пасажир має їх сплатити. Щодо випадку, коли тести мають бути сплачені з бюджету, Ви самі описали. А от щодо випадку коли пасадир маж платити за тест, то у випадку коли громадянин України повертається в Україну з країн з високим рівнем ризику, то є декілька дуже цікавих моментів:
1. Громадянину України не може бути відмовлено у поверненні в Україну. Це гарантовано Конституцією України. Уявіть ситуацію, якщо я скажу що грошей на тест у мене немає. На основі якоїсь там постанови вони не можуть відмовити мені у цьому праві, бо постанова то навіть не закон, а підзаконний акт. Конституція має вищу силу.
У такому випадку можуть направити на обсервацію. Але, де вони знайдуть стільки житла для обсервації тих, хто повертається в Україну, і, найголовніше, тут має має місце
2. Досить суттєве обмеження прав і свобод громадян. Зокрема, право на вільне пересування. І ці права можуть бути порушені, наприклад, якщо в Україні діє або військовий, або надзвичайний стан. Ні перший, ні другий правовий режим у нас не встановлений.

П.С.: але, в цілому я радий тому, що трохи нахлобучать тих, хто їде з кацапстану до нас. Це стосується як українців, так і громадян інших країн.
Але мені шкода прикордонників, на яких виконання цієї постанови спихнуть.

П.П.С.: і так, ця постанова не допоможе тому щоб небезпечний штам ковіду до нас не проник. Просто дещо відтермінує це по часу. Бо, наприклад, з кацапстану незабаром можна буде їздити на ті ж курорти Туреччини. Де наші співвітчизники, сконтактувавши з хворими кацапами, все одно привезуть вірус в Україну. Ну і не тільки в Туреччині вони можуть підхопити вірус у кацапів, а і у інших країнах.
 
Останнє редагування:

d324co

Well-Known Member

>
В Украине за сутки в 11 областях не сделали ни одной прививки от коронавируса
Сегодня, 00:38
You must be registered for see images
88


В воскресенье, 9 мая, в Украине сделали всего лишь 1 тысячу 4 прививки от коронавируса. При этом в 11 областях вакцинацию вообще не проводили.
Об этом сообщил министр здравоохранения Максим Степанов на своей странице в .
 

Glucker

Здесь был статус
До речі, дзвонили мені декілька тижнів тому. Пропонували вакцинуватися китайською вакциною. Нажаль, прийшлося відмовитися. Я тільки за вакцинацію, але, враховуючи те, що китайська вакцина ще не визнана у ЄС, я ризикую отримати проблеми з в'їздом у більшість країн ЄС на досить тривалий період. Пробував обдзвонити всі сумські пункти вакцинації щоб вакцинували залишками Пфайзера. Готовий приїхати будь-коли в будь-куди. Але медики непохитні і кажуть що Пфайзера для вчителів та інших категорій. Хоча більшості з тих категорій, кому колять Пфайзер можливість в'їзду у ЄС і не треба. От таким могли б і китайську вакцину колоти.
Така ось фуйня, малята.
 

Билли Бонс

Well-Known Member
До речі, дзвонили мені декілька тижнів тому. Пропонували вакцинуватися китайською вакциною. Нажаль, прийшлося відмовитися. Я тільки за вакцинацію, але, враховуючи те, що китайська вакцина ще не визнана у ЄС, я ризикую отримати проблеми з в'їздом у більшість країн ЄС на досить тривалий період. Пробував обдзвонити всі сумські пункти вакцинації щоб вакцинували залишками Пфайзера. Готовий приїхати будь-коли в будь-куди. Але медики непохитні і кажуть що Пфайзера для вчителів та інших категорій. Хоча більшості з тих категорій, кому колять Пфайзер можливість в'їзду у ЄС і не треба. От таким могли б і китайську вакцину колоти.
Така ось фуйня, малята.
сейчас именно тот момент,о котором говорит мышебратская поговорка "не до жиру, быть бы живу" - абы не сдохнуть,а ЕС подождет.Это я насчет

От таким могли б і китайську вакцину колоти.
а Пфайзер не настолько ох*енный,как его раздули
 
Зверху