Кредиты и их последствия

JamStyle

Кофейный мастер
Модератор
Сложившаяся ситуация на Майдане, и разграбленный бюджет Украины спровоцировал несвоевременную выплату зарплат и пенсий. Тем самым, подвел многих кредитозаемщиков в интересное положение. Денег нет, а платить нужно за кредит в срок. Кто, что слышал про банки...собираются ли они что-то предпринимать. Будут ли делать, какие-то "кредитные каникулы" для обычного населения??? Я не говорю о депозитах, речь идет о кредитах.
 

VIB

vib : bash
Модератор
, разве что если введут длительный мораторий на снятие депозитов. Учитывая, что население за последние несколько недель сняла достаточно ощутимую для банковской системы сумму денег, - избытка средства для организации кредитных каникул у банков нету.
 

Foxik155

Member
"Перезагрузка" банкам не грозит... они всегда с ... "властью"...
 

Stein

Well-Known Member
Кто, что слышал про банки...собираются ли они что-то предпринимать. Будут ли делать, какие-то "кредитные каникулы" для обычного населения??? Я не говорю о депозитах, речь идет о кредитах.
А как вы думаете, по депозитам банк платить проценты должен, а по кредиту брать - нет? Не кошерно это, однако.
 

JamStyle

Кофейный мастер
Модератор
Нет, ну я предполагаю, что из-за ситуации в стране нужно хоть каникулы давать...
 

VIB

vib : bash
Модератор
Нет, ну я предполагаю, что из-за ситуации в стране нужно хоть каникулы давать...
Банки існують на різницю відсотків між депозитами (пасиви) та кредитами (активи). В разі надання кредитних канікул - подібні "канікули" потрібно застосувати і щодо нарахування відсотків по депозитам, та припинити їх дострокове повернення.
Інакше за рахунок чого банк буде нараховувати відсотки по депозитам, та повертати їх клієнтам по закінченню терміну?
 

VIB

vib : bash
Модератор
На мою особисту думку: кредити доцільно брати лише в тому разі, якщо ви можете погасити їх на протязі так званого "грейс-періоду", або ж коли отриманий кредит являє собою значно меншу від загальної вартості покупки суму, та дозволяє в певних умовах отримати якісно інший рівень покупки. (Тобто йде чиста математика, та оптимізаційні розрахунки)
Звісно, можуть бути різні обставини отримання кредиту, але більшість споживчих кредитів, знову ж на мою думку, не є доцільними.
 

Stein

Well-Known Member
Банки існують на різницю відсотків між депозитами (пасиви) та кредитами (активи).
Кстати, не всегда так. Я знал один банк в Киеве - те только с комиссий жили. Говорят - кредиты это проблем много, а комиссия - она всегда есть. И очень, скажу я вам, не плохо жили.
 

VIB

vib : bash
Модератор
Кстати, не всегда так. Я знал один банк в Киеве - те только с комиссий жили. Говорят - кредиты это проблем много, а комиссия - она всегда есть. И очень, скажу я вам, не плохо жили.
Є й такі, але їх називають "кишенькові банки". Вони існують лише для певних потреб деяких бізнес-груп, по суті це "конверти".
Також є деякі відділення банків, які працюють при державних структурах: ДАЇ, паспортні столи, - тобто там де народу потрібно негайно передати гроші державі. Як правило, дозвіл за розміщення такого відділення надає керівник такої установи; в результаті персонал такої установи доброзичливо підказує клієнту де йому зручніше заплатити ;)

Але чи слід при цьому називати такі заклади банками?..
 
Зверху