Володимир Зеленський Президент України

LevAris

Well-Known Member
все аргументы давно плесенью и паутиной покрылись.Новых не будет
Ну у меня вот новые есть, я их привел двумя постами ранее. Все старые аргументы базировались только на том, что Зеленский работал на 1+1 и летал куда то на самолете. Более аргументов и не было.

hlopets

Active Member
До Києва прибув новий борт: у реанімації лежать тяжкопоранені воїни, - волонтерка Юсупова просить українців про допомогу в лікуванні українських бійців. ФОТОрепортаж
До Києва прибув борт з пораненими воїнами.
зе как то там получил 5 лимонов роялти... он помогает бойцам? есть инфа y кого то?

hlopets

Active Member
Если имеются ввиду предвыборные обещания, типа об окончании войны
ага.. тоесть только ето? ну ну..
посмотри ролик зе на стадионе где он так хвацько тыкал порощенко, a по факту, какое обещание он исполнил?
сейчас не срача ради, а ради истины, что по чем=?
желателно пронумероват все что он исполнил обещаное. про 4000 дол. упомнат не буду, бо то таке... но мне интересно, как такие учителя дают знания молодежи голосуя за такое?
и так. пункт 1!.... продолжай

LevAris

Well-Known Member
ага.. тоесть только ето? ну ну..
посмотри ролик зе на стадионе где он так хвацько тыкал порощенко, a по факту, какое обещание он исполнил?
сейчас не срача ради, а ради истины, что по чем=?
желателно пронумероват все что он исполнил обещаное. про 4000 дол. упомнат не буду, бо то таке... но мне интересно, как такие учителя дают знания молодежи голосуя за такое?
и так. пункт 1!.... продолжай
Ну можешь составить этот список.

hlopets

Active Member
Ну можешь составить этот список.
я не голосовал за зе, по етому не мне держат ответ, а тебе. я за пороха могу сказат.
у него было 3 слова, армия, вира и мова.

на даный момент
1. армия деморализована (уклонист и сцыкло) ..... маруся звиробий все сказала на суде.
2. церкви мпц преостановили переход в упц, ну хуле.. томос не мажется .
3. мова. в раде готовят проект об отмене закона на мову

последний пункт стращен для страны. да в принцепе все они печалны-фаталны. донбас тому пример, а началосё все именно иза мовы.
писать тебе за палтежки тарифы и прочее уничтожение рейтинга укр. на мировой арене думаю не стоит, тут даже слепой видит.
так плюсы то какие?
какие обещания уже исполнены? не, ну окромя скинчення епохы бидности для избраных...

п.с. ты же согласищся со мной что именно порох с ноля востановил армию, или все таки нет? если не порох, то кто тогда?

firefox

Well-Known Member
Для просмотра вложений необходима регистрация

что еще непонятно????

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Передел сфер влияния... теперь кто-то сможет пилить ещё больше бабок

Зеленський звільнив Богдана і призначив Єрмака керівником ОПУ

Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу Президента України і призначив на цю посаду свого до цього часу помічника Андрія Єрмака. Про це йдеться у президентських указах №46-48 від 11 лютого. На сайті ОПУ на сторінці про структуру Офісу Президента Андрій Єрмак уже вказаний як керівник ОПУ.

(c)

LevAris

Well-Known Member
я не голосовал за зе, по етому не мне держат ответ, а тебе. я за пороха могу сказат.
Но ты же говоришь, что Зеленский там наобещал с три короба? Ну так сбрасывай список того, что он наобещал. У меня свободного времени не так много, что бы рыться искать компромат на Зеленского (как и на Порошенко тоже).

на даный момент
1. армия деморализована (уклонист и сцыкло) ..... маруся звиробий все сказала на суде.
2. церкви мпц преостановили переход в упц, ну хуле.. томос не мажется .
3. мова. в раде готовят проект об отмене закона на мову
1. ерунда
2. ни кто не запрещает, все на усмотрение воли местных громад.
3. проекты - не законы. в раде постоянно что то готовят вот уже 30 лет как. обсуждаем только свершившиесы факты.

п.с. ты же согласищся со мной что именно порох с ноля востановил армию, или все таки нет? если не порох, то кто тогда?
Ну да, при его президенстве. А сейчас что, что то стало хуже?

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Если будет конфликт, то Зелебородька на Г+Г будут смешивать с говном так же, как и Пороха (т.е. убивать рейтинг в ноль)
Если этого не будет - то никакого конфликта нет и всё это просто езда по ушам для приезжих.

firefox

Well-Known Member
ща появится тело с красным ящером на аве,и расскажет,что это все чушь и фейк

d324co

Well-Known Member
Зеленський згоден на спільний контроль кордону з представниками ОРДЛО
16:27 / 15 февраля 2020

Україна погоджується на спільний контроль ділянки кордону із представниками ОРДЛО як умову для проведення місцевих виборів на Донбасі.
Про це заявив президент Володимир Зеленський під час Українського ланчу в Мюнхені, організованого фондом Віктора Пінчука та Ялтинською європейською стратегією, повідомляє « «.
Зеленський знову повідомив, що Україна виходить із пропозицією , що дозволить звільнити від військової техніки сектори Донбасу, але для виборів важливо також мати контроль за кордоном.
З його слів, розглядається можливість спільного контролю. «Там будуть українці, представники окупованих територій та ОБСЄ», — пояснив він.
Президент не уточнив можливий сценарій відбору «представників окупованих територій», але наголосив, що Україна переконує партнерів по «мінським переговорам» погодити такий варіант.

firefox

Well-Known Member
А пам'ятаєте, як ця #ня починалась??
эта хуета войдет в учебники истории .Когда в едином порыве соединились хохляцкая тупость и недалекость - голосую "за" потому что "против"

arnisumy

Well-Known Member
Для просмотра изображения необходима регистрация

19.02.20 14:16
Зеленський перевірив перебіг ремонту Бориспільської лікарні, який має завершитися 1 липня, - ОП. ФОТОрепортаж
Президент України Володимир Зеленський відвідав Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування в Київській області, де з минулого року за його дорученням тривають ремонтні роботи. Ремонт медичного закладу має бути завершений до 1 липня.
Про це повідомляє із посиланням на Офісу Президента.
Глава держави перевірив перебіг капітального ремонту частини приміщень лікарні. Зокрема пологового та інфекційного відділень, а також оглянув уже відновлене дитяче відділення.
Директор КНП "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування", головний лікар Олександр Щур зазначив, що після ремонту умови обслуговування пацієнтів будуть значно поліпшені. Незабаром у оновлених кабінетах запрацюють ендоскопія, бронхоскопія, ЕКГ та УЗД, які нині проводяться в непристосованих приміщеннях.
Також читайте:
Також президент перевірив, як діє державна програма "Доступні ліки". Олександр Щур зазначив, що в аптечному пункті на території лікарні пацієнти мають змогу отримати препарати зі знижками та безкоштовний інсулін.
Також триває ремонт пологового відділення, де буде проведено масштабні роботи. Замінюється все інженерне обладнання, водопровід, системи опалення та енергопостачання. Запуск цього відділення планують до 1 грудня поточного року.
Під час спілкування зі ЗМІ після огляду ремонтних робіт Володимир Зеленський наголосив, що Бориспільська лікарня має бути приведена у належний стан.
"Ми приїхали, і почала будуватися лікарня. Має бути результат", – зазначив Глава держави.
"У липні ми домовилися, що ця лікарня буде здана за рік. Першу частину буде здано в березні, другу – у червні, третю – в липні. І залишиться пологове відділення, яке буде побудоване до кінця року", – додав Президент.
Глава держави повідомив, що перевірятиме виконання плану.
Нагадаємо, в липні 2019 Зеленський закликав владу Борисполя
Також читайте:

Верх