О ценностях: советских, демократических, христианских

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

You must be registered for see images
Не вистачає такого: "Я проти фашизму. При фашизмі мені слід буде працювати в свій робочий час. А я хочу просижувати в Інтернеті і тролити на формумах".
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Не вистачає такого: "Я проти фашизму. При фашизмі мені слід буде працювати в свій робочий час. А я хочу просижувати в Інтернеті і тролити на формумах".
А ще:

Після страти генералів й офіцерів - учасників підготовки замаху на Гітлера 20 липня 1944 р. й спроби державного перевороту, їхні сім'ї, як члени родин фронтовиків, до закінчення війни продовжували отримувати продпайки.

Саме за це я і ненавиджу нацизм.
У 1942-му році рейхсфюрер СС Генріх Гімлер звернувся до відповідної установи з проханням надати йому безвідсотковий кредит для ремонту квартири. Йому було відмовлено у зв'язку з тим, що він не підпадав під постанови про льготи. Заперечне рішення виніс якийсь дрібний чиновник, якого (теоретично) Гімлер цільком міг би репресувати, але не зробив цього. Квартира так і залишилася непоремонтованою.

От саме за це я і ненавиджу нацизм.
 

Balaganov

он же
Re: Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

You must be registered for see images
Относительно выращивания детей в условиях фашизма - можете ознакомиться на примере функционирования Саласпилсского концлагеря:
You must be registered for see images


 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Этот популистский бред опровергается следующим документом
Глупости какие-то понаписал.

Относительно выращивания детей в условиях фашизма - можете ознакомиться на примере функционирования Саласпилсского концлагеря:
Имелись же в виду люди. :mrgreen:
 
Останнє редагування:

21h

Вернулся
Balaganov, Заметь, этот "человек" работает в мерии Минаева (который то корнями тоженемножко подобрезанный).
 

Balaganov

он же
Balaganov, Заметь, этот "человек" работает в мерии Минаева (который то корнями тоженемножко подобрезанный).
У меня впечатление (исходя из его некомпетентности в коммунальных вопросах), что он там не работает, а лишь понтуется принадлежностью к энтой самой мерии. А что до обрезанности - так у его фапобъкта Шикльгрубера корни далеко не арийские. Арийский токмо его популизм, на который так падка низкокультутная прослойка любого социума :)
 
Зверху