Электронные сигареты

Vedetta

New Member
У меня лежит электронка, правда поломаная( никак нет времени отремонтировать(
 

milli

New Member
Когда бросала курить, электронные сигареты очень помогли в преодолении поведенческих привычек (выйти покурить на балкон с чашкой кофе, перекур после еды и секса, курение "за компанию").
 

trioli

New Member
Я бросила курить в прошлом году. Дня два тянула электронную сигарету, удовольствия никакого, бросила и ее.
 

Illaria

New Member
коротчше кажучи чим більше вивчаю це питання тим думки різняться: хтось каже, що нікотин шкідливіший, хтось вважає, що продукти горіння, але оце і мені здається, чого б комусь не взяти та не визначитись уже остаточно, тобто таки провести необхідні дослідження
 

vilorka

New Member
моя знакомая при постоянном курение такой сигареты заработала большие проблемы с зубами(
 

Illaria

New Member
вчені вже додумались навіть до поєднання тютюну ( спреціального) та електронної сигарети, і утворився новий девайс, іQos компанії Philipp Morris international.
 

iGarikus

хостинг сайтов в NL
Одни заманухи меняют на другие, более изысканные заманухи :)
 

Illaria

New Member
Чого чекати любителям електронних від таких дослджень:
...."Ми будемо намагатися визначити, чи являються вони безпечнішими або менш шкідливими, чи являються такими ж токсичними, як і куріння. В будь-якому випадку в Україні потрібні законодавчі нормативи, які визначають продаж цих цигарок", - сказала Кваша.... ( )
 

mialika

New Member
росать надо сразу, как собаке хвост отрубать, а не тянуть и мучиться:)
нет - и все! ни одной, никогда, ни после чего, как бы не хотелось. Тогда бросите, а не будете прокуренной девахой, с желтыми зубами и зеленой кожей. Фу, табачищем когда несет, не могу))
 
Зверху