Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

Glucker

Здесь был статус
Ну вот это отличный пример, и я за него двумя руками. Как и Словакия показала на выходных отличный пример с бесплатным массовым тестированием. Адекватный подход к ковиду в таких странах вызывает и адекватную реакцию. А не как в нашей стране.
 

d324co

Well-Known Member
Ну вот это отличный пример, и я за него двумя руками. Как и Словакия показала на выходных отличный пример с бесплатным массовым тестированием. Адекватный подход к ковиду в таких странах вызывает и адекватную реакцию. А не как в нашей стране.
Простите, а как при таком подходе деньги пиздитьосваивать ????
 

Glucker

Здесь был статус
Простите, а как при таком подходе деньги пиздитьосваивать ????
Я думаю, на закупках вакцины или тестов у нас бы очень хорошо нагрели руки кто нужно.
Но я повторяю, отсутствия адекватных мер, а тем более, ввод их с грубейшими нарушениями, провоцирует вполне справедливое и соответствующее отношение к ним.
 
  • Like
Реакції: Aiir

Aiir

_
Модератор
You must be registered for see images

03.11.20 11:48
Степанов про ситуацію з коронавірусом: "Ми дійшли до точки неповернення і близькі до катастрофи"

Ситуація з поширенням коронавірусу в Україні критична і швидко перетворюється зі складної на катастрофічну.
Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, виступаючи на засіданні Ради, інформує
"Ми дійшли до точки неповернення і близькі до катастрофи. Ситуація критична не тільки в Україні, а й в усьому світі. Англія, Франція, Австрія, Німеччина, Іспанія знову запроваджують жорсткі карантинні обмеження не просто так", - зазначив глава МОЗ.
За словами Степанова, "попереду важкі часи".
"Ситуація швидко перетворюється зі складної на катастрофічну. Епідемія розвивається ураганними темпами по всьому світу. Нам необхідно приготуватися до неминучого: легко пройти другу хвилю неможливо. Тому наші зусилля спрямовані на те, щоб пережити ці випробування з мінімальними витратами", - підкреслив міністр.
"Але як би ми не намагалися збільшити кількість ліжок, все одно є межа, і в разі, якщо заповнення досягне 100%, нам доведеться застосовувати активацію протоколів медичного сортування з пріоритетом надання медичної допомоги хворим з великими шансами на виживання. Це буде означати, що наша медична ситуація не витримала, фактично це буде катастрофа", - додав Степанов.
Глава МОЗ підкреслив, що якщо не буде достатньої кількості лікарів, "кількість ліжок вже не матиме ніякого значення".
"Ми проводимо роботу із залучення лікарів інших спеціальностей, а також інтернів та студентів медичних вишів для лікування ковідних хворих. ... Немає когось одного окремого відповідального за боротьбу з COVID-19, ніхто в світі не здатний самостійно вирішити проблему коронавірусу. Більш того - ніхто ні за кого не вирішить цю проблему. Проскочити не вдасться. Настав час особистої відповідальності кожного", - підсумував Степанов.
Ситуація швидко перетворюється зі складної на катастрофічну
ага , а весной что тогда было ?! и почему сейчас не ввести такие же жёсткие карантинные мероприятия как весной ?! , самое время закрыть и остановить всё и вся ... Хотя чего это я ?? Сумы - город быдла , Украина -страна ЗЕбилов ...
 

rfvgy

Ukrainian
и почему сейчас не ввести такие же жёсткие карантинные мероприятия как весной ?! ,
У нас вибори. Завершаться вони не раніше 15 листопада , або до кінця місяця ... згідно закону .
Ви ж розумієте що керманичам пох... на лохторат .
 

Aiir

_
Модератор
У нас вибори. Завершаться вони не раніше 15 листопада , або до кінця місяця ... згідно закону .
Ви ж розумієте що керманичам пох... на лохторат .
выборы... - тю , я совсем забыл )) , но вот только лохтората может не хватить до конца выборов...
 

d324co

Well-Known Member
Лох не вымрет, зато сколько людей вымрет и ещё больше потеряет здоровье....
 

d324co

Well-Known Member
Лох то не вымрет, но сколько людей вымрет... А ещё больше потеряет здоровье (((

 
Зверху