Сумчан закликають виходити на Майдан

Sander

Прокат квадроциклов
У четвер, 3 листопада, об 11:00 у Сумах на площі Незалежності відбудеться мітинг-зібрання активістів громадянського руху «Спільна справа». Аналогічні заходи одночасно пройдуть в усіх обласних центрах України.

Мета цих зібрань – звернення територіальних громад до депутатів місцевих рад з проханням висловити недовіру чинному парламенту.

Активісти громадянського руху «Спільна справа» переконані, що після скасування конституційної реформи 2004 року Президент та Верховна Рада набули повноважень, які не були делеговані їм народом України.

«Відмовляючись від негайного проведення виборів та забороняючи проведення референдуму щодо припинення своїх повноважень, режим Януковича фактично узурпував владу в Україні та протиставляє себе громадянам. Масова мобілізація українців 3 листопада покликана довести діючій владі, що громадяни сильніші за режим. Коли на вулиці виходять сотні тисячі, влада відступає. Нашою повною і безумовною перемогою буде проведення чесних та незфальшованих виборів Верховної Ради та Президента», – говориться в інформації Всеукраїнського громадянського руху «Спільна справа».

Свою підтримку заходу висловила і Сумська обласна партійна організація «ВО «Батьківщина», яка також запросила сумчан прийти 3 листопада на площу Незалежності і висловити свою громадську позицію.

 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
и по сколько платить будут ? ))) так.. чисто интересно)
 

BERNZ

Житель планеты Земля
Лучше бы митинг провели с протестующими против новой транспортной системы города. Для нашего города - это сейчас главное.
 

Pegi

Забанен
канешно все побежали,утето нефиг делать они зарабатывают бабки а я буду за них стоять
 

gimly

Member
сколько еБЮТ платит???я так понимаю под красивым бла-бла-бла попытки спасти працюючу юлю.
п.с. за 150 грн на человека сходим всей семьей, деньги не пахнут. предложения в лс
п.п.с а если серьезно, если выходить, то оглашать недоверие меру и за петельки на мусорку. думаю для города это актуальнее.
 

reward

New Member
во во, моя хата з краю, ничого не знаю, чисто быдловский ответ
 

gimly

Member
во во, моя хата з краю, ничого не знаю, чисто быдловский ответ
уважаемый, ты ж не быдло, че мычишь, действуй, давай сходи, прапорами бледно-сердешными помаши за бесплатно.
п.с. серьезные мероприятия должны иметь нормальную озвучку в сми заранее, конкретные идеи, ну и плюс нормальное время, никак не в 11 дня.
 

emcee

ping localhost -t
Против Минаева пошёл бы. И вся моя семья пошла бы. И дохрена знакомых бы пошли.
 
Зверху