Оффтопики.

hed1n.ru

стебанутый
Re: ВО "Свобода"

Ніхто Вам нічого не вказує і не наказує. Поки що наявний факт - Ваш нейтралітет розповсюджується виключно в потрібному напрямку: то Ви не бачите утисків свободи слова в Росії, то нейтрально ставитеся до націоналізму її лідерів. І весь нейтралітет наче вітром здуває, коли йдеться про аналогічні факти, але вже в Україні. Тут і про свободу слова можна повиступати, і націоналізм засудити. Тобто наявна політика подвійних стандартів. А це з боку надто фальшиво виглядає. Так само фальшиво, як і те, що зараз Ви намагаєтеся розказати про Вашу байдужість до "словничка" Желєзного, хоча в свій час, виклали його не просто так.
Помойму я на Украине живу, а не в России.
P.S. видите, я же говорил, что толку нету. Вы уже сделали выводы.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Відповідь: Оффтопики.

Если вы выбираете друзей по политическим взглядам - мне вас искренне жаль.
Я обираю друзів по спільним поглядам на життя, і на політику в тому числі, як на його складову частину. І мої друзі не паскудять на Україну, не поливають її брудом, не мають бажання плюндрувати її символіку, тощо... Тому що це мої друзі. Але досить про особистості.

По поводу его фразы

Я чувствую, что некоторые ждут не дождутся, когда я закончу свои полномочия. Думают, что с другим им будет проще, — вкрадчиво начал ВВП. – Я давно привык к ярлыкам вроде того, что трудно разговаривать с бывшим агентом КГБ. Медведев будет более свободен от того, чтобы доказывать свои либеральные взгляды. Но и он в хорошем смысле такой же русский националист, как и я. Он настоящий патриот и будет самым активным образом отстаивать интересы России на международной арене.
Я вибачаюсь, але чи Ви самі зрозуміли, що Ви щойно сказали? Що означає: "Я более чем уверен, что он её употребил не в правильном смысле"? Це як? Путін сказав і сам не зрозумів, що він сказав? :) Не фільтрує базар, як зауважив би проффесор? І кожен раз "він не відав, що творив"?
Чи може він правильний націоналіст (в позитивному сенсі), а Ющенко (який себе націоналістом ніколи не називав) - не правильний (з негативним забарвленням)? На моїй пам'яті ця особа не раз називала себе націоналістом.
Дречи, є і інша думка, про . Тільки не треба розпинатися знову про те, що жидомасони мають намір завалити Росію. Про це вже нецікаво слухати, та і інша тема (глобальна політика) цим просто пересичена.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Оффтопики.

Я обираю друзів по спільним поглядам на життя, і на політику в тому числі, як на його складову частину. І мої друзі не паскудять на Україну, не поливають її брудом, не мають бажання плюндрувати її символіку, тощо... Тому що це мої друзі. Але досить про особистості.
То есть человек с противоположными взглядами на политику не может стать вам другом? :)
Моих друзей не интересует политика. Мы совместно занимаемься творчеством.
Ух, а где это я "плюндрував її символіку"? :)
Его фразу можно толковать двояко. И вообще, давайте не привращать форум в чат, хотите поговорить в инфо есть мой номер icq.
 

МАХ

Active Member
Re: Реклама алкоголю-геноцид українського народу

А сколько лет преподают сейчас в школе русский язык, и преподают ли вообще? Сколько часов в неделю?
Я взагалі не вивчав в школі російської мови! Був для бажаючих лише факультатив… але ж я навчався в українській школі на Україні!... у нас же достатньо і російськомовних шкіл… йдіть і вчіть російську якщо вам так хочеться…
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Відповідь: Оффтопики.

То есть человек с противоположными взглядами на политику не может стать вам другом? :)
Моих друзей не интересует политика. Мы совместно занимаемься творчеством.
Так, не може. Нічого чудного в цьому не бачу. Мої друзі також не професійні політики, але коли-не-коли її теж обговорюємо - таке вже наше життя. Тому не хотілося через таку дрібницю з ними сваритися. :)
А якщо серйозно, то друзі (як на мене) - люди котрі мають однакові (подібні) погляди, смаки, уподобання тощо. Тому я не уявляю, що людина, з тих, кого я можу назвати моїми друзями буде поливати брудом щось святе для мене - будь то мої батьки, моя сім'я чи моя Батьківщимна.

Ух, а где это я "плюндрував її символіку"? :)
А де я казав, що закид Вам? Була колись тут розмова з людиною (доречи, також Вашим другом по-форуму), в свою чергу його друг був безпосередньо причетний до того паскудства на Говерлі. І ось той чоловік заявив, що не збирається засуджувати "дугнца", бо мовляв друзів не можна зраджувати. І спитав, невже б я зрікся від товариша? І я сказав, що ті люди, которих я можу назвати друзями, державну символіку України паплюжити не стануть. Ось і все.

И вообще, давайте не привращать форум в чат, хотите поговорить в инфо есть мой номер icq.
Не думаю, що це потрібно мені чи Вам.
 

-=Exstrimal=-

New Member
Re: Реклама алкоголю-геноцид українського народу

А сколько лет преподают сейчас в школе русский язык, и преподают ли вообще? Сколько часов в неделю?
Сколько лет точно не помню ,:?ну помню что раз в неделю один урок и то в суботу...
 

-=Exstrimal=-

New Member
Re: Реклама алкоголю-геноцид українського народу

Я взагалі не вивчав в школі російської мови! Був для бажаючих лише факультатив… але ж я навчався в українській школі на Україні!... у нас же достатньо і російськомовних шкіл… йдіть і вчіть російську якщо вам так хочеться…
Скільки це в нас російськомовних шкіл, одна чи дві ? І це ти вважаєш достатньо ?
 

Feuer

root@ded-desktop:~#
Модератор
Re: Реклама алкоголю-геноцид українського народу

как хорошо, что я успел отучиться в русской школе
 

gimnast1981

мыслитель
Адекватна людина б такого б просто не написала… ваш коментар лише ще раз вказує на вашу невихованість, і викликає лише жаль… мені дійсно жаль вас і ваших оточуючих які вас терплять (звісно ж якщо вони не таки ж запущені як і ви)… тому прошу не пишіть таких тупих коментарів.. не варто давити на жаль…
До речі судячи з вашого підпису... ви просто обслухались русского репа....
Не тебе судить ,мои прыщавыи ,национал-патриотически настроенныи ,юнныи друг, о уровне моего воспитания, а темболее давать оценку окружающим меня людям!!! Хочу дать тебе совет, внимательнеи следи за собои!!! Теперь по поводу моеи подписи ,я никогда не слушал никакого репа ,меня от него тошнит !!! Первая часть подписи ето фраза из известного фильма ,а вторая ,ето присказка времен великои отечественнои воины которую я услышал в детстве от деда ветерана !!!
 
Зверху