Продам 4-х комнатную квартиру на курской

  • Автор теми ASS
  • Дата створення

Tilli

Active Member
мне просто интересно по какому принципу вы рассуждаете что до такой цены упадет цена на недвижимость?
Есть определенная корреляция между девальвацией национальной валюты и ценами на недвижимость:

1) кризис 1998 года в России и девальвация с 6 до 30 рублей за доллар: цены на недвижимость упали в среднем на 30-40%;

2) кризис 2009 года и девальвация с 5 до 8 гривен за доллар: цены на недвижимость в Украине упали в среднем на 40-50%;

3) кризис 2014 года, война с Россией, девальвация с 8 до 15 гривен: падение в процессе, уже где-то на 10-20% есть точно, на Сландо полно предложений по 500 и меньше за квадрат...

Цены падают не сразу, а постепенно, возникает временной лаг 6-12 месяцев, пока на девальвацию отреагирует население, реальные доходы которого уменьшились, а вслед за этим - продавцы. Закон спроса и предложения в экономике.

К слову девальвация еще не закончилась. Хорошо, если остановимся на уровне 20-22 гривны за доллар. А это 100% дефолт.:(

неважно цена некогда не падала только повышалась
ага, БУИТ ТОКА ДАРАЖАТЬ! :rock:

You must be registered for see images


меняю свою на 3 однокомнатных бартер пока что некто не отменял)))
уже можно даже на 4 четырехкомнатных... в городе Донецке :mask:
 
Останнє редагування:

vatman

Member
красава ))) парни я свою однушку на проспекте возле дружбы купил за 4500 в 2000 году -я не знаю почему такой перекос но он есть !!!!! тиллли прав
 

vampirich

Well-Known Member
за 10 000 уе однокомнатная???не смешите.
в 1998 году, сосед продал за 3000 долларов, однокомнатную в хрущёвке 5/18/35, в 2003 продали её за 7000, в 2012 за 23000, сечас продают за 16000.
Так что делайте выводы. я мамкину квартиру на Харьковской 25, в декабре 2013 продал за 25000, сейчас в том районе продают про 17 тыщ.
То же самое и с авто, летом за мою 20ти летнюю девятку давал один 3300, я упёрся на 3500 и всё. Щас за 2600 не могу продать

красава ))) парни я свою однушку на проспекте возле дружбы купил за 4500 в 2000 году -я не знаю почему такой перекос но он есть !!!!! тиллли прав
у меня знакомы возле Дружбы купил дом номер 18 в 98 за 3100
а в 28 доме за 2900
 

Sergius.UZ.

Нет неудач, есть опыт...
в 1998 году, сосед продал за 3000 долларов, однокомнатную в хрущёвке 5/18/35, в 2003 продали её за 7000, в 2012 за 23000, сечас продают за 16000.
Так что делайте выводы. я мамкину квартиру на Харьковской 25, в декабре 2013 продал за 25000, сейчас в том районе продают про 17 тыщ.
То же самое и с авто, летом за мою 20ти летнюю девятку давал один 3300, я упёрся на 3500 и всё. Щас за 2600 не могу продать


у меня знакомы возле Дружбы купил дом номер 18 в 98 за 3100
а в 28 доме за 2900
Плюс еще и квартира , на самом диком районе . Вечером башку пробьют на легке. Чего только стоит ИНКУБАТОР.
 

PashaR

New Member
А можно ли перепланировать квартиру? я просто сделал себе уже проект на , там можно самому сделать проект квартиры, а то все таки там жить всю жизнь, а квартира сделана не так как ты хочешь..)
 

Sergius.UZ.

Нет неудач, есть опыт...
А можно ли перепланировать квартиру? я просто сделал себе уже проект на , там можно самому сделать проект квартиры, а то все таки там жить всю жизнь, а квартира сделана не так как ты хочешь..)
На перепланування квартири дозвiл уже не потрiбен .Набув чинностi Закон №191-VIII "Про внесення змiн до деяких законодавчих актiв України щодо спрощення умов ведення бiзнесу". Ним внесено змiни до 37 кодексiв i законiв, якi мали б сприяти дерегуляцiї господарської дiяльностi. Про основнi новацiї розпитуємо юриста Андрiя Гвоздецького. -- Закон спрощує процедуру перепланування житла. Про що йдеться? -- Ранiше процедура передбачала, крiм вiдповiдної заяви, подання також правовстановлювальних документiв на житловий об'єкт, копiї технiчного паспорта, поверхового плану, ескiзного проекту перепланування, фото- та графiчних зображень об'єкта, згоди житлово-експлуатацiйних органiзацiй на здiйснення робiт iз перепланування, документа, що пiдтверджує згоду мешканцiв (спiввласникiв, наймачiв) на роботи з перепланування. Закон також не обмежував строки розгляду iнiцiативи перепланування. Процес тривав довго, недешево, а подеколи супроводжувався вiдвертим хабарництвом. Законом скасовано вимоги, що були ранiше, щодо отримання дозволу виконавчого органу (виконавчого комiтету) мiсцевої ради на виконання робiт iз переобладнання та перепланування житлового будинку або примiщення за умови, що останнi не стосуються втручання в несучi конструкцiї чи iнженернi системи. Додатково визначено, що пiсля закiнчення зазначених робiт заходiв введення об'єкта в експлуатацiю не потрiбно. -- Чи актуальне це нововведення? -- Переобладнання та перепланування житла є масовим явищем. Так, вiдповiдно до Правил утримання житлових будинкiв та прибудинкових територiй, пiд переобладнанням розумiють улаштування в окремих квартирах багатоквартирних будинкiв iндивiдуального опалення та iншого iнженерного обладнання, перенесення нагрiвальних, сантехнiчних i газових приладiв, влаштування i переустаткування туалетiв, ванних кiмнат, вентиляцiйних каналiв. До елементiв перепланування житлових примiщень належить перенесення i розбирання перегородок, перенесення i влаштування дверних прорiзiв, улаштування i переустаткування тамбурiв, прибудова балконiв на рiвнi перших поверхiв багатоповерхових будинкiв. Найтиповiшi ситуацiї -- вiд змiни розмiщення рукомийника до облаштування студiо у квартирах-"хрущовках". Нова процедура покликана спростити бюрократичну тяганину для громадян, що здiйснюють або мають намiр здiйснити перепланування житлових примiщень.
 
Зверху