Национализм?

  • Автор теми rrrr
  • Дата створення

Считаете ли ВЫ себя националистом?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    227

krapa

парниша
Там ясно сказано "В ХОРОШЕМ СМЫСЛЕ ЭТОГО СЛОВА"
 

Kramar

Іван Богун
термін є термін, і у нього є конкретне визначення. І сенс у нього виключно хороший. Просто радянська пропаганда надала цьому слову негативний відтінок.
Не треба плуати націоналізм з шовінізмом.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Национализм?

Там ясно сказано "В ХОРОШЕМ СМЫСЛЕ ЭТОГО СЛОВА"
Це те, про що я і казав! Коли російський націоналізм - то Ви аплодуєте, бо він "хороший". Коли український - то він апріорі поганий, бо так сказали в тій же Росії. Коли естонці перенесли поховання солдат із зупинки на цвинтар - то дуже погано. Коли під Москвою знесли пам'ятник пілоту (українцю) - то це була необхідність. Коли Петлюра та Шухевич воювали проти Совітів, то вони зрадники. Коли Колчак та Денікін воювали з ними, то вони герої (про Колчака знімаємо "душещіпатєльную хвільму", а онуку Денікіна САМ (!) гном зустрічав особисто та співав оди її діду).
Коли в Україну прибуває американський військовий корабель, то російсьофільна шушера (вітренки, грачі, російські блоки тощо) влаштовує в порту сеанси психозу, коли той же корабель кидає якір в новоросійську, то ніяка (цензура) на акції протесту не виходить, бо Росії треба розвивати відносини з іншими країнами.
Прикладів можна понаводити ой як багато. Із них, від осіб вашого типу, можна зпочути наперед: все, що зробила Росія - позитив, бо Росія наші брати, братів треба любити, братам треба догоджати, братам треба віддавати все найкраще, навіть в збиток собі (ділитися "по-братськи").
Все, що робить Україна - апріорі негатив, бо то спрямоване на розбрат та ворожнечу з Росією, а так не можна, бо Росія наші брати, а братам треба догоджати, любити їх... І так без кінця. :(
 

krapa

парниша
украинский национализм заключается в том чтобы как можно больше насолить России.переделать все -чтобы было не так как у Русских..У нас много общего-мы славяне.у нас общая история.
Если говорить о том .как относится к нам Россия-не надо скалить зубы Росии.не надо было лесть в Грузию.Кто они нам?кум Ющенка.А из-за кума одного проблемы во всей стране.да и многого другого не надо было делать президенту.
это мое мнение и никому я его не навязываю
 

bard

New Member
украинский национализм заключается в том чтобы как можно больше насолить России.переделать все -чтобы было не так как у Русских..У нас много общего-мы славяне.у нас общая история.
Если говорить о том .как относится к нам Россия-не надо скалить зубы Росии.не надо было лесть в Грузию.Кто они нам?кум Ющенка.А из-за кума одного проблемы во всей стране.да и многого другого не надо было делать президенту.
это мое мнение и никому я его не навязываю
Под цитатой действительно необходимо поставить большое и жирное ИМХО.
Это лично ваше понимание национализма, причем в корне неправильное.Следует понять, что национализм един(!) для всех как понятие.Для Украины, России, США, для всех.Его значение едино, меняется только страна.Поэтому сравнивать русский и украинский национализм глупо изначально.
 

gimnast1981

мыслитель
украинский национализм заключается в том чтобы как можно больше насолить России.переделать все -чтобы было не так как у Русских..У нас много общего-мы славяне.у нас общая история.
Если говорить о том .как относится к нам Россия-не надо скалить зубы Росии.не надо было лесть в Грузию.Кто они нам?кум Ющенка.А из-за кума одного проблемы во всей стране.да и многого другого не надо было делать президенту.
это мое мнение и никому я его не навязываю
Полностью поддерживаю твое мнение!!!!
 

Pan sonic

_____A_____
Альберт Эйнштейн:
Национализм - детская болезнь. Это корь человечества.
 

nikitinalp

Member
По своей сути национализм бывает здоровый и не здоровый.
Так вот, в нашей стране всё идёт по О.Уайльду - Национализм - последнее прибежище негодяев. Т.е у нас больной национализм, порождённый комплексом неполноценности, манией величия и ещё всякой хренью.
Хотя, я наверное, представитель здорового национализма. Уж больно дорога мне эта земля, люблю я её, а вот народец.....
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Национализм?

А який тоді "народєц" за вашим "здоровим націоналізмом" має жити на цій, так палко любимій вами, землі? Попуаси?
 
Зверху