СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

  • Автор теми cem
  • Дата створення

За кого Ви б голосували на нових виборах до сумської міської ради

  • " Нічний дозор"

    Голосів: 7 15.6%
  • НСНУ

    Голосів: 6 13.3%
  • БЮТ

    Голосів: 12 26.7%
  • Регіонали

    Голосів: 10 22.2%
  • Соціалісти

    Голосів: 1 2.2%
  • "Прогресивні соціалісти" - блок Н.Вітренко

    Голосів: 0 0.0%
  • Інщі

    Голосів: 9 20.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    45

cem

gott mit uns
Якби були зараз вибори до Сумської міської ради за кого Ви голорсували б ?
Ваше ставлення до партій в СМР
і прошу відписуватись тут через події в СМР.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Якби були зараз вибори до Сумської міської ради за кого Ви голорсували б ?
Ваше ставлення до партій в СМР
і прошу відписуватись тут через події в СМР.
Дуже цікава тема :)

Я-б сказав так :
- Жоден кто не прийде - не зможе навести порядок - поки не буде порядка в Країні , щоб кто не казав з них (міськ ради) перед виборами - жоден не зможе скасувати тарифи (багато кто хоче - але не можуть) - по одній простій причине : не можливо компенсувати з бюджету нові тарифи грошими яких не має . (тому виключно що касаєтся міськ ради - то мессію я не чекаю ...) Тут міг би допомогти Кабмін Субвенціями - але ми-же знаєм кто там , і що буде ... :(
Той кто на державному уровні виведе єкономіку з тіні , якщо буджет буде збільшуватися в півтора раза кожен рік (як це було за Уряда Тимошенко - коли якщо не помиляюсь - доходна часть бюджете виросла на 35 мілліардів) , той кто зможе вибити нормальну ціну на газ - або витребує що-б платили за стоянку ЧФ по світовим цінам (чим компенсує затрати на газ) - той і виведе єкономіку з Кризи (яка посилюєтся) - тоді і місцеві бюджети виростуть , і центральна влада зможе допомогати регіонам , і жити стане краще :)

- Тепер що касаєтся місь ради - то поперше : вона буде стабільно працювати тільки тоді - коли буде злагода з мером (з чим проблемми) , я так понімаю - що якщо будуть перевитбори в Міськ Раду - то і мерсікі можуть назначить ? Що касаєтся вивоза мусора наприклад (бо вчора в центрі города бачив цілі сміитники) - то це питання треба скоріше задати меру і його замістникам .

- В міськ раді буду голосувати за БЮТ , але в отличиє от ВР (де БЮТ) - таких великих надій не покладаю . (взагалі на ціх виборах - дивився на списки ВР , а міск раду особо було байдуже за кого голосувать) . Особливо подобаєтся як людина Петр Гученко (думаю були-б великі повноваження - він би багато чого зробив-би для міста...)

-
 

cem

gott mit uns
Відповідь: Re: СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

- Тепер що касаєтся місь ради - то поперше : вона буде стабільно працювати тільки тоді - коли буде злагода з мером (з чим проблемми)
хм, якраз з мером ныяких проблем немає. Я його поважаю.
Що касаєтся вивоза мусора наприклад (бо вчора в центрі города бачив цілі сміитники) - то це питання треба скоріше задати меру і його замістникам .
-
а ви не думали що в цьому не тільки біда мера? можливо треба спитати куди діваються кошти котрі йдуть на вивіз сміття ( з урахуванням цін на пальне та амортизації). Мер якраз і намагається це зробити.


Цей мер зробив за свій термін обрання більше ніж усі йогго попередники разом взяті
 

hed1n.ru

стебанутый
точно не за БЮТ и не НСНУ и Ночной дозор.
Нифига не делают, только цены поднимают на услуги ЖЭКа.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

хм, якраз з мером ныяких проблем немає. Я його поважаю.

а ви не думали що в цьому не тільки біда мера?
Безумовно - це біда всіх ;) Але якщо - ми говоримо що є проблемми , то це одна з ключевих посад і найвпливовіших з питать вирішення в місті . За уборку міста і т. д. - вирішують конкретні люди , міськ рада скоріше контролюючий орган . При призначенні замісників , виконкому и т. д. - він має весоме слово .

Як по мені - так і Мер , і міськ рада і т. д. - є заручниками незручної ситуації - коли є багато проблемм в місті , але не має коштів (і коли немає допомоги з центру країни нашої , то маємо те що маємо)

Якщо для когось проблемма тарифи : то як я розумію - мер проти їх зниження - бо вважає що вони єкономічно обоснованні , але опять-же я розумію його - які хочуть як найбільше залучити коштів для оплати різних сфер життедіяльності міста. (з одного боку розумієшь - що тарифи непомірні , з іншого - що непідвищуючи їх взагалі - не буде коштів і можна розвалити ту-ж сферу ЖКХ і т. д.)

можливо треба спитати куди діваються кошти котрі йдуть на вивіз сміття ( з урахуванням цін на пальне та амортизації). Мер якраз і намагається це зробити.
Треба :) Але я мав на уваза не вивіз сміття з баків - а уборку тротуарів , лужайок , вулиць і т. д. (в цьому плані ситуація не дуже добра , і скажімо так - що для вирішення цього питання одна із головних фігур це мер , безумовно і інші)
 

Life-ua

+ плюс - минус
точно не за БЮТ и не НСНУ и Ночной дозор.
Нифига не делают, только цены поднимают на услуги ЖЭКа.
Да , голосуй за Регионалов - заживёшь конкретно : когда начнёшь платить как в Луганске или Харькове (где у них большинство) . Особенно пообщайся с Харьковчанами - там темпы повышений - чуть ли не в лидерах по Украине ;)

В чём и не сомневаюсь , так это в том - что если будут они - то ситуация будет куда похуже :(
 

hed1n.ru

стебанутый
1. Не указывайте, что мне делать.
2. Я не упоминал выше ПР, вы слепы?

P.S. Тема про Городскую Власть, а не про то какая хорошая Юлия Тимошенко.
Той кто на державному уровні виведе єкономіку з тіні , якщо буджет буде збільшуватися в півтора раза кожен рік (як це було за Уряда Тимошенко - коли якщо не помиляюсь - доходна часть бюджете виросла на 35 мілліардів) , той кто зможе вибити нормальну ціну на газ - або витребує що-б платили за стоянку ЧФ по світовим цінам (чим компенсує затрати на газ) - той і виведе єкономіку з Кризи (яка посилюєтся) - тоді і місцеві бюджети виростуть , і центральна влада зможе допомогати регіонам , і жити стане краще :)
P.P.S. Ваших БЮТ 48% в городской власти, что они сделали кроме повышения цен?
 

Life-ua

+ плюс - минус
2. Я не упоминал выше ПР, вы слепы?
А кого вы имели ввиду тогда ?

P.P.S. Ваших БЮТ 48% в городской власти, что они сделали кроме повышения цен?
1) А причём тут БЮТ ? Опять-же - повышение тарифов єто вина тех кто поставляет газ по супер ценам (миськ рада - не есть причиной повышения тарифов , её функция - всего-лишь утвердить обоснованные тарифы - в чём вы и можете упрекнуть её - так это только завышенны они или нет)
2) Повторяю - не манипулируйте понятиями , какие 48 % городской власти ? Миск и Обл Рады - это вся власть в городе ? Какой власти ? Чей представитель : мер и губернатор ? БЮТа что-ли ? Это не 48 % городской власти - в процентах измеряют количество чиновников (не путайте с депутатами) - вы что измеряли ??
3) 48 % - это даже не элементарное большинство (и не 48) , в любом случае для принятия любого решения нужны или НУ или НД !

Вы на миск раду - возложили всю вину , хотя это не правильно . Для ответов на вопросы - нужно копать глубже !
 

lapa

всё будет хорошо !!!
выборы - это фикция.неужели вы всё ещё думаете ,что ваш голос что-то решает?обицянки-цяцянки,зачем кого-то выбирать ,если ни одна партия не выполняет своих предвыборных обещаний,клятв,умоляний.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

выборы - это фикция.неужели вы всё ещё думаете ,что ваш голос что-то решает?обицянки-цяцянки,зачем кого-то выбирать ,если ни одна партия не выполняет своих предвыборных обещаний,клятв,умоляний.
Воно то, можливо, і так, але вся проблема в тім, що когось таки треба обирати. Навіть, якщо ми з Вами не прийдемо на виборчі дільниці та не проголосуємо, то наші голоси однак пропорційно роздадуть в процентному відношенні тим партіям, які зможуть подолати 3%-ий (поки що) бар"єр.
Я не знаю, що буде, коли вся Україна не візьме участі у виборах або проголосує за варіант "ПРОТИ ВСІХ", цікаво було б подивитись.
Особисто я за міцну президентську владу (можливо, слід ввести обов"язкову звітність Президента України за виконану роботу). Але суворі реалії сьогодення такі, що влада, завдяки дідусю Морозу@компанії належить саме гурту з 450, прости Господи, народних обранців. Вся статистика, всі соціологічні опитування показують, що більшість українців проти такого варіанту політреформи, але це депутатів менше всього турбує.
 
Зверху