Київ.Злочинці в законі.Викрадення Перуна.

Slavkora

New Member
ТС стартеру попали до рук деякі папери.З наданої до Київської міськпрокуратури заяви все ясно.
........................................................................................................
Прокурору м.Києва
Заява(з поправками)

Про порушення кримінальної справи щодо Мельника Юрія Володимировича.

Мною до прокуратури Шевченківського району Києва була надана заява з доказами щодо порушення кримінальної справи щодона той час інспектора СВБ ГУ МВС Києва,Божка Д.В. за скоєший ним злочин при розслідуванні злочину,скоєного проти мене 14-6-2003,яку передали на розгляд тодішньому помпрокурора Шевченківського р-ну Мельнику.Мельник не тільки покрив злочин,не провівши жодної необхідної дії,він навіть підмінив предмет позову,прийнявши постанову від 19-6-2007 щодо сторонніх осіб,а не щодо вказаного в заяві Божка Д.В.Також Мельник Ю.В. в постанові підмінив прізвища,приховавши справжніх співучасників злочину,які були виявлені до нього та їхні прізвища знаходилися в матеріялах справи.Він очмаріло нагло переписав постанову Божка,за фактом якої Мельнику і було доручено прийняти постанову..Я неодноразово звертався з цим про перегляд постанови з наданими доказами.Мої заяви передавались Мельнику,який постійно скоював злочини, не розглядаючи мої заяви і покриваючи терористичні антидержавні угруповування.

Після скоєння вищенаведеного злочину Мельник попав до прокуратури Києва.

Зараз з*ясовано,шо в системі міліції Києва при покритті іноземної агентури з прокуратури,крім інших злочинців, діють, керовані її керівництвом,антидержавні бандформування,складені з мігрантського окупаційного елементу Києва,назагал,нацменського походження,які скоюють злочини проти корінного українського населення,перш за все, вищої касти-інтелігенції.Зокрема,ці соціально небезпечні терористи слідкували за розповсюджувачами української літератури на Майдані Незалежности та,використовуючи службу,скоювали різні злочини.Зокрема,проти людей,які підходили до них,як Я 14-6-03.Діяли по інструкціях їхніх хазяїв з-за кордону. Підсилали інших, підлеглих ідіотів,підставляли їх,намагалися діяти від їхнього імені під надуманим приводом, забороняли підлеглим фіксувати . злочини і т.ін,В цей період ряд розповсюджувачів літератури було вбито.Зокрема,відомого історика та поета Михайла Гаращенка з Черкас,колишнього компартійного інструктора та Ніколая з Оболоні,прізвище невідоме мені,колишнього радянського офіцера російсько-мордовського походження зі збіднілого дворянського роду.які розповсюджували літературу в Києві,зокрема,в Шевченківському районі.Незадовго до вбивства до Ніколая,з його розповідей,приходили якісь злочинці з якоїсь міліліції для якоїсь перевірки,мучили його та погрожували вбивством в разі продовження ним розповсюдження літератури.

Ці ж злочинні угруповання кілька років тому вчинили збройний намад на етнографічне українське свято на території Музею України з використанням холодної та вогнепальної зброї з подвійним пораненням 2 кулями в спину громадянина.Затриманого терориста перехожими в міліції Шевченківського району зразу ж відпустили,написавши писульку,шо вогнепальні поранення були нанесені в спину в якості самооборони незаконно побудованої халабуди іноземної розвідки,яка і заплатила цим соціально небезпечним терористам.Вони ж покривають і цю незаконно поставлену халабуду однієї тоталітарної релігійної секти,керованої з-за кордону відомим олігархом,збоченцем-гомосексуалістом та офіцером КГБ-ФСБ за сумісництвом,з яким,вірогідно,мають терорисичні таємні антидержавні зв*язки.

Потім в тій же міліції Шевчеківського району,як ви добре знаєте ,безкарно вбили студента,незаконно затриманого через його конфлікт зі злочинним шляхом вселеного в студентський гуртожиток, сільського мігранта з міліції за київською пропискою,який розкрадав гроші в особливо великих розмірах через своє незаконне проживання зі співмешканкою на кошти Міносіти,виділені виключно для студентів освіти.

Тоді ж злочинець суддя Шевченківського суду з мігрантським прізвищем Зубков прийняв незаконне рішення,згодом скасоване вищим судом, про викидання на вулицю зі своєї квартири корінних киян українців Павличенків з передачею житла киян голандським наркоманам та гомосексуалістам.Одразу ж їхні подільники з міліції скоїли тяжкий злочин.Вони не тіко пошкодили житло і перетворили хазяїв Києва на бомжів.Вони розікрали все майно киян Павличенків на 3 вантажівках.Це підтверджує не тіко всім відоме воровство та рекет міліцейської ліміти,яка окупувала Київ,а і зв*язки їхнього керівництва антиукраїнського походження з іноземними мафіями та спецслужбами,шо по суті-одне й те саме.

Нещодавно вони ж під будинком Кучми перед вікнами охорони при камерах відеонагляду через підставних осіб вночі спиляли на території того ж Музею історії України і сховали 500-кілокрамову статую українського Перуна,пам*ятник історії та культури,території,за якою та ж міліція охороняти повинна та стягує за це чималі кошти.За рік-два перед цим біля пам*ятника чергувала добровільна охорона,на яку банда з осіб у міліцейській формі скоїла напад під приводом перевірки документів ,під час якого їх подільники в цивільному підбігли,облили пальним пам*ятник історії та культури,що охороняється законом,підпалили його та втекли

У всьму цьому винен Мельни Ю.В.,який свого часу покрив тяжкий злочин,скоєний проти мене.

З часом Божка звільнили з міліції,а Мельник,який під виглядом свого розслідування скопіював відповідь Божка,покриваючи вбивць і диверсантів ,не покараний.

Прошу:

Надпти мені постанову відповідно КПКтаким чином,щоби я мав зиогу її оскаржити.

Додатки:

1.Копія постанови Мельника від 19-6-2007.

2.Докази.
..............................................................................................................


Заява прийнята згідно КПК в Київській прокуратурі 26.12.2012.
:razz:
 
Зверху