На східному фронті / знищення боінгу-777 з 295 цивільними

d324co

Well-Known Member
ни тот ни другой недоступны на территории Украины. Так что имеется ввиду что-то другое.
Или вообще пустозвонство.
 

Zodiak

Active Member
ни тот ни другой недоступны на территории Украины. Так что имеется ввиду что-то другое.
Или вообще пустозвонство.
Это ещё будут мыть перемывать не мало. А в итоге максимум , что выйдет это компенсацию сбить с Росии за погибших.
 

d324co

Well-Known Member
13:58, 22 октября 2018
Интервью об уничтожении «Боинга» украинским Су-25 озвучивали с кастрюлей на голове
58

2




You must be registered for see images

Кадр: Радио "Комсомольская правда" / YouTube
Бывший служащий украинской авиабазы, рассказавший российским медиа об уничтожении малайзийского «Боинга» в результате действий пилота штурмовика Су-25 , на самом деле был нанятым статистом. Об этом пишет «Коммерсантъ» в статье, посвященной делу в отношении арестованного политтехнолога , работавшего на олигарха .

Газета, не указывая источник информации, сообщает, что статиста озвучил сам Соколов, «надевший на голову кастрюлю, чтобы зритель поверил, что голос военного изменен для обеспечения его безопасности». По сведениям издания, интервью было продано одному из телеканалов за 10 тысяч долларов.

Судя по краткому описанию ролика, речь идет об , вышедшем в декабре 2014 года на радио « ». Гостем студии, как утверждается в описании ролика, является бежавший в Россию служащий украинской авиабазы. Его лицо скрыто, голос изменен, сам он сидит спиной к камере. В ходе беседы с главным редактором «Комсомольской правды» Владимиром Сунгоркиным и спецкорами Дмитрием Стешиным и Николаем Варсеговым мужчина рассказал, что малайзийский «Боинг» был сбит ракетами «воздух — воздух» с украинского штурмовика Су-25 под управлением летчика по фамилии Волошин.

Впоследствии собеседник издания стал главным свидетелем по делу о гибели «Боинга», которое вел (СКР). Ведомство , что мужчину зовут и что его показания были тщательно проверены, в том числе с использованием полиграфа. Однако с лета 2015 года на сайте СКР не было никаких публикаций ни об этом деле, ни об Агапове, а в сентябре 2016-го от о том, что «Боинг» мог быть сбит боевым самолетом, отказалось и , , что российский локатор не фиксировал в районе катастрофы никаких сторонних объектов, которые могли бы уничтожить лайнер.

Летчик Волошин в марте текущего года с собой в возрасте 29 лет. Он исполнял обязанности директора Николаевского международного аэропорта. , что незадолго до самоубийства мужчина жаловался на подавленное состояние и суицидальные настроения.
Браво! Геббельс переворачивается в гробу от зависти...
 

d324co

Well-Known Member
Обвинения по делу о крушении малайзийского «Боинга» в Донбассе летом 2014 года будут предъявлены четырем подозреваемым. Об этом сообщили представители Совместной следственной группы (JIT) во время пресс-конференции в Нидерландах, передает . Прямая трансляция доступна на сайте NOS.

Это три россиянина: (Стрелков), Олег Пулатов, — и украинец Леонид Харченко. Гиркин — бывший министр обороны самопровозглашенной Донецкой народной республики (ДНР); Дубинский — бывший глава ДНР с позывным Хмурый; Пулатов — его подчиненный с позывными Гюрза и Халиф. Считается, что в подчинении последнего находился Харченко с позывным Крот.

В JIT указали, что все подозреваемые причастны к перемещению зенитного ракетного комплекса «Бук», из которого, как считается, и был сбит самолет. На их имена будут выданы международные ордеры на арест. Предъявление им обвинения не будет означать окончания расследования.

В ДНР ранее , что информация о причастности ее высокопоставленных военных к крушению малайзийского «Боинга» в Донбассе является абсурдом.

 

d324co

Well-Known Member
#вывсеврете. #авыдокажите...
Обвинения Совместной следственной группы по расследованию причин крушения «Боинга» MH-17 являются голословными и не вызывают ничего, кроме сожаления. Об этом говорится в заявлении , опубликованном на сайте ведомства.
«Заявления, озвученные Совместной следственной группой в ходе пресс-конференции 19 июня о якобы причастности российских военнослужащих к катастрофе малазийского МН17, не могут вызвать ничего, кроме сожаления. В очередной раз в адрес российской стороны выдвигаются абсолютно голословные обвинения, направленные на дискредитацию РФ в глазах международной общественности», — говорится в заявлении МИД.
В ведомстве отметили, что и на этот раз ССГ не привела ни одного доказательства, подтверждающего справедливость обвинений.
В МИД обратили внимание на предвзятость и однобокость расследования и заявили, что в отношении качества работы следственной группы «возникают справедливые вопросы».
В Совместную следственную группу входят представители Австралии, Бельгии, Малайзии, Нидерландов и Украины. 19 июня ССГ назвала имена трех россиян и одного украинца, подозреваемых в причастности к крушению Boeing на Украине в июле 2014 года и выдала международные ордера на их арест.
 

d324co

Well-Known Member
Если не фейк - это нечто невероятное:

18:13, 4 июля 2019
Арестован «ценный свидетель» по делу о гибели «Боинга» в Донбассе
You must be registered for see images

Владимир Цемах
Фото: страница Владимира Цемаха в «Одноклассниках»
Бывший начальник противовоздушной обороны Славянской бригады самопровозглашенной Донецкой народной республики (ДНР) Владимир Цемах арестован на Украине. Об этом «Русской службе Би-би-си» сообщил его адвокат Роман Гонтарев.
По словам защитника, 58-летний Цемах был задержан 27 июня в своей квартире в городе Снежное. Далее его перенаправили через линию соприкосновения на подконтрольную Киеву территорию. «28 июня, в день конституции Украины, он был доставлен в Киев, а 29 июня Шевченковский районный суд Киева принял решение о его аресте на два месяца», — добавил Гонтарев.
Дата апелляции пока не назначена. Детали дела адвокат не сообщил, сославшись на тайну следствия.

Дочь арестованного Мария рассказала, что ее отцу предъявлено обвинение по части 1 статьи 258-3 Уголовного кодекса Украины («Создание террористической группы или террористической организации»). Если вина Цемаха будет доказана, ему грозит до 15 лет лишения свободы.
Мария связывает задержание отца с тем, что в 2014 году он был начальником ПВО в Снежном, вблизи которого был сбит малайзийский «Боинг». «"Боинг" теперь попытаются повесить на него. Но начальником ПВО он значился с октября 2014 года, просто был единственным таким специалистом. Когда был сбит "Боинг", он не был ключевой фигурой — обычный военный, просто стоял на блокпосту. Он вышел воевать, как и все сторонники мирной жизни на нашей земле», — отметила она.
В свою очередь «Украинские новости» пишут, что Владимир Цемах может быть «ценным свидетелем» по делу о крушении пассажирского лайнера
 

arnisumy

Well-Known Member
Річниця трагедії МН17: коли, як і хто судитиме підозрюваних
You must be registered for see images

Копирайт изображенияGETTY IMAGES

За п'ять років з часу збиття над Донбасом Boeing-777 рейсу MH17 і загибелі 298 людей міжнародні слідчі вже назвали перших обвинувачених, а навесні наступного року розпочнеться судовий процес над підозрюваними.
17 липня 2014 року у районі підконтрольного бойовикам "ДНР" міста Торез був збитий літак рейсу MH17 з Амстердама до Куала-Лумпура. Загинули всі 298 людей, які були на борту. Більшість з них були громадянами Нідерландів.
За цей час спільна слідча група (JIT) у складі представників Нідерландів, України, Бельгії, Австралії та Малайзії провели ґрунтовне розслідування та пред'явили обвинувачення першим чотирьом підозрюваним.
У травні минулого року JIT оприлюднила офіційний висновок про те, що "Бук", з якого збили Boeing-777, належав курській 53-й бригаді протиповітряної оборони Збройних сил Росії.
Після цього "Бук" повернули на територію Російської Федерації з однією відсутньою ракетою.
Повідомлялось, що слідчі мають список з кількох десятків людей, яких підозрюють у тому, що саме вони були причетними до транспортування "Буку" з Росії на Донбас та запуску ракети.
Наразі офіційне обвинувачення оголосили щодо чотирьох людей - трьох громадян Росії, а також одного громадянина України, який воював у складі бойовиків "ДНР".
Троє з них, за версією слідства, наразі перебувають в Росії.
You must be registered for see images

Копирайт изображенияGETTY IMAGESImage captionПредставники Спільної слідчої групи назвали підозрюваних, яких судитимуть у Нідерландах
Четвертий, українець, за даними слідства, перебуває на тимчасово непідконтрольній уряду території України.
Усіх чотирьох оголошено в міжнародний розшук. Це:
  • Ігор Гіркін (Стрєлков) - колишній "міністр оборони" так званої "ДНР"
  • Сергій Дубинський, відставний офіцер ГРУ армії Росії
  • Олег Пулатов, підполковник запасу повітряно-десантних військ армії Росії
  • Леонід Харченко, громадянин України, командир розвідувального підрозділу "ГРУ" так званої "ДНР"
Хто і як судитиме
Міжнародна слідча група та країни, які до неї входять, відмовились від ідеї створення міжнародного трибуналу під егідою ООН для розслідування цієї трагедії.
Адже Росія в 2015 році заветувала таку пропозицію в Радбезі ООН.
Тому п'ять країн домовились, що справу будуть розглядати у Нідерландах відповідно до місцевого кримінального законодавства. Всі учасники висловили повну довіру до судової системи країни.
Позицію обвинувачення представлятиме прокуратура Нідерландів. Громадян цієї країни було найбільше у збитому літаку (193 людини).
Через те, що конституції Росії та України не дозволяють видавати своїх громадян третім країнам, прокуратура Нідерландів не буде просити про екстрадицію підозрюваних.
Для того, щоб належним чином організувати процес у Нідерландах і передати з України усі матеріали слідства, країни навіть уклали спеціальну угоду.
7 липня у Таллінні міністр безпеки і юстиції Нідерландів Стеф Блок та міністр юстиції України Павло Петренко підписали угоду про правову співпрацю щодо катастрофи малайзійського лайнера МН17.
Майже одразу її ратифікували парламенти обох країн.
You must be registered for see images

Копирайт изображенияBELLINGCATImage captionОдне з фото "Бука" вже на території України (непідконтрольній уряду) у липні 2014 року
Угода передбачає, що суд встановлюватиме відповідальність не тільки за загибель громадян Нідерландів, а й інших країн.
В угоді також є низка інших положень, зокрема і можливість заслуховування свідчень підозрюваних українців за допомогою відеозв'язку.
Судовий процес над обвинуваченими у збитті рейсу MH17 має розпочатись вже 9 березня 2020 року в окружному суді Гааги.
Перші слухання можуть тривати до 13 березня.
Друга сесія судового слухання запланована на 23-27 березня 2020 року.
Прокуратура Нідерландів вказує, що ці дві початкові сесії судового розгляду не включатимуть суттєвих деталей кримінальної справи.
Росія послідовно заперечує свою причетність до катастрофи із малайзійським літаком.
Водночас члени слідчої групи заявили, що Росія відмовлялася співпрацювати з ними.
Хто підозрювані?
You must be registered for see images

Копирайт изображенияGETTY IMAGESImage captionІгор Гіркін є досить публічною фігурою в Росії
Ігор Гіркін (Стрєлков)
Ігор Стрєлков (справжнє прізвище Гіркін) — один з найвідоміших лідерів проросійських сепаратистів на сході України. Відомо, що до цього він брав участь у бойових діях в Чечні, Придністров'ї та Боснії.
Стрєлков став відомим після того, як очолюваний ним загін у квітні 2014 року захопив Слов'янськ Донецької області.
До цього він багато років працював у структурах ФСБ Росії, потім співпрацював з православним олігархом Костянтином Малофєєвим, якого називали одним з головних спонсорів "російської весни" в березні 2014 року й брав участь в анексії Криму. Вперше в Україні засвітився ще під час Євромайдану, приїхавши з делегацією РПЦ, яка привезла мощі у "Києво-Печерську лавру".
Залишити "республіку" та піти у відставку його змусили 14 серпня 2014 року, після чого він повернувся до Москви, де в наступні роки очолював рух "Новоросія".
У момент катастрофи Boeing рейсу МН-17 Стрєлков очолював "Міноборони" так званої "ДНР", а значить, на думку слідства, всі бойовики, причетні до запуску ракети з "Бука", були його підлеглими.
Згідно з даними аудіоперехоплень СБУ, наступного дня після катастрофи авіалайнера Стрєлков обговорював телефоном повернення "Бука" на територію Росії.
 

arnisumy

Well-Known Member
Сергій Дубинський, позивний "Хмурий"
You must be registered for see images

Копирайт изображенияEPAImage captionУламок ракети, яка, за версією слідчої групи, збила Boeing-777, що летів над Донбасом
Саме Дубинський, як вважають розслідувачі, був ключовою фігурою в організації транспортування "Бука" з Донецька в селище Сніжне. Звідти, імовірно, запустили ракету, яка знищила Boeing 777.
Ім'я Дубинського у зв'язку з розслідуванням катастрофи рейса MH17 згадується не вперше. Воно неодноразово фігурувало в доповідях групи розслідувачів Bellingсat.
У російській пресі Дубинський довго фігурував як "генерал Сергій Миколайович Петровський". Він також відомий під позивним "Хмурий" - це прізвисько він використовував довгі роки, в тому числі як нік на форумах.
Його справжня особистість та прізвище стали відомі після зламу електронної пошти Ігоря Гіркіна-Стрєлкова у травні 2014 року.
Згідно з даними численних розслідувань та інтерв'ю самого Дубинського, військову кар'єру він почав у вісімдесяті роки. Під час війни в Афганістані молодий офіцер очолив розвідувальну роту мотострілецького полку, який базувався в Кабулі.
У 1990-х він брав участь у війні в Чечні, де імовірно познайомився з Ігорем Стрєлковим. Згодом служив у 22-й бригаді спецназу ГРУ.
Військове звання Дубинського невідоме. На форумах в соцмережах він публікував знімки в формі полковника. Але в 2014 році в інтерв'ю ЗМІ представлявся вже як генерал-майор. Хто присвоїв йому це звання - невідомо.
You must be registered for see images

Копирайт изображенияGETTY IMAGES
Дубинський деякий час жив в Ростовській області. У квітні 2014 року нібито вийшов у відставку і відправився служити в "ДНР".
Розслідувачі вважають, що говорити про зв'язок Дубинського з катастрофою можна, в першу чергу, на підставі телефонних розмов, перехоплених СБУ.
Вранці 17 липня 2014 року, в день аварії, Дубинський обговорював телефоном з іншими бойовиками, що "Бук" з екіпажем прибув до Донецька. Тоді ж він доручив відправити у бік Сніжного установку з колоною танків бригади "Схід".
На записах, опублікованих СБУ, чоловік з позивним "Хмурий" пояснював і мету перекидання. За його словами, установка була потрібна для захисту ополченців, дислокованих на лінії фронту на південь від Сніжного.
Сам "Хмурий" теж вирушив у зону бойових дій. Вдень 17 липня він розповів у телефонній розмові, що перебуває в Маринівці - селі на південь від Сніжного: "Довбають "Градом" постійно, тільки зараз перепочинок. Літак ось теж зараз бахнули,"сушку". У нас же" Бук-М ", отримали ми".
У той момент, стверджують автори доповіді Bellingсat, Дубинський ще не розумів, що замість українського штурмовика помилково був збитий пасажирський лайнер.
Незабаром після подій липня 2014 року Дубинський був змушений залишити схід України через конфлікт з іншими так званими лідерами "ДНР". Зараз він живе в Ростовській області.
Раніше Російська служба Бі-бі-сі електронною поштою (адреса фігурувала в розслідуванні Bellingcat та інших джерелах) зв'язалася з людиною, яка в публікації фігурувала під прізвиськом "Хмурий". Він назвав висновки Bellingcat "сумішшю відірваних фактів та брехні" і "спробою натягнути сову на глобус".
Олег Пулатов, позивний "Гюрза"
You must be registered for see images

Копирайт изображенияKVOKU.RUImage captionЦя та кілька інших фото Олега Пулатова були опубліковані на сайті Київського вищого загальнокомандного училища, яке він закінчив. Розслідувачі вважають, що саме він перебував поруч з "Буком" в момент пуску ракети по малазійському Boeing-777
Ім'я відставного офіцера повітряно-десантних військ у зв'язку з трагедією "Боїнга" згадують вперше.
У 1990 році він закінчив Київське вище загальновійськове командне училище.
Згідно з даними з відкритих джерел, Пулатов воював у Чечні, має два ордени Мужності та медаль "За відвагу".
За даними російської інформаційної бази "СПАРК", Олег Пулатов у 2000-ті роки був командиром воїнської частини 85954 - це 54-й окремий десантно-штурмовий батальйон, що базувався в Ульяновську.
За рішенням Ульяновського гарнізонного військового суду, Пулатов був достроково звільнений зі служби за станом здоров'я у 2008 році.
За даними розслідувачів Bellingcat, Пулатов прибув до Донбасу навесні 2014 року. Трохи пізніше він очолив 2-й відділ "ГРУ ДНР" (спецназ і військова розвідка).
Радіоперехоплення СБУ свідчать, що саме людина з позивним "Гюрза" і голосом, схожим на голос Пулатова, супроводжував "Бук" від міста Сніжне, перебував поруч з комплексом у момент пуску ракет по "Боїнгу" MH17, а потім виїжджав на місце катастрофи.
За версією Bellingcat, саме Пулатов знайшов і передав керівництву так званої "ДНР" бортові самописці збитого "Боїнга".
Леонід Харченко, позивний "Кріт"
You must be registered for see images

Копирайт изображенияICORPUS.RUImage captionУ 2015 році Леонід Харченко дав інтерв'ю донецькому ЗМІ, назвавши себе начальником другого відділу "ГРУ ДНР"
Харченко є громадянином України, уродженцем Донбасу.
Як вважають розслідувачі, влітку 2014 року він командував різними підрозділами розвідки "ГРУ ДНР", був підлеглим Пулатова і Дубинського.
Судячи з записів телефонних розмов СБУ, 17 липня 2014 року людина з позивним "Кріт" підказувала іншому прибічнику "ДНР" дорогу до місця прибуття "Бука".
Можливо, він також координував транспортування "Буку" з Донецька до місця пуску і наступну евакуацію комплексу назад до Росії.
У квітні 2015 року Харченко став командиром другого відділу "ГРУ ДНР" (після Пулатова). Що було з "Кротом" після 2015 року - невідомо.
За однією з версій, він переїхав в Росію, оселився в Ростовській області і незабаром після цього був убитий.
При цьому генпрокурор України заявив, що Харченко перебуває на непідконтрольній території України.
 

arnisumy

Well-Known Member
17.07.19 15:04
СБУ затримала водія автотягача, що перевозив "Бук", з якого було збито MH-17

Служба безпеки встановила і затримала водія автотягача, що перевозив зенітно-ракетний комплекс "Бук", з якого був збитий літак Malaysia Airlines на Донбасі в 2014 році.
Про це на брифінгу сказав заступник начальника Головного слідчого управління СБУ Віталій Маяков, передає з посиланням на
Він продемонстрував відео, зняте на телефон, на якому видно, як по Донецьку на автотягачі везуть ЗРК "Бук".
"Завдяки цьому відео з телефону ми встановили, кому належить цей трейлер. Ми встановили особу з числа бойовиків, яка забрала його на автопідприємстві в Донецьку. Через 3 роки нам вдалося цю особу, яка нічого не підозрювала, що ми про неї знаємо, затримати, коли він перетинав кордон на підконтрольній нам території з РФ. Ми його затримали, зараз він відбуває покарання тут, в Україні", - повідомив Маяків.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
Заступник Начальника Головного слідчого управління зазначив, що досліджується ступінь причетності 150 осіб до цього злочину.
Він наголосив, що бойовики "ДНР", причетні до транспортування ЗРК "Бук", будуть засуджені в Україні за тероризм.
Нагадаємо, літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній, який вилетів з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок цього загинули 298 осіб.
 

arnisumy

Well-Known Member
17.07.19 17:14
YouTube-канала з інтерв'ю "зенітника ДНР" Цемаха про "Бук" більше не існує

Підмосковне відділення партії "Родина" видалило YouTube-канал, на якому було опубліковано інтерв'ю з командиром ППО Сніжного Володимиром Цемахом, де він обмовився про "Бук", який ймовірно збив малайзійський Boeing MH17 у липні 2014 року.
Як повідомляє із посиланням на , інтерв'ю з Цемахом у пропагандистському фільмі "Брат на брата" все ж збереглося в кеші Google і поки .
На відео Цемах заявив, що особисто бачив падіння літака і ховав зенітно-ракетний комплекс "Бук", з якого, за версією Об'єднаної слідчої групи, і був збитий рейс MH17 з 298 пасажирами на борту.

Як повідомлялося раніше,
Пізніше в мережі з'явилося відео, як , що був свідком падіння малайзійського "Боїнга" MH17.
Дивіться також:
 
Зверху