Выборы мэра в Сумах.

Статус
Закрита.

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: 31 октября - День освобождения Сум от минаевщина

Мда, сам голосовал за Минаева, надеялся на то, что он будет реально приносить пользу городу. Но время показало, что он фуфло полное. Взять те же маршрутки - кричал, что нужно повышать стоимость проезда, чтобы маршрутчики не уходили с маршрутов рано. В итоге - цена с 1 грн повысилаьс до 2 грн, а маршрутки стали ходить только хуже. Знакомый перевозчик мне рассказал, что когда речь шла о стоимости проезда в маршрутках, была команда от Минаева "либо Вы кричите, что Вас устроит только 2 грн, либо найдут причины, чтобы конкурс Вы не прошли". - Это когда я задал вопрос: "почему нельзя найти других перевозчиков, готовых возить за 1 грн?".
З приводу маршруток... Не знаю, хто кому давав вказівки підвищувати ціни, але "маршруточні війни" пам'ятаю добре. Як перевізники вимагали підвищення, як приїздили під стіни "пентагону" - показували всю серйозність своїх намірів. І як звинувачували міськраду ... на чолі з Мінаєвим в небажанні зрозуміти всіх їх проблем... Наскільки чув, то - навантаження кинути на комун. транспорт, а маршруток залишити щось близька 150 (зараз іх близько 600). Тому якось не можу співставити намір Мінаєва "порізати" кількість маршруток з лобіюванням інтересів маршрутчиків.

По поводу всевозможных повышений тарифов - Геннадий Михалыч всегда "За!". - Согласен, что непопулярные меры неизбежны, но как человек, зарабатывающий например 800-1000 грн, может 300-500 платить за одно отопление?? Это, простите, плевок в лицо.
Вибачте, але, гадаю, Ви помиляєтеся. Високу ціну на тепло і газ Ви будете платити точно не завдяки Мінаєву! Сказати Вам, хто ініціював подорожчання газу для потреб населення, яке неминуче потягне за собою і підвищення ціни на обігрів? :)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: 31 октября - День освобождения Сум от минаевщина

А можна подетальніше про це?
Про що? Про плани в кінці червня підвищити тарифи на воду, а в середині серпня на тепло, Левенець заявляв ще в квітні, коли ніяких там тарифів на газ і кредитів МВФ і близько не було.

Наскільки чув, то є план радикально змінити транспортну систему міста - навантаження кинути на комун. транспорт, а маршруток залишити щось близька 150 (зараз іх близько 600). Тому якось не можу співставити намір Мінаєва "порізати" кількість маршруток з лобіюванням інтересів маршрутчиків.
План то є. Тільки чому він з'явився саме зараз, під вибори? Що заважало взяти той самий кредит і закупити тролейбусів рік, два, три тому? Чому не можна було одразу як маршрутчики вимагали підвищити ціну - виставити їм конкуренцію у вигляді комунального транспорту? Що тоді заважало?
А наразі ці програми - лише папірці декларацій. Ні грошей, ні кредитів, ні тролейбусів ще й близько немає, а до планового виконання "програми" лишилося всього кілька місяців...

Високу ціну на тепло і газ Ви будете платити точно не завдяки Мінаєву!
О да, тепер у мінаєвців є чудова відмовка. Але за опалення ви б стільки платили все одно: як не завдяки Януковичу - так завдяки Мінаєву. Ви ще почекайте, він вам воду (холодну) і стоки вдвічі підніме, як і планував. Чи це теж, шановний Малдер, припишете до "подорожчання газу"?
А от за сміття ми не платимо на третину менше виключно завдяки зусиллям місцевого осередку ПР. Плюс іще 30% "інвестиційної складової" довелося відбити завдяки місцевому осередку КПУ на Громадських слуханнях. А якби не вони, то шановний Мінаєв підняв би тарифи на вивіз сміття більше ніж в півтора рази. Отакий от у нас чудовий мер. "О громаде думает..." (с)
 

Andys_sumy

Member
Re: Відповідь: 31 октября - День освобождения Сум от минаевщина

Перевагах перед ким? Перед тими, хто на цій посаді ще не був?
судя по тому кем был Минаев до мерства, мером можно брать почти любого встречного с высшим образованием.
 

LevAris

Well-Known Member
Re: 31 октября - День освобождения Сум от минаевщина

План то є. Тільки чому він з'явився саме зараз, під вибори? Що заважало взяти той самий кредит і закупити тролейбусів рік, два, три тому? Чому не можна було одразу як маршрутчики вимагали підвищити ціну - виставити їм конкуренцію у вигляді комунального транспорту? Що тоді заважало?
Ну, уважаемый, если бы у нас был нормальный мэр, мы бы уже ездили бы на троллейбусах и автобусах, а не читали бы очередной план по улучшению общественного транспорта. Ибо в периоды 2006-2008 годов у города были бюджеты, каковых не было никогда, бабла было валом.


lion.ts,

У меня складывается впечатление, что вы написали свое одно сообщение и теперь тупо изо всех сил пытаетесь его отстоять, при этом на другие сообщения внимания не обращаете. Тогда зачем сюда пишете? Отстаивайте в личке. А иначе ответте по пунктам на сообщение Собки о подвигах Минаева, которое на прошлой странице, ибо оно напрямую касается вами высказанной точки зрения.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: 31 октября - День освобождения Сум от минаевщина

2 недели нет горячей воды во всём доме. Позвонили узнать, что да как. Оказывается, ещё не определились КТО должен устранять поломку! Никак не могут найти ответственных :(
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: 31 октября - День освобождения Сум от минаевщина

А хто колектори довів до аварійного стану? Хто гроші невідомо де дів на їх капремонт?
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: 31 октября - День освобождения Сум от минаевщина

ЛевАрис
Ну, уважаемый, если бы у нас был нормальный мэр, мы бы уже ездили бы на троллейбусах и автобусах, а не читали бы очередной план по улучшению общественного транспорта. Ибо в периоды 2006-2008 годов у города были бюджеты, каковых не было никогда, бабла было валом.
Пойми, шо у мэра должно быть государственное мышление. Думаю, шо и я бы наводнил город маршрутками. К чёрту троллейбусы. Маршрутки - это значит обеспечение куском хлеба тысяч и тысяч людей - и хозяев, и наймитов. То бишь плюсы маршруток превышают минусы. Мэр, наверное, всё просчитал и принял правильное решение. Согласись.
 

LevAris

Well-Known Member
Re: 31 октября - День освобождения Сум от минаевщина

ЛевАрис

Пойми, шо у мэра должно быть государственное мышление. Думаю, шо и я бы наводнил город маршрутками. К чёрту троллейбусы. Маршрутки - это значит обеспечение куском хлеба тысяч и тысяч людей - и хозяев, и наймитов. То бишь плюсы маршруток превышают минусы. Мэр, наверное, всё просчитал и принял правильное решение. Согласись.
Так я только за, просто пусть об этом так прямо и говорит, пусть меняет сознание народа, а то обещает одно, а делает другое.
 
Статус
Закрита.
Зверху