Довбо...оби приречені щоразу «дєлать сєбья умєстє», бо довбо...оби:
Вікторія Джарти - 1980 р.н., родом з Макіївки Донецької області.
Дочка Василя Джарти, людини з оточення Януковича, екс-прем'єр міністра АР Крим. Чоловік - член Партії Регіонів.
You must be registered for see links
Коломойський отримав рішення суду про незаконність процедури націоналізації "Приватбанку"
You must be registered for see links
Суддя Господарського суду міста Києва Вікторія Джарти 1 листопада задовольнила позов ТОВ "Реватіс" до державного "Приватбанку", Міністерства фінансів, а також Фонду гарантування вкладів фізосіб, Нацбанку та Кабінету міністрів та визнала недійсними договори купівлі-продажу акцій "Приватбанку".
Про це йдеться повідомили у пресслужбі банку, передає Інтерфакс-Україна.
"Таке рішення прийнято всупереч нормам закону (№590-ІХ), в силу якого суд зобов'язаний був закрити провадження у справі. Також зазначеним законом прямо визначено заборону визнання недійсними договорів, укладених у процедурі виведення банку з ринку", – наголошується у повідомленні.
За даними держреєстру, власниками ТОВ "Реватіс" є ряд офшорних компаній, а кінцевим бенефіціаром – Ігор Коломойський.
Як повідомлялося, у жовтні 2020 року Верховний Суд відмовився задовольнити касаційні скарги "Приватбанку" та Кабміну
You must be registered for see links
якою на вимогу ТОВ "Реватіс" було скасовано постанову про закриття (за клопотанням "Приватбанку" на підставі "антиколомойського" закону) провадження у цій справі.
У рамках цієї справи "Реватіс" подало позов до "Приватбанку" та Мінфіну про визнання недійсною примусової конвертації депозитів фірми в акції банку під час процедури його націоналізації у грудні 2016 року. Однак у червні 2020 року Госпсуд Києва провадження у справі закрив, однак апеляційний суд у липні того ж року це рішення скасував і передав справу для продовження розгляду до Господарського суду міста Києва.
Bail-in - інструмент врегулювання неспроможності, що дозволяє списати чи конвертувати акції, борги та інші зобов'язання банку покриття збитків і рекапіталізації банку. Це також дозволяє покладати збитки на акціонерів та незабезпечених кредиторів шляхом анулювання чи зменшення суми їхніх вимог. Цей інструмент знижує ймовірність того, що для порятунку банку будуть потрібні державні кошти.
Уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію НБУ та колишніх акціонерів "Приватбанку", найбільшими з яких на той час були Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови та влив у капітал понад 155 млрд грн.
Згідно зі статистикою Національного банку України, на 1 вересня 2021 року за розміром загальних активів "Приватбанк" посідав у рейтингу 1 місце (548,49 млрд грн) серед 72 банків, що працювали в країні. Джерело:
You must be registered for see links