Раздел "Политика"

Повлияло ли чтение раздела на ваши взгляды?

  • Да

    Голосів: 12 19.4%
  • Нет

    Голосів: 50 80.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    62

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Раздел "Политика"

А можна конкретно назвати "етіх парнєй"?
Чи ти про всіх, хто пише в розділі Політика? Так тут і дівчата є. а також великий відсоток тих, хто вже давно виріс.
 

Merime

New Member
Спілкування в "політичних" розділах допомогло мені побачити більш широкий спектр думок, до того ж відвертих, бо тут ніхто особливо не церемониться, користуючись "анонімною" недоторканністю. Тому тепер я більше в курсі думок своїх "опонентів", їх складу ума, цінностей, які вони захищають. Також ця тема виявила високий ступінь політизованості сумської молоді та різновекторність їх поглядів. Тішить той факт, що більшість молоді і старших людей дотримуються проукраїнської, патріотичної (хоч дехто й не любить цього слова) точки зору. І незважаючи на нападки українофобів процент патріотично налаштованої молоді росте. Шириться й українізація форуму. Колись, коли форум тільки розпочав свою роботу, мені було досить було самотньо бути єдиним україномовним користувачем. А зараз рахунок іде на десятки. Сподіваюсь, колись, і на сотні.:)
 

_girlFriend

_замужем_
Re: Відповідь: Раздел "Политика"

А можна конкретно назвати "етіх парнєй"?
Чи ти про всіх, хто пише в розділі Політика? Так тут і дівчата є. а також великий відсоток тих, хто вже давно виріс.
во-первых нельзя, а во-вторых я не возраст имела ввиду. А то, что многие уже выросли, по общению и постам не скажеш.
 

DINARA

руденьке та закохане
У меня такой вопрос: "Изменилась ли Ваша точка зрения на политические/экономические/социальные и другие вопросы после дискуссий в этой ветке форума"

Лично у меня точка зрения никак не поменялась. Какие б тут статьи не преводились, что б тут мне не доказывали...А у Вас?
не изменилась абсолютно, скорее наоборот...
 
R

Radianta

Guest
Политика и экономическое состояние страны не зависит от политиков, а зависит большей частью от населения, от производств, заводов..а то что мы все тут ссоримся, доказываем своё мнение, не на что не влияет..
 

Loner

Well-Known Member
Если ватник был ватником то никакая дискусия его на проукраинскую сторону не переведет.
Cкорее из ватника он превратится а сепара. И сколько его не убеждай в обратном, он
все равно будет лизать зад пуйла и кричать введи. Это уже в генах и не лечится.
Примеров приводить не буду что бы не дразнить модератора, но все прекрастно
знают о ком речь. Совесть нашего форума не даст забыть о себе.
 
Зверху