Война...

sokoloff

...Честь и Совесть...
Проходил опять блок в Андроновке...шмон неимоверный.....
беркутам не ймется
 

sokoloff

...Честь и Совесть...
та там уже в инете куча срача по поводу этих фоток
обвиняют в постановках и самопиаре
да и я , как человек не глупый,понимаю что столько фоток из самого ада...что то мало вероятное
Беру слова обратно.
Обзнакомился с Муравским.Интересный дядька)
Фотки из под обстрелов реально делал сам...и делает.И есть тому подтверждение от парней.
Вобщем - Муравский силач.Мужчина.
 

sokoloff

...Честь и Совесть...
Ну а чему ты тогда удивляешься, если за людей не считаешь тех от кого ты зависишь, и которые могут тебе гембелей навесить. Тут либо плати, либо умей на базаре съезжать, а ты походу не умеешь.
Мужчина)Вы сидели?)Что за блатная феня в святых стенах сумыфорума?))))
 

PBS

Well-Known Member
А шо тут такого? Полюбэ будут шмонать всех едущих с ЗБД, оружие и боеприпасы шукать.
Те кто возят оружие - через блокпост НЕ ПОВЕЗУТ. Я думаю что это дело рук палканов и прочих СБУшников, которые БП пролетают на 4й.
 

bortn5

Well-Known Member
Те кто возят оружие - через блокпост НЕ ПОВЕЗУТ. Я думаю что это дело рук палканов и прочих СБУшников, которые БП пролетают на 4й.
Да те стволы еще со складов улетают.Че их возить туда-сюда...
 

arnisumy

Well-Known Member
Міноборони звільнило автора фото «Перемир’я в Широкині» з посади радника міністра
28 серпня 2016, 13:51
You must be registered for see images

«Перемир’я в Широкині»

Міністерство оборони України повідомляє про звільнення з посади радника міністра волонтера Дмитра Муравського, автора фото «Перемир’я в Широкині».

Згідно з повідомленням на сайті відомства, Муравського звільнили у зв’язку з резонансом довкола зроблених ним фотографій.

«Всі фотографії, навколо яких зараз виник резонанс, відзняті автором до офіційного призначення до Міністерства оборони та зроблені ним на особистий розсуд. Міністерство оборони не позиціонувало ці світлини як фото реальних бойових дій та не заявляло про це офіційно – про це казав сам автор», – йдеться у повідомленні.

«Дмитро Муравський досить тривалий час за особистою ініціативою як волонтер та фотограф працював у зоні проведення АТО та на полігонах під час навчань. Ним було безкоштовно передано Міністерству оборони України фотобанк, який використовувався для популяризації служби у Збройних силах, а не як світлини реальних бойових дій», – зазначили у Міноборони.

Дмитро Муравський працював радником міністра оборони на громадських засадах.

22 серпня низка фотожурналістів закликала Дмитра Муравського під назвою «Перемир’я в Широкині». Вони зокрема зазначили, що сумніви щодо достовірності фото створюють «небезпечну ситуацію для української фотографії в цілому і журналістики зокрема».

Сам Дмитро Муравський розказав обставини зйомки .
 
Зверху