Володимир Зеленський Президент України

Loner

Well-Known Member
А вони ще не показали себе в дії... Що ж буде перед Новим Роком, коли прийдуть рахунки за комуналку???
От менi це як подобаеця :) Ну тай що ж воно буде коли тарiфи стрiмко почнут зростати ?
А нiчого i небуде (якщо плекаете надiю на новий майдан) Пересiчний украiнец махне з пересердя
рукою, виматюкаеця, скаже жiнцi що знову всiх на*бали, хильне оковитоi та пiде платити по новим
тарифам. Чи можливо ви зберетеся з друзяками та органiзуете у Сумах новий майдан ?
 

d324co

Well-Known Member
От менi це як подобаеця :) Ну тай що ж воно буде коли тарiфи стрiмко почнут зростати ?
А нiчого i небуде (якщо плекаете надiю на новий майдан) Пересiчний украiнец махне з пересердя
рукою, виматюкаеця, скаже жiнцi що знову всiх на*бали, хильне оковитоi та пiде платити по новим
тарифам. Чи можливо ви зберетеся з друзяками та органiзуете у Сумах новий майдан ?
Ні, це не найгірший сценарій.
Гірше буде, коли на наступних (або дострокових) "пересічний українець" проголосує за ще нахабнішого популіста, який пообіцяє "повернути як колись було"... І йому повірять, "потому, что он проффесор"
 

Loner

Well-Known Member
Так воно i буде - 120% Украiньцi, це нацiя яка нiколи не вчиться на своiх помилках.
Помучиця наступнi 5 рокiв з Зе i на наступних виборах проголосуе за того хто бiльше
пообiцяе. У мене навiть нiякого сумнiву у цьому немае.
Був мародер Порох - став популiст i базiка Зе. Хто з них для Украiни кращий, життя покаже
Хiба мало нам було юща ? так i його на овоча помiняли :)
 
Останнє редагування:

d324co

Well-Known Member
Так воно i буде - 120% Украiньцi, це нацiя яка нiколи не вчиться на своiх помилках.
Помучиця наступнi 5 рокiв з Зе i на наступних виборах проголосуе за того хто бiльше
пообiцяе. У мене навiть нiякого сумнiву у цьому немае.
Був мародер Порох - став популiст i базiка Зе. Хто з них для Украiни кращий, життя покаже
Хiба мало нам було юща ? так i його на овоча помiняли :)
Все так, от тільки хто справжній мародер - ще хз. Може порох ще справжнім янголом здаватись буде.
 

d324co

Well-Known Member
Строевой устав не обязывает отдавать честь гражданским лицам, - в "Азове" объяснили действия капитана Прокопенко про вручении ордена Зеленским. ВИДЕО
В интернете широко распространена информация, что капитан Нацгвардии Денис Прокопенко, командир полка НГУ "Азов", отказался отдавать честь президенту Владимиру Зеленскому при вручении Денису ордена на параде в День независимости.
Об этом на странице в пишет главред Юрий Бутусов.
 

LevAris

Well-Known Member
От менi це як подобаеця :) Ну тай що ж воно буде коли тарiфи стрiмко почнут зростати ?
Ну я не за тарифы голосовал, а за снятие с депутатов неприкосновенности, борьбу с корупцией и прочее. А тарифы не должны быть бОльшими или меньшими, они должны быть _прозрачными_. И если такова текущая рыночная цена на тот же газ, но при этом я четко понимаю, сколько и за что я плачУ, то я заплачу.
 
Зверху