Турнир

К дню победы (9 мая) на сервере будут проводится турниры и соревнования. Подробное описание увидите на сайте сервера
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форума
Супер Модератор
Відповідь: Турнир

Турнір було вирішено перенести на 10 травня. Опитування відносно години початку проводиться тут: http://ultiima.clan.su/forum/8-42-1
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форума
Супер Модератор
Відповідь: Турнир

Початок турніру 10.05 о 20-00.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форума
Супер Модератор
Відповідь: Турнир

І найбільша інтрига відбулась у фіналі. Ніхто такого не очікував:

Miner, на якого ніхто і не поставив, і який ледь потрапив до фіналу, лише через те, щоб змагатись за 3-є місце з IGoRR'ем, у першому бою перемогає IGoRR'а. Ну це наших лідерів турніру ніяк не насторожило, всі вже чекали епічний бій між NAVI і SHAMAN'ом за 1-ше місце, а юнаки для них не перепона.
Але у другому бою між Miner'ом і SHAMAN'ом несподівано для всіх переміг Miner. Ну, з ким не буває, збіг обставин, так усім здавалось.
І тут сталось взагалі неймовірне, цей збіг обставин повторився у бою NAVI - Miner і знову переміг Miner!


Усім хочу подякувати за цікавий турнір і окремо переможцю. І привітати Miner'а з перемогою. Двічі збіг обставин, це вже не збіг, це вже впевнена перемога.

Оскільки ставок на переможця не було, весь призовий фонд тоталізатора пішов до банку арени, що теж було несподівано :). Хоч 1 золотий би поставили і забрали б весь банк : 130 000 золотих ;).

Наступний турнір планується на 5-ту річницю серверу 24 або 25 травня.
Крім цього планується ще різні святкові заходи, квест, нововведення на сервері і роздача рожевеньких слоненят. Запрошую усіх старих гравців повертатись у гру і долучатись нових.
 

Вложения

Верх