О ценностях: советских, демократических, христианских

Тема в разделе "Політика. Історія. Суспільство", создана пользователем Dvoranin, 13 апр 2010.

 1. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  Нам би таких прокурорів та суддів. Хоч би на рік-два...
  На ще б розстрільну команду з Китаю добавити...
   
 2. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  не все так относятся к коровам. даже в Сумах.
  This link is not visible to you.
   
 3. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  ще одні мьішебратья
   
 4. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  ймовірно нададуть... може...
   
 5. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  В мышебратских СМИ гонят волну. С чего бы это ??
   
 6. Билли Бонс

  Билли Бонс Well-Known Member

  Регистрация:
  11 июн 2008
  Сообщения:
  1.555
  с 2014 это происходит,если шо
   
 7. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  Ну, то взагалі, але, в данному випадку - щось особливе. Таке враження, що вони щось знають...
   
 8. Билли Бонс

  Билли Бонс Well-Known Member

  Регистрация:
  11 июн 2008
  Сообщения:
  1.555
  та у них каждый день щось особливе - "анало-говнет" называется
   
 9. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
   
 10. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  Волны расходятся....
   
 11. arnisumy

  arnisumy Well-Known Member

  Регистрация:
  23 янв 2012
  Сообщения:
  3.490
  11.10.18 19:17
  Константинополь приступає до створення автокефальної церкви в Україні, - історичне рішення Синоду Вселенського патріархату
  This link is not visible to you.
  Вселенський патріархат ухвалив рішення про надання автокефалії українській церкві.

  Як повідомляє This link is not visible to you., про це повідомляє сайт This link is not visible to you.

  У тексті зазначається: "Під головуванням Вселенського Патріарха, Священний Синод провів чергову сесію з 9 по 11 жовтня 2018 року, щоб вивчити і обговорити пункти свого порядку денного.

  У Священному Синоді обговорювалися, зокрема, церковні справи України, в присутності Його Високоповажності архієпископа Данила Памфілійського і Його Преосвященства Єпископа Іларіона Едмонтонського, Патріарших Екзархів в Україні і після широких обговорень ухвалив:

  1) Підтвердити вже ухвалене рішення про те, що Вселенський Патріархат приступає до надання Автокефалії Церкві України.

  2) Відновити Ставропігію Вселенського Патріарха в Києві, одну з його численних ставропігій в Україні, яка там завжди існувала.

  3) Прийняти та розглянути клопотання про апеляцію Філарета Денисенка, Макарія Малетича і їхніх послідовників, які опинилися в розколі не з догматичних причин, згідно з канонічними прерогативами Константинопольського Патріарха, щоб отримати такі петиції з боку ієрархів та іншого духовенства від усіх Автокефальних Церков. Таким чином, вищезгаданих було канонічно відновлено до їх ієрархічного або священицького звання, і їхні вірні були відновлені до спілкування з Церквою.

  4) Скасувати юридичне зобов'язання Синодального листа 1686 року, видане за обставинами того часу, що надало право через ікономію Московському Патріарху призначити митрополита Київського, обраного Асамблеєю Священнослужителів його єпархію, яка буде відзначати Вселенського Патріарха в ролі Першого ієрарха на будь-якому святкуванні, проголошуючи і підтверджуючи свою канонічну залежність від Константинопольської Материнської Церкви.

  5) звернутися до всіх сторін, які беруть участь, із закликом уникати присвоєння церков, монастирів та інших об'єктів, а також будь-якого іншого акту насильства і відплати, з тим щоб мир і любов Христа панували".
  This link is not visible to you.
   
 12. arnisumy

  arnisumy Well-Known Member

  Регистрация:
  23 янв 2012
  Сообщения:
  3.490
  Синод визнав, що РПЦ анексувала Київську церкву - Зоря
  Четвер, 11 жовтня 2018, 15:55
  This media item is not visible for you.
  Синод Вселенського Патріархату визнав незаконною анексію Київської Митрополії Російською Православною Церквою.

  Про це на своїй сторінці у This link is not visible to you. написав речник Київської патріархії архієпископ Євстратій (Зоря).

  Згідно з його джерелами, Синод прийняв рішення про "визнання незаконною анексії Київської Митрополії Російською Церквою в 1686 р".

  Як відомо, у статті Вселенського патріархату "Вселенський престол і Українська церква" This link is not visible to you., що "Канонічні кордони Російської Церкви були визначені, коли ця Церква була вивищена до статусу Патріархату в 1589 році і ніколи не була змінена ніяким Патріаршим чи Синодальним Томосом, Київська митрополія ніколи не належала до цих меж".

  Дослідники наголошують, що Київська митрополія (і вся нинішня Україна) існувала з часу її створення єпархією Вселенського Престолу, а її митрополити отримували свою хіротонію (рукопокладання, благословення – ред.) від Патріарха Константинопольського аж до 17 століття.

  "Самовільне висвячення Гедеона на Митрополита Київського Патріархом Московським Іоакимом в 1685 році …викликало опір духовенства та мирян Київської митрополії. Лише після того як Вселенський Патріарх Діонісій IV, під жорстким тиском, у 1686 році дозволив Патріарху Московському рукопокладати кожного Митрополита Київського, духовенство та миряни цього регіону визнали патріарше висвячення Гедеона та його подальших наступників Патріархом Московським", - йдеться у статті.

  При цьому підкреслюється, що дозвіл на рукопокладання був наданий на підставі "Грамоти про передачу".

  "У тогочасній технічній термінології (це) означає надання дозволу на звершення хіротонії або іншого канонічного обряду, але ніколи не використовується для позначення повного включення канонічної території в іншу автокефальну церкву", - йдеться в статті.

  Зазначається, що дозвіл було надано з міркувань "економії" (практичності – ред.) через "велику відстань і війни між двома царствами".

  "Положення, викладені в Патріаршому та Синодальному "Акті" 1686 року підтверджують, що канонічна територія Київської митрополії не була передана до Московського ПатріархатуЗвичайно, це все розумів Московський Патріархат, саме тому він свавільно порушив вказані умови й ніколи не дотримував їх, тому що прагнув свавільно включити Київську митрополію до своєї канонічної юрисдикції", - йдеться у статті.

  У документі відзначається, що "зважаючи на важкі історичні обставини, Вселенський Патріархат замовчував про порушення та нездатність Московського Патріархату дотримуватися положень "Акта" 1686 року, проте ніколи не забував та не ігнорував вказаного".

  У четвер синод Вселенського Патріархату також This link is not visible to you. з патріарха Української православної церкви Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія та визнав їх канонічними.
  This link is not visible to you.
   
 13. arnisumy

  arnisumy Well-Known Member

  Регистрация:
  23 янв 2012
  Сообщения:
  3.490
  Бугага, оце так підгоріло...

  11.10.18 21:00
  "Анафему Варфоломію!" - в УПЦ МП пропонують відлучити від церкви Вселенського патріарха Варфоломія
  This link is not visible to you.
  Таку пропозицію російському інформагентству ТАСС висловив речник УПЦ МП архієпископ Климент (Вечеря).

  Рішення Константинополя про зняття анафеми з глави Української православної церкви Київського патріархату патріарха Філарета і глави Української автокефальної православної церкви патріарха Макарія є "абсолютно неправовим". Таку думку російському інформагентству This link is not visible to you. озвучив речник УПЦ МП архієпископ Климент (Вечеря), повідомляє This link is not visible to you.

  За словами Климента, за це самого Вселенського патріарха Варфоломія слід покарати анафемою.

  "Це рішення абсолютно неканонічне, тому що ця територія не належить Константинопольському патріархату, то яким чином він може знімати анафеми? Він не має на це ніякого канонічного права. Думаю, що за такі дії на патріарха Варфоломія треба накласти анафему", - сказав речник УПЦ МП.

  Архієпископ Климент підкреслив, що УПЦ МП не визнає рішення Константинопольського патріархату про надання Україні автокефалії. "Ми ці дії не визнаємо і розцінюємо їх як дії, спрямовані на розкол православ'я в Україні", - зазначив він.

  Климент заявив, Українська православна церква Московського патріархату не дасть своєї згоди на об'єднання з іншими церквами.

  За його словами, Московський патріархат "точно не піде на таке об'єднання". Він додав, що не дуже вірить "в технічне об'єднання Київського патріархату з іншою неканонічною Українською автокефальною церквою на чолі з [патріархом] Макарієм".

  Сьогодні, 11 жовтня, стало відомо, що This link is not visible to you.Патріарх УПЦ КП повідомив, що зняття з нього анафеми Константинополем відкрило можливість до об'єднання Київського патріархату з архієреями Московського патріархату, які цього захочуть.

  Російська православна церква в 1997 році наклала анафему на патріарха УПЦ КП Філарета (Денисенка). У 1992 році Московська патріархія позбавила його сану митрополита, звинувативши в розкольництві.

  Також РПЦ не визнавала УАПЦ, яку з 2015 року очолює митрополит Макарій (Малетич).

  Триденний синод Вселенського патріархату розпочався 9 жовтня в Стамбулі. Засідання відбулося в закритому режимі.

  11 жовтня в Стамбулі митрополит Гальський Еммануїл заявив, що Синод Вселенського патріархату ухвалив низку рішень, що стосуються автокефалії Української православної церкви. "Вселенський патріархат продовжує процедуру надання Томосу Українській церкві. Друге: відновити Ставропігію Вселенського патріархату в Києві, одну з багатьох ставропігій в Україні, що існували тут завжди", - сказав він.

  За словами президента України Петра Порошенка, This link is not visible to you.
  This link is not visible to you.
   
 14. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  накласти анафему вышестоящего ??
  отак ?
  This media item is not visible for you.
   
 15. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  Ого, як за поребриком пригорає...
   
 16. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  This media item is not visible for you.
   
  rfvgy, hlopets, Aiir и 2 другим нравится это.
 17. Glucker

  Glucker Здесь был статус

  Регистрация:
  15 окт 2005
  Сообщения:
  4.383
  Ниразу ФСБшник не спалился)))
  This media item is not visible for you.
   
  rfvgy и Fil 74 нравится это.
 18. goool

  goool Well-Known Member

  Регистрация:
  19 май 2011
  Сообщения:
  5.722
  This media item is not visible for you.
   
 19. goool

  goool Well-Known Member

  Регистрация:
  19 май 2011
  Сообщения:
  5.722
  This media item is not visible for you.
   
 20. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  Так чья б корова мычала о расколе ?? рпц придется переименовать в секту Свидетелей Х*ла.
   
  JNZ_FF и Aiir нравится это.
 21. JNZ_FF

  JNZ_FF Active Member

  Регистрация:
  29 июн 2017
  Сообщения:
  136
  This link is not visible to you.
   
 22. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
   
  Билли Бонс и hlopets нравится это.
 23. goool

  goool Well-Known Member

  Регистрация:
  19 май 2011
  Сообщения:
  5.722
  This media item is not visible for you.
   
 24. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
   
 25. d324co

  d324co Well-Known Member

  Регистрация:
  1 мар 2009
  Сообщения:
  7.474
  This media item is not visible for you.
   

Поделиться этой страницей