"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: "Мови" та "языки".

Народ, хто ще сумнівається, українець він чи ні: подвіться ролик.
Увага, у Сумах 21-го червня пройде дуже файний концерт в підтримку української мови. Будемо раді бачити всіх.
You must be registered for see images
 

vvs_1

New Member
Партия как партия. Выражает интересы определенной части населения нашей страны.
Еще один "демократ" появился.. чего только стоят слова "гнать их надо в затылок".
В принципе, я с Вами согласен.
Но...

"Выражает интересы определенной части населения нашей страны."
Тут позвольте с Вами не согласиться.

Эта "определенная часть населения нашей страны" к сожалению некоторой части населения нашей страны является большинством в УКРАЇНІ.
 

KOCTET

New Member
Тільки українська мова і ніяка інша. Шануймо рідну соловїну мову, бо вона найкраща в світі.
 
R

Radianta

Guest
По ходу эта движуха решила что в Украине должны восторжествовать проросийская власть , всяческими способобами пытаются этому сопутствовать... С экрана телевизора выступают с такой чушью , что слушать противно. Считают что русский должен стать 2-м государственным языком, куда это годится! Гнать их надо в затылок!!!! Высказывайте свои мнения по поводу этой партии!
Я б была не против российского вторым национальным языком.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Я б была не против российского вторым национальным языком, так как всю жизнь разговариваю на русском, а этот кугутский(украинский) просто выворачивает, когда прохожие на нём разговаривают, аж отвращение какое-то..
Старая песня о главном... Скільки вже можна? Щож, якщо українська мова - кугутська, то російська - жахливий мутант бандитської фені, "падонкаффскага" сленгу, "превед-медвед" діалекту щедро заправленого ненормативною лексикою... Як то кажуть: "Язик попси і блотняку-шансону".

P.S. Нічого особистого, просто "Око за око, зуб за зуб".
 

hed1n.ru

стебанутый
Старая песня о главном... Скільки вже можна? Щож, якщо українська мова - кугутська, то російська - жахливий мутант бандитської фені, "падонкаффскага" сленгу, "превед-медвед" діалекту щедро заправленого ненормативною лексикою... Як то кажуть: "Язик попси і блотняку-шансону".

P.S. Нічого особистого, просто "Око за око, зуб за зуб".
если для Вас русский язык это "превед-медвед", то Вы явно тупица.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
если для Вас русский язык это "превед-медвед", то Вы явно тупица.
Особисто від Вас ("явной нетупицы") я більше нічого і не чекав. Але все ж таки можна було б почитати попередні пости, зокрема пост Вікочки (але не той підредагований, а повний, з якого я взяв цитату), де йдеться про те, що українська мова - кугутська. Ви хочете, щоби я на такі "перли" дивився спокійно? Скільки можна подібної гидоти, скільки можна нікчемних карикатур (в тому числі і від Вас)?
Виходить, що українська мова - кака, її можна полити запросто брудом, а російська - цяця, про неї ні-ні чогось зайвого. Я не згоден. Тому і ось так відреагував. Будемо далі продовжувати?
 

hed1n.ru

стебанутый
если Вы в силах, найдите хоть один мой пост, где я оскорбил украинский язык? или тем что, я не считаю нужным на нём говорить? ))
ЗЫ вопервых могли взглянуть на её возраст и её пол :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Я говорив про викладену Вами карикатуру в пості № 165 тема "Великая Отечественная война".
Що до віку і статі... Гадаю, що вона вже доросла дівчинка (поскільки сидить не в пісочку, а за компом), яка вже давно все чудово розуміє, яка може відрізнити гарні манери від поганих. І наскільки я читав правила розділу, то там ніяких винятків для віку не передбачено, а тим більше в разі вживання ненормативної лексики (як то в розділі "Передвиборчі реклами", але вже там все відредаговано).
 

hed1n.ru

стебанутый
да, но почему-то, правом голоса обладают лица достигшие 18 лет :?
 
Зверху