deiceland.org

Статус
Закрита.

OoLemyroO

New Member
ну так кожній людині властиво помилятись, кожній людині дається вибір, я грав на декількох серверах, але deiceland.org найкращий, може томущо рейти х7,
якщо взяти руОФФ х1 потрібно задротити постояно на х1к -х10к - куча задротів які фармлят пекашать точат ломают і так цілими днями одноманітнисть=( нецікаво...
на Дейсленді є чар, норм вдітий, непотрибно задротити!( LemyR це мій перший чар в л2)) Крім того дуже багато людей знаю жалко з ними роставатись=)
І так я виришив для себи що Дейсленд найулюбленіший сервер)
 

OoLemyroO

New Member
унылый сервер )
я уже успел забыть про него еше с тех самых пор как он стал Хелбаунд )

fail 3 soma ne dostavilo (
ти 3-ри сома сфейлив а сервер в чому винен? напевно ти багато ти з багатьох серверів пішов за того що сфелив (А) пуху хД))
те що ти нуб не означае що сервер унилий, просто дехто хоче щоб йому все давали готове, !!
 

_SerigaS_

Futari ni God bless...
ну так кожній людині властиво помилятись, кожній людині дається вибір, я грав на декількох серверах, але deiceland.org найкращий, може томущо рейти х7,
якщо взяти руОФФ х1 потрібно задротити постояно на х1к -х10к - куча задротів які фармлят пекашать точат ломают і так цілими днями одноманітнисть=( нецікаво...
на Дейсленді є чар, норм вдітий, непотрибно задротити!( LemyR це мій перший чар в л2)) Крім того дуже багато людей знаю жалко з ними роставатись=)
І так я виришив для себи що Дейсленд найулюбленіший сервер)
Ну головне отримувати задоволення від гри. Для мене колись ідеалом був локальний сервер с онлайном 30-40 і там було дуже цікаво грати - багато знайомих та запеклих ворогів. Але ж часи змінюються і хочеться від гри повної віддачі - усі працюючі скіли і квести, повноцінні осади без мальованих солопапок і т. д. Я так розумію постійної партії в тебе немає? Конст партія - основа цікавої гри в ЛА2. Весело проводити час в грі за фармом, качем, пвп, осадами і т. д. разом з друзями можно на любому сервері. А без задротства теж не обійтись на любому сервері з любими рейтами ... повільний планомірний розвиток свого персонажа - одна із запорук довгортивалої цікавої гри.
 

Profitex

New Member
Я тоже играл на дейстанде ник моего чара SoulleS, сколько я поменял фри серверов Дейсланд самый оптимальный вариант но сейчас нет времени(((
 

D00M

Be quick! Or be dead!
Вам там на деайсе монетки за спам на этом форуме идут чтоле? Поннаехали...
You must be registered for see images
 

Korwin

Member
Модератор
Уже есть тема для обсуждения данного сервера
 
Статус
Закрита.
Зверху