Цифровое ТВ HD-качества в Сумах?

Статус
Закрита.
M

Ms. Nahuy

Guest
И вобще я таку статистику назбырав: на цьому форуме обитають тикы дэбилы. Бо йим нычого робыть и воны тут ошываюця. А мы заходым тикы по выходным шоб з вас поржать.
 
M

Ms. Nahuy

Guest
Бо нормальный чилавек на цьом форуме цилымы днямы нэ сыдыть. Бо у нього з головой всэ в порядке.
 
M

Ms. Nahuy

Guest
Якшо почытатььо чом тут пышуть, то можна напысать пособие для лечебных учреждений "дэ обитають прыдурки"
 
M

Ms. Nahuy

Guest
Особенно поражають модыраторы. Йим шо, ничого робыть? Чы ничому в жытти нэ навчылысь, тикы жать на кнопку "зобанеть"?
 
M

Ms. Nahuy

Guest
Я колы стану депутатом, то зроблю закон шоб всих людэй проверить чи не дурак? И шоб хто нэ пройдэ перевирку, того од интернета отключыть и з дому нэ выпускать! А то потим понавыбирають януковичей, а нормальным людям терпеть...
 

Petruhann

Забанен
Ринат опоздал. Люды дывляця давным давно вси матчи в HD. Папуасам тилькы дошло шо есть таке ашдэ. А лохи ще десять рокив будуть ждать чуда по кабельному :razz:
Я вам скажу так: того Мориарти нихто николы нэ бачыв, а вин вжэ з половины клиентив Сум гроши зибрав.
Колы поймуть хто вин такый, гроши остануця тикы у Ахметова. И то ныбагата. Тикы шоб отсюда свалыть покы Мориарти його повнистю нэ разорыть.
Бо слухы вжэ до Кыева дошлы, шо е такый таинственный Мориарти, шо абонплату таку дэрэ, шо менеджеры Воля-кабель мисяць плачуть!
И ныпанятна чого йому вси платять, а за кабыльнэ нихто ны хотять!
Ось мил чилавек правыльно сказав. А вы його забанили :|
Хто чилавек розумный а не абизьяна, той ще шисть рокив назад прочытав всэ про HD и як його дывыцця, поставыв соби всэ шо трэба и мае гарнэ тэлэбачення. Цэ настилькы просто, шо даже смишно обсуждать. Хто у развитии остановывся, тому тикы доктор допоможэ...
Наши люды шоб понять дэ хорошо а дэ плохо, воны на соби испытують. Он вжэ трэтий рик покращенням тишуцця.
Вам щас всэ закодирують, так будытэ знать дэ раки зимують!
Неужели некому забанить этого пи...ра ???:evil:
 
M

Ms. Nahuy

Guest
Петрухан цэ типичный образец обманутого кабельным жителя непрестижного района Сум. Воно ще мозгив нэ нажыло, а по клавиатуре пальчиками вжэ стукае.
 
M

Ms. Nahuy

Guest
Я тоби так скажу петруханище! Мэни на тэбэ глубоко насрать, я на дуракив зла нэ дыржу.
 
M

Ms. Nahuy

Guest
Ты петрухан создан шоб дывытысь КАБЭЭЭЛЬНЭЭЭЭ.
 
Статус
Закрита.
Зверху