Секс...як часто

StrangeGuy

New Member
Народ, всім привіт. Таке питання: як часто ви займаєтесь сексом зі своєю другою половинкою? Якщо не часто, то чому?
 

Eidos

Member
Тю, дивне питання. По-різному буває. Можемо хоч щодня, а бувають і перерви у кілька тижнів, а то і в місяць. Все залежить від навантаженості на роботі, "погоди в домі" і місячного циклу жінки)))))
 

Winter

Member
Моя жена хочет чуть ли не каждый день, но сил моих на такое не хватает. То ли возраст, то ли бытовуха, но иногда просто не встает. Так что даже раз или два в месяц для меня это норм
 

Oladya

New Member
Моя жена хочет чуть ли не каждый день, но сил моих на такое не хватает. То ли возраст, то ли бытовуха, но иногда просто не встает. Так что даже раз или два в месяц для меня это норм
Скільки Вам років? Ви до лікаря звертились? Це зовсім не норма, а може бути симптомом багатьох захворювань. Хіба це жарти, тим паче з інтимним здоров`ям?
 

Oladya

New Member
А у мене з чоловіком все як книжка пише: тричі на тиждень і так вже протягом 17 років, які ми у шлюбі. Пробували різні стимулятори, ігри, пози, музику, розтоплений шоколад і вершки... Так що експерементуйте і всім сексу!
 

Valor

Member
Моя жена хочет чуть ли не каждый день, но сил моих на такое не хватает. То ли возраст, то ли бытовуха, но иногда просто не встает. Так что даже раз или два в месяц для меня это норм
Точно. У мене було таке, думав, що надто втомлююсь на роботі, а потім в розмові з другом згадав про свою проблему, точніше жартували, що не встає на дружину, може коханку завести. А цей друг лікар і сказав, що це називається еректильною дисфункцією. Порадив спробувать таблетки для потенції і я вам скажу, що після них відчув себе молодим хлопцем. Так що можна радувати свою жінку значно частіше, ніж раз на місяць
 

Winter

Member
Точно. У мене було таке, думав, що надто втомлююсь на роботі, а потім в розмові з другом згадав про свою проблему, точніше жартували, що не встає на дружину, може коханку завести. А цей друг лікар і сказав, що це називається еректильною дисфункцією. Порадив спробувать таблетки для потенції і я вам скажу, що після них відчув себе молодим хлопцем. Так що можна радувати свою жінку значно частіше, ніж раз на місяць
Что за таблетки? Типа Виагра?
 

StrangeGuy

New Member
Ні, вона надто дорога була для мене. Купував Еротон, він дешевший, але склад і ефект той самий.
коли ще був студентом пробував теж ці таблеточки. проблем у мене не було, але для нових відчуттів саме то. стояк триває довго, кінчаєш не через 3 хвилини, а набагато пізніше. дівки тащаться від нього ще більше, ніж ми, так що @Winter спробуйте, раджу
 
Зверху