Передача управления автомобилем в присутствии хозяина. Законно ли?

DarKnight

Member
Естественно. Если у него при себе есть права.А какое его собачье дело до того, в каком состоянии находится пассажир?Варианты от: "А вы с какой целью интересуетесь?" до "Устал, пускай теперь она поработает."
спасибо за ответы!
 
Останнє редагування модератором:

Malok

Member
....какая разница в каком ты состоянии - хоть в багажнике спишь :) только надо будет предъявить при остановке хозяина :) ........
из жизненных историй
знакомая напилась, просит приехать, отвезти машину. Приезжаю на таксо, сажу пьянь, еду. Останавливает ДПС. Ньюанс: у знакомой доверенность, так как машина мужа. Даец (Д):
Д: Так, где владелец?
Я: Вот, спит, пьяная.
Д: А вы кто?
Я: Друг её, по совместительству - добрый самаритянин, развожу пьяных водителей.
Д: Хм, ну-ну, понятно. Так, стоп, машина то на мужика оформлена по тех-паспорту!?
Я: А, ну да, (даю доверенность), это её мужа машина.
Д: А откройте ка багажник
(вылажу, открываю багажник)
Д: ЭЭ, а где муж?
 
2. У пункті 2.1:

підпункти "а" і "б" викласти в такій редакції:

"а) посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії;

б) реєстраційний документ на транспортний засіб (для транспортних засобів Збройних Сил - технічний талон);";

у підпункті "г" слова "у встановлених законодавством випадках дорожній лист і документацію на вантаж, що перевозиться;" виключити.

3. Пункт 2.2 викласти в такій редакції:

"2.2. Власник транспортного засобу, а також особа, яка використовує такий транспортний засіб на законних підставах, можуть передавати керування транспортним засобом іншій особі, що має при собі посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії.

Власник транспортного засобу може передавати такий засіб у користування іншій особі, що має посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії, передавши їй реєстраційний документ на цей транспортний засіб.".
 
Зверху