Помаранчева революція

  • Автор теми niranjan
  • Дата створення

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

И, кстати, что ж ты валянки американские не упомянул-то?
Бо я їх не бачив. :)

Особливо про лояльність влади сподобалось
А ви подивіться на розігнання вже навіть не кучмівською, а ющенківською міліцією (яка "з народом") інших неугодних демонстрацій. Можуть, якщо захочуть. І тоді могли без проблем розігнати, коли буде вказівка. Не варто забувати що вітчизняний Беркут - це вам не грецька поліція, яка навіть до університетів заходити не може. Ці газом затруять, нирки повідбивають і скажуть що так і було. Тож не варто казок про те, що міліція злякалася якоїсь купки студентів. Був би наказ - розігнали б за дві години.

Тобишь Вы хотите сказать,что народ всё устраивало и они просто повелись на этот спектакль?
А зараз народ більше все влаштовує? Тільки чомусь зараз ніхто на майдані не стоїть. Не підкажете чому? Чому зараз ніхто ніяких "мирних революцій" не чинить?
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

А ви подивіться на розігнання вже навіть не кучмівською, а ющенківською міліцією (яка "з народом") інших неугодних демонстрацій. Можуть, якщо захочуть. І тоді могли без проблем розігнати, коли буде вказівка. Не варто забувати що вітчизняний Беркут - це вам не грецька поліція, яка навіть до університетів заходити не може. Ці газом затруять, нирки повідбивають і скажуть що так і було. Тож не варто казок про те, що міліція злякалася якоїсь купки студентів. Був би наказ - розігнали б за дві години.
Щось пам'ять у вас коротка: забули як студентів СНАУ холодною водою поливали, чи як хапали учасників мирної ходи до Києва (хоча то було до виборів).
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Щось пам'ять у вас коротка: забули як студентів СНАУ холодною водою поливали, чи як хапали учасників мирної ходи до Києва (хоча то було до виборів).
Ото ж бо, що до виборів. А коли певні сили зрозуміли що тих самих студентів можна використати собі на користь - то і гоніння раптом припинилися, і хапання миттю відмінили...
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Re: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Stein,того кого не устраивает тот уже три раза поднял задницу и надорвал горло под Верховной Радой.А кого устраивает тот на форуме разводит бла бла про рушници...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Stein,того кого не устраивает тот уже три раза поднял задницу и надорвал горло под Верховной Радой.А кого устраивает тот на форуме разводит бла бла про рушници...
Поволати походити бажаючих хоч відбавляй, а коли треба проривати кордони, коли знаєш, що будуть провокації, коли впевнений, що будуть бити... От тоді кількість "борців за справедливість" чомусь різко знижується.
Коли ми збирали невдоволених, то всі лише розводили "бла-бла" на форумі про те, "а хто ж буде, якщо на Ющенко?" або "так, давайте, бийте їх". А коли бореш такого ярого форумного горлопана на Майдані за руку і кажеш: "Завтра зранку явка на цьому місці. Ствол з собою, одяг теплий, сухпай на три доби." Отоді й починаються тупі відмазки "а мені завтра на роботу", "а в мене щось нежить розігрався", "а мене дружина не відпустить", "а може давайте все зробимо демократично" і т.д. і т.п.
Народ впевнено не хоче визволятися, ну то навіщо ми будемо його визволяти? Ніхто не хоче нічого міняти. Всіх все влаштовує. Так, зрідка десь хтось вийде, покричить що якась стаття закону трішки не правильна і все, "а в остальном, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо..." (с)
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Чим би дитя не тішилося - тільки б не руками )))
Стволи, шановний, спричинять загибель мирного населення, а не тих, проти кого ви їх збираєтесь застосовувати. Тому це все круто лише виглядає.

Поволати походити бажаючих хоч відбавляй, а коли треба проривати кордони, коли знаєш, що будуть провокації, коли впевнений, що будуть бити... От тоді кількість "борців за справедливість" чомусь різко знижується.
Коли ми збирали невдоволених, то всі лише розводили "бла-бла" на форумі про те, "а хто ж буде, якщо на Ющенко?" або "так, давайте, бийте їх". А коли бореш такого ярого форумного горлопана на Майдані за руку і кажеш: "Завтра зранку явка на цьому місці. Ствол з собою, одяг теплий, сухпай на три доби." Отоді й починаються тупі відмазки "а мені завтра на роботу", "а в мене щось нежить розігрався", "а мене дружина не відпустить", "а в мене начальник злий - звільнить" і т.д. і т.п.
Народ впевнено не хоче визволятися, ну то навіщо ми будемо його визволяти? Ніхто не хоче нічого міняти. Всіх все влаштовує. Так, зрідка десь хтось вийде, покричить що якась стаття закону трішки не правильна і все, "а в остальном, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо..." (с)
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

А ви хотіли так щоб все було і нічого не робити?
Революція без крові - то не революція. Ми вже бачили подібну пародію в 2004му. І що змінилося? Багато досягли? Бандити сидять у тюрмах, влада належить народу? Здається те, проти чого "революціонували" в 2004 лише відклалося на 5 років. Ось вам і різниця між революцією та балаганом горлопанів.
 

Роман

http://legaloffice.com.ua
Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

А ви хотіли так щоб все було і нічого не робити?
Революція без крові - то не революція. Ми вже бачили подібну пародію в 2004му. І що змінилося? Багато досягли? Бандити сидять у тюрмах, влада належить народу? Здається те, проти чого "революціонували" в 2004 лише відклалося на 5 років. Ось вам і різниця між революцією та балаганом горлопанів.
1. Балаган п'яних горлопанів був на майдані в палатках з написами "Проти всіх" - особисто бачив )))
2. Тобто, якщо б убили пару десятків тисяч простих людей в 2004 році - все було б добре на сьогоднішній день?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Все біло б добре, якби убили пару тисяч на Банковій та Грушевського.
 
Зверху