Не ненакаркайте...Вот и форум ожил. Тема для разговора появилась. А то уже почти зачах )
Дефолт никак не спасает от долгов.Ибо Италия такие миллиарды задолжала МВФ,что им форс мажорный дефолт аж кипит...
Потому, как у нас именно так. Пример - СМПО Фрунзе. Накопились долги по зарплате, коммуналке, ресурсам - переименовали, сменили директора - "всё: никаких долгов и начинаем с чистого листа". И СЭЛМИ, и еще много примеров...Почему у пересичных граждан стойкая ассоциация, что если дефолт, то значит всё: никаких долгов и начинаем с чистого листа.
КИЇВ. 23 березня. УНН. В Україні починається другий етап боротьби з коронавірусом, який полягає у протистоянні COVID-19 не лише попереджувальними заходами, а й безпосередньо лікуванням хвороби. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець, передає УНН із посиланням на пресслужбу МОЗ.
"Україна, на жаль, не змогла вжити жорстких заходів, щоб не впустити вірус. Тому зараз, на цей момент, у нас уже є вогнища, які прийшли не з Китаю чи з Європи, а є нашими, місцевими, вогнищами. Тобто починається другий етап, і ми повинні не допустити пандемії у країні", - сказав Ємець.
За його словами, нині команда Міністерства охорони здоров’я та українська влада в цілому докладають усіх зусиль, щоб боротися з коронавірусом. Зокрема, міністерству вдалося відновити вертикаль санітарної служби, коли заступника міністра Віктора Ляшка було призначено державним санітарним лікарем. Саме ця вертикаль, як підкреслив Ілля Ємець, буде ключовою у боротьбі з COVID-19.
"Зараз дуже важливо локалізувати вогнища вірусу, хоча зробити це дуже складно. Тому що третій етап цього невидимого ворога (ред. - коронавірусу) – смертність. Якщо китайцям вдалося досягти показника смертності 3-4%, то Італії не вдалося, і там 8-9%. Я сьогодні зібрав спеціалістів, які будуть працювати у медичній реформі західного зразка... Ці спеціалісти можуть зробити так, що в нас смертність буде менше, ніж навіть у Китаї", - підкреслив Ємець.
Ну потому что дефолт страны и банкротство юр.лица/физ.лица - это слегка разные процессыПотому, как у нас именно так. Пример - СМПО Фрунзе. Накопились долги по зарплате, коммуналке, ресурсам - переименовали, сменили директора - "всё: никаких долгов и начинаем с чистого листа". И СЭЛМИ, и еще много примеров...
Объяснить это "пересичному гражданину" нашей страны - сложная задача...Ну потому что дефолт страны и банкротство юр.лица/физ.лица - это слегка разные процессы
Это смотря какой дефолт. Мне больше нравится Исландский вариант.Дефолт никак не спасает от долгов.
Почему у пересичных граждан стойкая ассоциация, что если дефолт, то значит всё: никаких долгов и начинаем с чистого листа.
При дефолте по долгам всё равно платить нужно, только:
а) кредиторы конфискуют любые активы страны за рубежом
б) в долг теперь никто не даст, крутитесь сами как хотите.
все покоя не дает?И при Сталине такого не было и быть не могло?Фабрика в Липецке