"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Zuzuka

прагну...
А что было до 70 годов спросите у своих дедов,а не у придурков что вам написали учебники.
у мене родичи вчителі і військові. я знаю, що кажу. а дідів комуністів, які вам вішають лапшу про мову, хотілось би ознайомити з циркулярами і іншими документами. людина чує лише те, що хоче чути.
 

Zuzuka

прагну...
Это сейчас,за годы независимости так стало.И по уровню нанешних студентов это хорошо видно.
за роки незалежності як раз з"явилось достатньо науковців з міст - це діти тих, хто урбанізувався. варто вам поїхати в село і подивитись, що там людей і по 50 років майже немає, бо вони усі в містах.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

... Потому мне не надо никому себя противопоставлять - я уже давно самодостаточен. Во всяком случае в большинстве ньюансов бытия. И этнический язык хоть украинцев хоть китайцев меня с вашей патриотической стороны не волнует. Я общаюсь как МНЕ УДОБНО. Как привык и менять привычки нет нужды. Поэтому Ваши преувеличения словесные - не более чем словесный....по крайней мере для меня.
Чимось перегукується Ваш пост з позицією "Ужа" з твору Горького "Песнь о Соколе". В школі нас закликали з таким боротися.
Ні, терміново треба на природу "водочки под шашлычок", щоби підвищити рівень патріотизму.
 

CHGrey

Rzzevskiy
у мене родичи вчителі і військові. я знаю, що кажу. а дідів комуністів, які вам вішають лапшу про мову, хотілось би ознайомити з циркулярами і прочими документами. людина чує лише те, що хоче чути.
Я с 1964 года рождения и вам говорю что я НЕПОСРЕДСТВЕННЫЙ свидетель этих лет.А родители ваши наверное жили не на Украине.
Или вы их не спрашивали.
 

Randomize

Забанен
Rzzevskiy, мне дед очень много чего рассказал, и про доблесную армию и про ГУЛАГ... так что не надо ля-ля... ПОка одни жрали водку с икрой на партийных огоньках, другие за Уралом, покосившись на ВОХРовца отливали сталь "сверх плана". . . про это в учебниках 70-хх никто не писал...
 

Zuzuka

прагну...
CHGrey, а чи не далеко ви для себе залізли. у корені моєї родині. у мене всі українці, є довідки з архівів з печатями і інші документи, і всі вже багато століть живуть тут. але це вас не стосується.

замість тримати якусь позицію по темі, ви перейшли на особисті образи і пошук недоліків, хибних шляхів за щось зачипитись.
цікаво, а ви прям через кілька днів після народження стали слідкувати за подіями стосовно української мови і збирати їх в якось аргументів для цього форуму, чи спочатку хоча б ходити навчились чи то навіть читати.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Rzzevskiy, мне дед очень много чего рассказал, и про доблесную армию и про ГУЛАГ... так что не надо ля-ля... ПОка одни жрали водку с икрой на партийных огоньках, другие за Уралом, покосившись на ВОХРовца отливали сталь "сверх плана". . . про это в учебниках 70-хх никто не писал...
Речь идет о украинском языке.,а не про гулаг.
Хотя для нардепов гулаг был бы напользу
 

Randomize

Забанен
Там нардепы не сидели, они жрали икры (что сейчас, что тогда). Зы. За украинский язык, "кулачество" и антисоциальные заявления туда тоже "путевки" выписывали, годочков так на 15-ть.
 

CHGrey

Rzzevskiy
CHGrey, а чи не далеко ви для себе залізли. у корені моєї родині. у мене всі українці, є довідки з архівів з печатями і інші документи, і всі вже багато століть живуть тут. але це вас не стосується.

замість тримати якусь позицію по темі, ви перейшли на особисті образи і пошук недоліків, хибних шляхів за щось зачипитись.
цікаво, а ви прям через кілька днів після народження стали слідкувати за подіями стосовно української мови і збирати їх в якось аргументів для цього форуму, чи спочатку хоча б ходити навчились чи то навіть читати.
Я говорил начиная с 70. Это что бы напомнить.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Да всю жизнь на восточной Украине селяне и кто из села говорили на суржике.А все городские на русском.А тут вдруг сельская культура стала титульной.Сельский "интеллектуал "стал образцом::lol:
И вы заметте ,что некоторые поклонники украинского языка, если мысль выражается
не односложно а несколькими предложениями, ее не воспринимают.
Как блондинки не воспринимают предложений где больше десяти слов.
Поэтому они так ненавидят русский язык.:)
Ґ-ґ-ґ. Точно чказано, в порівнянні з деякими "військовими інтелектуалами" "сільські інтелектуали" достойні звання академіка. Людина, що показала себе повним невігласом в історії, українській літературі, свої нікчемні знання в сучасній політичній системі (супер-перл, Бельгію, в якій знаходться штаб-квартира НАТО, Ви в свій час з цього блока і викинули) береться читати лекції на філологічно-історичну тематику, про те, якою була культура в Східній Україні.
Щодо того, що Вас хтось не розуміє, так на те є чудове російське прислів'я: "На зеркало неча пенять, коли ..." (далі Ви знаєте). Ваших постів не розуміють з іншої причини. Людина, яка за все життя запам'ятала про три книжки (буквар, статут Збойних сил СССР і синю), яка абсолютно не має уяви про орфографію та пунктуацію гаряче любимої нею російської мови, перед "ораторськими" здібностями якої відпочиває професор риторики Чорномирдин має нахабство звинувачувати когось в несприйняті "всієї глибини наших глибин". Браво! :clap2:
Продовжуйте і далі читати статут. Там принаймні спеціально і розраховано на контингент про який вже тут згадували до мене, від міцності лобів якого, залежала обороноздатність армії СССР.
А передтим, як говорити, скільки уваги приділяли в колишньому СССР українській мові, скажіть краще, скільки в 300-тисячних Сумах, 80% населення якого були українці, було українських шкіл. І яка була перспектива дитини, що закінчувала таку школу, продовжувати своє навчання саме українською мовою. Хоча таке питання я подібним до Вас задавав, але відповіді так і не отримав.
 
Зверху