Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" ім.І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України

Сантол

solar.vip/santolege
У Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України продовжується відповідно до навчального плану польовий вихід 1 роти. Ліцеїсти на практиці набувають військові навички.

Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация




 

Сантол

solar.vip/santolege
Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация


 

Сантол

solar.vip/santolege
Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация


 

Сантол

solar.vip/santolege
РОЗКЛАДИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ (8\10 класи) !!!

Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация


 

Сантол

solar.vip/santolege
11 жовтня 2019 року на передодні свята «Дня захисника України» в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України, клятву ліцеїстами набору 2019 року складено! Ми вітаємо вас, шановні першокурсники, з першим відповідальним кроком в самостійне життя! Ми впевнені, що кожен з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні!

На урочистостях були присутні почесні гості:

1. НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ТЕТЯНА РЯБУХА
2 НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ПОЛКОВНИК ОЛЕГ ФІГУРА
3. КОМАНДИР 27 Артилерійської Бригади - ПОЛКОВНИК ДМИТРО ХРАПАЧ
4. ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ РАДИ МАКСИМ ГАЛИЦЬКИЙ
(ГОЛОВА СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО)
5. ГОЛОВА ВЕТЕРАНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРИКОРДОННИКІВ СУМЩИНИ – ЮРІЙ ЛОЗИНСЬКИЙ
6. НАЧАЛЬНИК ВІЙСЬКОВОЇ КАФЕДРИ СумДУ , ПОЛКОВНИК ЗАПАСУ МИКОЛА ЛЯПА
7. ГОЛОВА ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОДА ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВСЬКИЙ
8. ГОЛОВА ВЕТЕРАНІВ АТО СУМЩИНИ ВОЛОДИМИР ЛАВРИК
9. ГОЛОВА КОМІСІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ МИКОЛА БЕРЕЗІН.
10. ГОЛОВА СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ – ВОЛОДИМИР ТОКАР
11. ГОЛОВА МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ПОЛКОВНИК У ВІДСТАВЦІ МИКОЛА БОНДАРЄВ

НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ! КОЛЕКТИВ ЛІЦЕЮ ВІТАЄ КОЖНОГО, ХТО В ТОЙ ЧИ ІНШИЙ ЧАС ВІДДАВ СВОЮ СИЛУ, МУЖНІСТЬ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ СПРАВІ ЗАХИСТУ НАШОЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНИ!


Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация
Для просмотра вложений необходима регистрация
 
Последнее редактирование:
Верх