ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
Ранкове зведення з фронту на 07:00 02 травня 2020 року
09:57 - 2.05.2020

Минулої доби збройні формування Російської Федерації 24 рази порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, снайперської та стрілецької зброї. Українські захисники для припинення ворожих дій активно застосували чергові вогневі засоби. Окупаційні підрозділи, відчувши на собі рішучість наших воїнів, відмовлялися від подальшої активності.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник тричі обстрілював наші позиції неподалік Богданівки з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, снайперської та стрілецької зброї.
Неподалік Водяного та двічі біля Тарамчука ворог застосовував гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.
Оборонців Кам’янки окупанти двічі обстріляли з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.
Захисників Старогнатівки окупанти чотири рази обстріляли із застосуванням гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а поблизу Гнутового та Лебединського вели вогонь з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.
Поблизу Невельського зафіксовано використання ворожого автоматичного станкового гранатомета.
Наші військовослужбовці своєчасно реагували на ворожі збройні провокації та прицільним вогнем змушували противника відмовитись від продовження обстрілів.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" російські найманці тричі вели вогонь по позиціях Об’єднаних сил поблизу Кримського. Для обстрілів окупанти використали 28 мін 120-го калібру, підствольні гранатомети та стрілецьку зброю.
По околицях Південного та Миронівського ворог випустив 14 мін 120-го калібру, а по наших позиціях неподалік Новотошківського двічі вів вогонь з мінометів 82-го калібру – 11 мін.
По населеному пункту Хутір Вільний збройні формування Російської Федерації вели вогонь з 82 мм мінометів, а неподалік Травневого – з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.
Внаслідок ворожих обстрілів 1 травня троє українських воїнів отримали поранення.
Агресивна та злочинна поведінка російських окупантів викликала негайну реакцію з боку Об’єднаних сил – вогнем зі штатного озброєння наші підрозділи рішуче подавили ворожу активність. У разі повторення подібних провокацій українські захисники завжди готові надати загарбникам адекватну й невідворотну відповідь. Втрати противника уточнюються.
Сьогодні, 2 травня, було зафіксовано дев’ять порушень збройними формуваннями РФ режиму припинення вогню, більшість з яких у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ".
Неподалік Хутора Вільного ворог тричі застосовував міномети. Загалом окупанти випустили по наших позиціях 8 мін 120 мм та 51 міна 82-го калібру.
Околиці Кримського ворог обстрілював зі 120 мм міномету, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів. По Оріховому противник двічі вів вогонь з мінометів 120 мм та 82 мм, а також з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.
Наші позиції неподалік Південного загарбники обстрілювали з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" російські окупанти двічі вели вогонь по позиціях Об’єднаних сил біля Авдіївки, застосовувавши міномети 120 мм та 82 мм, гранатомети різних систем та стрілецьку зброю.
Сьогодні, 2 травня, внаслідок ворожих обстрілів один український воїн отримав поранення.
Такі підступні дії без відповіді не залишилися – наші військовослужбовці відкрили прицільний вогонь по позиціях окупантів. Втрати противника уточнюються.
Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.
 

Loner

Well-Known Member
В 2019 году члены правления "Укрзализныци" получали в среднем по 1 млн гривен в месяц

02 мая 2020 12:50В конце апреля была опубликована официальная финансовая отчетность Укрзализныци по итогам 2019 года. Согласно этих данных, члены правления УЗ получили зарплату в среднем в размере 12 млн гривен на каждого члена правления, или 1 миллион гривен в месяц.

Зарплаты членов наблюдательного совета были несколько меньшими, они зарабатывали в среднем по 6 млн гривен в год, или 500 тысяч гривен в месяц.
Нельзя не отметить, что в 2019 году по сравнению с 2018 годом зарплаты высокопоставленных чиновников УЗ выросли на 80%.
Вознаграждение правлению "Укрзализныци" состояли, в основном, из заработной платы, соответствующих начислений и премий, в 2019 году оно составило 71,417 млн гривен, в 2018 году - 39,654 млн гривен.
В состав правления "Укрзализныци" входят исполняющий обязанности председателя правления Иван Юрик и 5 членов правления.
В наблюдательный совет "Укрзализныци" входит 7 человек, членов правления в УЗ - 6.
Такой уровень зарплат резко контрастирует со средней зарплатой на Укрзализныце, которая, согласно официальных данных составляет около 10 тысяч гривен.
 

Loner

Well-Known Member
Брифінг пресцентру Об’єднаних сил - 02.05.2020
18:28 - 2.05.2020

Сьогодні збройні формування Російської Федерації 15 разів порушили режим припинення вогню, застосувавши при цьому заборонені Мінськими домовленостями міномети калібру 120 мм та 82 мм, а також гранатомети різних систем, БпЛА, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Злочинні та нахабні дії російських окупантів безкарними не залишилися – вогнем зі штатного озброєння українські воїни рішуче подавили ворожу активність. Об'єднані сили продовжують вживати заходів щодо збереження життя та здоров'я військовослужбовців та цивільного населення.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник з напрямку населеного пункту Каштанове двічі обстрілював наші позиції неподалік Авдіївки, застосовувавши міномети 120 мм та 82 мм, гранатомети різних систем та стрілецьку зброю.
З безпілотного літального апарату противник скинув постріл ВОГ-17 над позиціями Об’єднаних сил поблизу населеного пункту Гнутове.
На усі обстріли українські воїни дали противнику результативну та вмотивовану відповідь, змусивши окупантів припинити злочинну діяльність.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" російські найманці п’ять разів вели вогонь по позиціях Об’єднаних сил поблизу Хутора Вільний з мінометів та гранатометів різних систем. Для обстрілів окупанти використали 8 мін 120-го та 84 міни 82-го калібру.
По околицях Оріхового ворог здійснив чотири обстріли, застосувавши 29 мін 120-го калібру та 21 міну 82-го калібру, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.
По населеному пункту Кримське збройні формування Російської Федерації вели вогонь зі 120 мм мінометів та гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.
Захисників Новоолександрівки окупанти обстріляли з 82 мм мінометів, а оборонців Південного з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Внаслідок ворожих обстрілів двоє українських воїнів отримали поранення.
Наші військовослужбовці з наявних вогневих засобів дали окупаційним підрозділам гідну відсіч і жорстко подавили злочинну збройну активність. Втрати противника уточнюються.
На ділянках розведення №1, №2 та №3 режим "Тиша" дотримувався.
Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано, в районі проведення операції вживаються усі необхідні заходи щодо недопущення занесення і поширення коронавірусної інфекції у військові колективи зі складу Об’єднаних сил.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ
1 травня збройні формування Російської Федерації 24 рази порушили режим припинення вогню. Противник відкривав вогонь по позиціях Об’єднаних сил із заборонених до розміщення на лінії зіткнення мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, снайперської та стрілецької зброї.
Факти ворожого вогню було зафіксовано неподалік населених пунктів Богданівка, Водяне, Старогнатівка, Кам’янка, Тарамчук, Гнутове, Лебединське, Невельське, Кримське, Південне, Новотошківське, Травневе, Оріхове, Хутір Вільний та Миронівський.
За минулу добу представниками Національної поліції України зі складу Об'єднаних сил розкрито серед цивільного населення 6 крадіжок та 5 фактів незаконного зберігання наркотичних речовин. Також виявлено 64 адміністративні правопорушення.
Лінію зіткнення через контрольні пункти в'їзду-виїзду громадяни не перетинали.
Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та перебувають напоготові до адекватного реагування на будь-які підступні та провокаційні дії противника.
 

Loner

Well-Known Member
Заяви місцевих органів влади про ослаблення карантинних заходів, які суперечать розпорядженням центральної влади, - це наслідок подвійних стандартів президента Зеленського і його владної команди.

"У країні розпочався парад "велюрових" суверенітетів. Міста і містечка одне за одним заявляють про часткове скасування карантину. Чхати вони хотіли на заборони уряду. Міністр внутрішніх справ тупає ногою, погрожуючи карами і справедливо зазначаючи, що зараз епідеміологічні показники гірші, ніж місяць тому, й ми можемо отримати реальний спалах епідемії. Але навіщо ці подвійні стандарти? Власник "Велюру" і всі його відвідувачі навіть не сплатили штраф 17 000 грн за порушення карантину. Хоч всі високопосадові "спасителі Києва" були ідентифіковані журналістами", – зазначає Ірина Геращенко.
"Власника "Велюру" не засудила рідна фракція, спікер не вичитав його в стилі комсомольських зборів, президент і його офіс не записали відосик "ай – ай- ай, Коля", уряд не закликав депутатів власним прикладом демонструвати повагу до карантину і самоізоляції. Поліція, яка доблесно ловила в Дніпрі одного іхтіандра, спокійнісінько спостерігала тисячі прихожан МП, й жоден батюшка чи приход також не оштрафовані. Міністри, депутати, колишні депутати тусуються по найдорожчим готелям/ресторанам Києва і проводять там променади без масок. Все це щодня читають, дивляться, бачать мільйони ФОПів, чий бізнес загинається, яким немає чим сплачувати оренду, зарплати, комуналку", – порівнює Ірина Геращенко.
Співголова "Європейської Солідарності" наголошує, що в порушенні законів будь-ким немає нічого доброго. Але спротив на місцях спровокувала сама провладна команда.
"Я проти параду "велюрових" суверенітетів. Але спровокували його самі слуги. І тепер це навряд чи можна зупинити. Можна зупинити метро, але тепер Київ перетворилася на суцільний корок, бо всі виїхали в офіси на своїх авто. Можна закрити кафе, але всі, в кого немає грошей на чай за 500 грн у "Велюрі", вийшли з пивом на лавочки. Можна лякати штрафами в 17000 дрібних підприємців, але тоді вони приходять під уряд. Або всі на карантин – або цю хвилю суверенітетів не зупинити. Почніть з "Велюру" – під камери оштрафуйте Колю і виженіть його зі своєї фракції", – порадила Ірина Геращенко.
 

Loner

Well-Known Member
Замглавы Офиса президента заявил, что строительные магазины, кроме "Эпицентра", сами приняли решение не работать

21:25,


Для просмотра изображения необходима регистрация


"Это решение самих компаний". Замглавы Офиса президента рассказал, почему из строительных магазинов работает только Эпицентр. Фото: Facebook

Большинство строительных магазинов не работает потому, что сами приняли такое решение.
Это заявил в интервью изданию замглавы Офиса президента Кирилл Тимошенко, комментируя ситуацию, когда "Эпицентр" работает, а все остальные строительные магазины нет.
Приводим отрывок из интервью полностью.
- Чем Эпицентр такой особенный? Почему, несмотря на карантин, магазин работает в полном объеме, а все ограждающие ленты в гипермаркетах - просто для красоты? Купить можно все.

- Не знаю, я там не был.
- Почему в условиях карантина, когда малый и средний бизнес думает, как выжить, Эпицентр летает в Китай, торгует и шлет письма кому хочет?
- А что тут незаконного? Точно так же Сильпо работает, АТБ…
- Это продуктовые магазины.

- Продуктовым можно работать, а хозяйственным нельзя?
- Это ж не мы так решили.
- Это решение Кабмина.
- Решения правительства докладываются президенту на ежедневных селекторах.

- Хозяйственные магазины – это история, которая есть во всем мире.
- А разве работают все магазины хозяйственных товаров по стране?
- Это решение самих компаний, работать или нет.
Отметим, что последнее утверждение очевидно не соответствует действительности. Согласно распоряжению Кабмина, запрещена работа всех непродовольственных магазинов, в . Однако "Эпицентр" при этом работает, о чем, собственно, и был задан вопрос.
 

Loner

Well-Known Member
Ранкове зведення з фронту на 07:00 03 травня 2020 року
07:13 - 3.05.2020

За минулу добу збройні формування Російської Федерації 23 рази порушили режим припинення вогню.
Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також гранатометів різних систем, БпЛА, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Рішучими діями та ефективним застосуванням чергових вогневих засобів Об’єднані сили припинили ворожі обстріли. Окупанти отримали адекватну відповідь від українських воїнів.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник тричі обстрілював наші позиції неподалік Авдіївки, застосовувавши міномети 120 мм та 82 мм, гранатомети різних систем та стрілецьку зброю.
Поруч з Богданівкою ворог вів вогонь по українських військовослужбовцях з мінометів 82-го калібру – 15 мін, а також гранатометів різних систем та стрілецької зброї.
З безпілотного літального апарату противник скинув постріл ВОГ-17 над позиціями Об’єднаних сил поблизу населеного пункту Гнутове.
Неподалік Старогнатівки, Пісок, Кам’янки та Мар’їнки загарбники застосовували гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.
Застосовуючи штатне озброєння, українські воїни своєчасно реагували на ворожі збройні провокації та прицільним вогнем змушували противника відмовитись від продовження обстрілів.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" російські найманці п’ять разів вели вогонь по позиціях Об’єднаних сил поблизу Хутора Вільний з мінометів та гранатометів різних систем. Для обстрілів окупанти використали 8 мін 120-го та 84 міни 82-го калібру.
По околицях Оріхового ворог здійснив п’ять обстрілів, застосувавши 48 мін 120-го калібру та 21 міну 82-го калібру, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.
По населеному пункту Кримське збройні формування Російської Федерації вели вогонь зі 120 мм мінометів та гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.
Захисників Новоолександрівки окупанти обстріляли з 82 мм мінометів, а оборонців Південного двічі з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Внаслідок ворожих обстрілів двоє українських воїнів отримали поранення.
Наші воїни з відповіддю не забарилися і на такі злочинні дії противника відкрили прицільний вогонь по опорних пунктах російських найманців. Після чого окупанти припинили свою активність.
За даними розвідки, 2 травня українські військовослужбовці знищили одного російського окупанта та щонайменше двох поранили.
Від початку поточної доби в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї обстріляв наші позиції біля Широкиного та Богданівки. У відповідь на порушення наші воїни застосували чергові вогневі засоби, внаслідок чого ворожі провокації припинилися.
За поточну добу втрат серед українських захисників немає.
Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.
 

Loner

Well-Known Member
Мене пограбували, – Коломойський за підтримки Портнова піде в ЄСПЛ
01:05, сьогодні

Якщо в Україні ухвалять "антиколомойський" закон, то олігарх Коломойський – колишній власник "Приватбанку" – звернеться до Європейського суду з прав людини, оскільки в Україні вже судитися не матиме права. А допомагатиме йому в цьому колишній голова АП Януковича Андрій Портнов.
Для просмотра изображения необходима регистрация

Олігарх Ігор Коломойський планує звертатися до Європейського суду з прав людини, а допомагати в цьому йому буде колишній голова Адміністрації Президента часів Віктора Януковича та юрист Андрій Портнов. Про це сам Ігор Коломойський розповів
Річ у тім, що Коломойський як колишній власник "Приватбанку", який у 2016 році, не зможе вимагати повернення банку або компенсації за нього в українських судах, якщо ухвалять так званий "антиколомойський" закон.
А ця перспектива цілком реальна, адже усі 16 тисяч правок, які до закону подали для затягування процесу, профільний комітет ВРУ вже проглянув, а у раді сам законопроєкт будуть
Коли ухвалять закон ("антиколомойський" – 24 канал), тоді вже буду звертатися (до ЄСПЛ – 24 канал). Ми обговорювали (звернення до ЄСПЛ з Андрієм Портновим) – так, побіжно. Чому до нього (звернувся – 24 канал)? Він має великий досвід з 2014 року, він себе захищав, у нього були клієнти в його адвокатському об’єднані й він усе виграв,
– розповів Коломойський.
Він додав, що ухвалення закону про банки на якийсь час віддаляє судову боротьбу за "Приватбанк" в Україні, але водночас і відчиняє двері до Європейського суду з прав людини.

"Мене пограбували. Цей закон закриває мені можливості на певний час судитися в Україні, тобто можливості для відновлення справедливості вичерпані. І я можу звертатися до Європейського суду", – наголосив Коломойський.
Портнов, до речі, з цього приводу зробив коментар якось. Напевно я до нього звернуся, щоб він нас обслуговував. І отримаємо вирок Європейського суду, що націоналізація була незаконною і треба все повернути,
– заявив олігарх.
"І що тоді? Україні буде від цього легше? Рано чи пізно буде. А так виходить, що нова влада стала спільниками попередньої у цьому питанні", – підсумував свою позицію Коломойський.

Що не так між державою Україна, " " та
  • 18 грудня 2016 року уряд за пропозицією НБУ та акціонерів "Приватбанку", найбільшими з яких на той момент були Коломойський і Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію банку через його неплатоспроможність.
  • Однак згодом Коломойський заявив, що націоналізація відбулася незаконно. Зараз у різних інстанціях, серед яких і міжнародні, тривають суди як за позовами юристів Коломойського, так і за позовами державного "Приватбанку".
  • У 2020 році питання закону про банки стало одним із надактуальних в Україні. Ухвалення цього документу, поруч із законом про ринок землі, є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду до України, без якої неможливо погодити нову програму кредитування на 5 – 8 мільярдів доларів.
  • Закон про землю Рада схвалила у другому читанні 31 березня після тривалого (на два місяці) затягування правками – таких було 4018. А 30 березня Рада ухвалила у першому читанні "антиколомойський" законопроєкт, який унеможливлює повернення націоналізованих банків колишнім власникам.
Хто такий та чому він скандальний?Це колишній нардеп та член команди президента-втікача Віктора Януковича. В Україні проти нього відкривали кримінальні провадження за державну зраду. Портнов перебував і під санкціями ЄС, але його вилучили зі списку, коли він виграв у судовій справі "Портнов проти Ради ЄС".

Андрій Портнов відомий своїми скандальними висловлюваннями, особливо на адресу журналістів. Наприклад, у серпні 2019 року він вибухнув образливими словами у бік видання "Новое время", кілька разів назвав його "помийним", а головного редактора "тупим". Також Портнов називав помийними ямами "Громадське", "Радіо Свобода" та "24 канал".
 

Loner

Well-Known Member
Европе не была нужна Украина. Европе была нужна Турция...
Вспоминает профессор Нью-Йоркского университета

Профессор Нью-Йоркского университета Георгий Дерлугьян:
«Когда стало ясно, что оранжевая революция на Украине победила, я спросил в Чикаго одного видного политика из Евросоюза, сколько времени понадобится на интеграцию Украины в Евросоюз. Он сказал:
«Нисколько. Её там не будет. Это страна со слишком образованным стареющим населением, огромным, энергоёмким промышленным производством образца 1930-50-х годов. Очень много денег потребуется, чтобы разобрать эти заводы. Нам не нужна Украина, нам нужна Турция. Но убедить наше население по культурным причинам, что им нужны молодые турецкие рабочие, которые следующие 20 лет будут оплачивать их пенсии, совершенно невозможно».
 

Loner

Well-Known Member
Брифінг пресцентру Об’єднаних сил - 03.05.2020
18:39 - 3.05.2020

Сьогодні збройні формування Російської Федерації 6 разів порушили режим припинення вогню, застосувавши при цьому заборонені Мінськими домовленостями міномети калібру 82 мм, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил вжили вичерпних заходів для припинення ворожого вогню та дали рішучу відповідь на усі злочинні дії противника. Після застосування нашими підрозділами штатного озброєння ворог припинив подальші провокації.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" ворог з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї обстрілював наші позиції неподалік Широкиного, та Пищевика.
По околицях Богданівки загарбники вели вогонь з мінометів 82-го калібру, станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Для припинення злочинної діяльності підрозділи Об’єднаних сил давали противнику результативну та вмотивовану відповідь. Втрати ворога уточнюються.
Два обстріли зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ". Тут по захисниках Оріхового збройні формування Російської Федерації вели вогонь з мінометів 82-го калібру, а з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї обстрілювали околиці Кримського.
Внаслідок ворожих обстрілів троє військовослужбовців Об'єднаних сил отримали бойові травмування.
Українські захисники для припинення ворожих дій надали жорстку відповідь. Відчувши на собі дію наших чергових вогневих засобів, окупанти відмовились від подальшої активності. Ситуація в районі проведення операції надійно контролюється Об’єднаними силами.
На ділянках розведення №1, №2 та №3 режим "Тиша" дотримувався.
Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано, в районі проведення операції вживаються усі необхідні заходи щодо недопущення занесення і поширення коронавірусної інфекції у військові колективи зі складу Об’єднаних сил.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ
2 травня збройні формування Російської Федерації 23 рази порушили режим припинення вогню. Противник відкривав вогонь по позиціях Об’єднаних сил із заборонених до розміщення на лінії зіткнення мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також гранатометів різних систем, БпЛА, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Факти ворожого вогню було зафіксовано неподалік населених пунктів Авдіївка, Гнутове, Богданівка, Старогнатівка, Кам’янка, Мар’їнка, Піски, Хутір Вільний, Оріхове, Південне, Кримське, Південне та Новоолександрівка.
За даними розвідки, 2 травня українські військовослужбовці знищили одного російського окупанта та щонайменше двох поранили.
За минулу добу представниками Національної поліції України зі складу Об'єднаних сил розкрито серед цивільного населення 2 крадіжки, 3 факти незаконного поводження зі зброєю та 3 факти незаконного зберігання наркотичних речовин. Також виявлено 31 адміністративне правопорушення.
Через контрольні пункти в'їзду-виїзду на контрольовану Об'єднаними силами територію в'їхали 3 особи. У зворотному напрямку лінію розмежування громадяни не перетинали.
Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та перебувають напоготові до адекватного реагування на будь-які підступні та провокаційні дії противника.
 

Murchik

я выиграл акцию-Бан 10лет
Мене пограбували, – Коломойський за підтримки Портнова піде в ЄСПЛ
01:05, сьогодні

Якщо в Україні ухвалять "антиколомойський" закон, то олігарх Коломойський – колишній власник "Приватбанку" – звернеться до Європейського суду з прав людини, оскільки в Україні вже судитися не матиме права. А допомагатиме йому в цьому колишній голова АП Януковича Андрій Портнов.
Для просмотра изображения необходима регистрация

Олігарх Ігор Коломойський планує звертатися до Європейського суду з прав людини, а допомагати в цьому йому буде колишній голова Адміністрації Президента часів Віктора Януковича та юрист Андрій Портнов. Про це сам Ігор Коломойський розповів
Річ у тім, що Коломойський як колишній власник "Приватбанку", який у 2016 році, не зможе вимагати повернення банку або компенсації за нього в українських судах, якщо ухвалять так званий "антиколомойський" закон.
А ця перспектива цілком реальна, адже усі 16 тисяч правок, які до закону подали для затягування процесу, профільний комітет ВРУ вже проглянув, а у раді сам законопроєкт будуть
Коли ухвалять закон ("антиколомойський" – 24 канал), тоді вже буду звертатися (до ЄСПЛ – 24 канал). Ми обговорювали (звернення до ЄСПЛ з Андрієм Портновим) – так, побіжно. Чому до нього (звернувся – 24 канал)? Він має великий досвід з 2014 року, він себе захищав, у нього були клієнти в його адвокатському об’єднані й він усе виграв,
– розповів Коломойський.
Він додав, що ухвалення закону про банки на якийсь час віддаляє судову боротьбу за "Приватбанк" в Україні, але водночас і відчиняє двері до Європейського суду з прав людини.

"Мене пограбували. Цей закон закриває мені можливості на певний час судитися в Україні, тобто можливості для відновлення справедливості вичерпані. І я можу звертатися до Європейського суду", – наголосив Коломойський.
Портнов, до речі, з цього приводу зробив коментар якось. Напевно я до нього звернуся, щоб він нас обслуговував. І отримаємо вирок Європейського суду, що націоналізація була незаконною і треба все повернути,
– заявив олігарх.
"І що тоді? Україні буде від цього легше? Рано чи пізно буде. А так виходить, що нова влада стала спільниками попередньої у цьому питанні", – підсумував свою позицію Коломойський.

Що не так між державою Україна, " " та
  • 18 грудня 2016 року уряд за пропозицією НБУ та акціонерів "Приватбанку", найбільшими з яких на той момент були Коломойський і Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію банку через його неплатоспроможність.
  • Однак згодом Коломойський заявив, що націоналізація відбулася незаконно. Зараз у різних інстанціях, серед яких і міжнародні, тривають суди як за позовами юристів Коломойського, так і за позовами державного "Приватбанку".
  • У 2020 році питання закону про банки стало одним із надактуальних в Україні. Ухвалення цього документу, поруч із законом про ринок землі, є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду до України, без якої неможливо погодити нову програму кредитування на 5 – 8 мільярдів доларів.
  • Закон про землю Рада схвалила у другому читанні 31 березня після тривалого (на два місяці) затягування правками – таких було 4018. А 30 березня Рада ухвалила у першому читанні "антиколомойський" законопроєкт, який унеможливлює повернення націоналізованих банків колишнім власникам.
Хто такий та чому він скандальний?Це колишній нардеп та член команди президента-втікача Віктора Януковича. В Україні проти нього відкривали кримінальні провадження за державну зраду. Портнов перебував і під санкціями ЄС, але його вилучили зі списку, коли він виграв у судовій справі "Портнов проти Ради ЄС".

Андрій Портнов відомий своїми скандальними висловлюваннями, особливо на адресу журналістів. Наприклад, у серпні 2019 року він вибухнув образливими словами у бік видання "Новое время", кілька разів назвав його "помийним", а головного редактора "тупим". Також Портнов називав помийними ямами "Громадське", "Радіо Свобода" та "24 канал".
просто оставлю это
You must be registered for see medias
, вдруг кто забыл или не видел.
 

Loner

Well-Known Member
Накануне допроса мэра Черкасс в город введена военная техника. Видео
23:33,
Для просмотра изображения необходима регистрация


Накануне допроса мэра Черкасс, самовольно отменившего карантин, в городе появилась военная техника. Фото: Twitter / ukrmilitary

На улицах Черкасс появилась военная техника и Нацгвардия. Произошло это накануне протеста в поддержку городского главы Анатолия Бондаренко.
Об этом на своей странице в Facebook написал активист Станистав Коломыец.
"Сегодня днем я опубликовал призыв к людям прийти завтра под Главное управление Нацполиции в Черкасской области, где должен был состояться допрос городского головы Анатолия Бондаренко, и выразить ему свою поддержку. Однако меньше чем через час после моей публикации допрос отменили, "перенеся на неопределенный срок" - очевидно испугались массовой акции", - рассказал он.
По словам активиста, спустя несколько часов на улицах города появилась военная техника Нацгвардии. Одна из машин остановилась около его дома. Во время диалога с мужчиной внутри машины оказалось, что бойцы усиливают патрулирование, однако причину не назвали.


Накануне допроса мэра Черкасс, самовольно отменившего карантин, в городе появилась военная техника. Видео: Facebook / Станистав Коломыец
Позже на официальной странице Черкасской ОГА в Facebook руководителя ГУНП в Черкасской области Виталия Куратченко, который объяснил ситуацию.
"Каждый день (и сегодня не исключение) Нацгвардия совместно с полицейскими привлекаются с 16.00-22.00 на мероприятия публичной безопасности. Еженедельно руководство ГУНП подписывает график плановых дежурств. Это обычная практика, дополнительных сил на улицах города нет", – говорится в сообщении на странице Черкасской ОГА в Фейсбук в воскресенье вечером.
 

Loner

Well-Known Member
Парасюк признал, что его группа вела огонь по милиционерам на Майдане 20 февраля 2014 года

07:53,

Бывший народный депутат Украины Владимир Парасюк, , признал, что его группа вела огонь против милиционеров 20 февраля 2014 года. Причем, по его словам, одно и то же оружие передавалось из рук в руки, чтобы таким образом повязать всех в участии в стрельбе.
Об этом Владимир Парасюк сообщил в авторской программе Дмитрия Гордона.
"Когда 20-го числа начали просто расстреливать людей, уже нужно было отвечать на этот расстрел... Люди взяли ответственность. Многих ребят, которые там со мной были, уже в живых нет, потому что они погибли в АТО. Какая агентура? Какие спецоперации? По нам стреляют, а мы что, должны флагами махать? Ну так не бывает. И когда вы у меня спросите, почему они не могут ничего доказать... А что доказывать? Если одно оружие передавалось нескольким людям, потому что была такая договоренность: "Ребята, если мы несем ответственность, то все вместе. Я говорю это впервые: я своими глазами видел, как брали оружие: "Дай я выстрелю, чтобы, если будут нас за это наказывать, нас были сотни". Это, Дмитрий, правда", - говорит экс-нардеп.
Отметим, что, по данным прокуратуры, которые были зафиксированы уже после Майдана, первыми огонь утром 20 февраля 2014 года как раз и начала группа Парасюка. К тому времени, со стороны правительственных сил огонь против майдановцев не велся. Таким образом, стрельба со стороны группа Парасюка и спровоцировала дальнейшую бойню в тот день на Майдане.
 

Loner

Well-Known Member
Зеленский вводит в Черкасси нацгвардию

4 мая, 2020

Для просмотра изображения необходима регистрация


Представитель местного совета города, главный муниципальный инспектор города Станислав Коломиец считает, что центральная власть боится массовой акции в поддержку мэра Черкасс.
На улицах города Черкасс, где с 1 мая местные власти пошли на ослабление карантина, местные жители заметили военную технику и военнослужащих Нацгвардии. В частности, это зафиксировал на видео и разместил на Facebook главный муниципальный инспектор города Станислав Коломиец.
«Вечером на черкасских улицах появилась техника Нацгвардии, полностью набитая бойцами. Один из таких грузовиков я заметил возле моего дома, и поинтересовался у них, в связи с чем такое невиданное ранее усиление? Ответили, что «патрулируют», — сообщила представитель местного совета города.
По его словам, ранее днем он опубликовал призыв к людям прийти завтра под главное управление Нацполиции в Черкасской области, где должен был состояться допрос городского головы Анатолий Бондаренко, и выразить ему свою поддержку.
Сотни людей были готовы приехать. Однако менее, чем через час после его публикации допрос отменили, «перенеся на неопределенный срок».
Коломиец полагает, что вероятно, власть испугалась массовой акции.
Ранее, 2 мая городской голова Черкасс Анатолий Бондаренко в комментарии «Украинской правде» озвучил аналогичное мнение по поводу отношения центральной власти к представителям местного самоуправления. В частности, он сказал, что центральная власть боится мэров областных центров.
Напомним, 30 апреля городские власти Черкасс значительно ослабили карантин, разрешив с 1 мая посещение парков и зеленых зон, а также работу большинства магазинов.
Глава Министерства здравоохранения Максим Степанов осудил такое решение, а министр внутренних дел Арсен Аваков заявил, что реагирование на ослабление карантинных мер в Черкассах будет жестким.
Правоохранители вызвали на допрос мэра Черкасс Анатолия Бондаренко из-за преждевременного смягчения карантина в городе, введенного ранее в связи с распространением коронавируса Covid-19. Прокуратура Черкасской области взяла на контроль расследование дела против местных чиновников, которые распорядились преждевременно отменить ряд карантинных мероприятий.
 

Loner

Well-Known Member
Парасюк рассказал, кто его спасал при Порошенко от посадки за расстрелы на Майдане

08:09,

Бывший народный депутат Украины Владимир Парасюк, , сказал, что за это ему грозило тюремное заключение еще во времена Порошенко. Но избежать посадки удалось благодаря заступничеству экс-генпрокрора Юрия Луценко.
Об этом Владимир Парасюк рассказал в авторской программе Дмитрия Гордона.
"Знаете, почему Порошенко меня не посадил просто за Майдан? Потому что они же тоже версию рассматривали, что я там убийца, который ходил с автоматом и расстреливал всех направо и налево. Потому что - а куда это вставить? Ну хорошо, он там побеждал на Майдане. А тогда кто ты такой, Порошенко? Вот чувак там стрелял, а ты кто тогда такой? Да, значит, Майдан победил не благодаря тебе, а благодаря этим ребятам, которые не побоялись пойти на какие-то такие меры, за которые могут понести определенную ответственность? Понимаете?" - объяснил Парасюк.
По его словам, ему несколько раз могли объявить подозрение, но "всегда от этого подозрения убегали".
"Луценко набирал и говорил: "Я вам там всем не знаю, что сделаю. Быстро спрятали эти папки - и пусть лежат". Потому что вы себе представляете, как во времена Порошенко объявляют подозрение майдановцу за то, что он противостоял "Беркуту"? Это равносильно самоубийству, просто взять и самого себя застрелить", - рассказал Парасюк.
 

Loner

Well-Known Member
Ранкове зведення з фронту на 07:00 04 травня 2020 року
07:09 - 4.05.2020

За минулу добу збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню.
Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Наші військовослужбовці рішуче відповіли на усі ворожі обстріли та продовжують контролювати противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню. Підрозділи Об’єднаних сил завжди готові негайно реагувати на будь-які загрози з боку окупантів.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" ворог з ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї двічі обстрілював наші позиції біля Широкиного.
По околицях Богданівки загарбники двічі вели вогонь – з мінометів 82-го калібру, станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Неподалік Авдіївки, Кам’янки та Пищевика російські збройні формування застосовували гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.
Біля Старогнатівки ворог двічі застосовував стрілецьку зброю.
Утримуючи оборону наші військовослужбовці діяли рішуче – давали ворожим підрозділам гідну відсіч та жорстко припиняли злочинні дії окупаційних військ.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" по захисниках Оріхового збройні формування Російської Федерації вели вогонь з мінометів 82-го калібру, а з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї обстрілювали околиці Кримського.
Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення та троє – бойові травмування.
Для придушення вогневих засобів противника наші воїни оперативно застосували штатне озброєння та чітко дали зрозуміти окупантам, що їхня злочинна активність не залишиться безкарною.
За даними розвідки, 3 травня українські військовослужбовці знищили одного російського окупанта та щонайменше одного поранили.
Від початку цієї доби збройні формування Російської Федерації обстріляли наших захисників, які виконують завдання у складі оперативно-тактичного угруповання "Північ". По оборонцях Кримського російські найманці відкривали вогонь зі 120 мм мінометів та станкових протитанкових гранатометів. У відповідь підрозділи Об’єднаних сил оперативно застосовували чергові вогневі засоби.
За поточну добу втрат серед українських захисників немає.
Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.
 

Loner

Well-Known Member
Карантинний шкандаль: Черкаська ОДА оскаржуватиме в суді рішення міськвиконкому
09:00 - 4.05.2020

Черкаська обласна державна адміністрація підготувала позов про скасування рішення Черкаського міськвиконкому щодо послаблення карантину.
Про це повідомила пресслужба Черкаської ОДА.
«У заяві йдеться про скасування рішення як такого, що суперечить рішенню КМУ № 211 від 11.03.2020, постанові № 14 від 27.04.2020 та протоколу № 21 регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.04.2020 (ч. 1 ст. 325 КК України)», - йдеться у повідомленні.
Також Черкаська ОДА подала заяву із вимогою призупинити рішення про послаблення карантину до розгляду справи, аби «не допустити розповсюдження Covid-19».
Як повідомлялося, Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко оприлюднив знімок, на якому нібито знято листування з першим заступником голови Офісу президента Сергієм Трофімовим щодо ситуації навколо виходу з міста карантину.
Раніше виконавчий комітет Черкаської міської ради своїм рішенням від 30 квітня дозволив роботу перукарень, салонів краси, об’єктів спортивної інфраструктури, літніх майданчиків закладів ресторанного господарювання, магазинів з продажу непродовольчих товарів, електротоварів, меблів, книжкової продукції, ринків та ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції й квітів, а також міських парків та скверів і розташованих на їхній території атракціонів.
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ухваленого у Черкасах рішення про послаблення карантинних обмежень.
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв жорстку відповідь на скасування карантинних обмежень у Черкасах.
 

Loner

Well-Known Member
Юлия Тимошенко задекларировала доход в 150 миллионов от американской фирмы

10:11,

Для просмотра изображения необходима регистрация


Юлия Тимошенко задекларировала 148 миллионов грн. Фото: "Страна"

Юлия Тимошенко 3 мая подала декларацию об изменении материального положения на сумму почти 150 миллионов гривен.
Соответствующий документ опубликован в реестре НАПК.
Тимошенко задекларировала, что 24 апреля 2020 года она получила эквивалент 148 345 441 гривен от компании Reid, Collins, Tsai LLP. Видом дохода указана - "компенсация ущерба, причиненного политическими репрессиями 2011-2014 годов, полученная в США на стадии досудебного урегулирования".
О чем конкретно идет речь и что за компания Reid, Collins, Tsai LLP - непонятно.
Известно лишь, что доход от этой же компании Reid, Collins, Tsai LLP в прошлом году декларировал соратник Тимошенко и ее адвокат Сергей Власенко. 18 июля 2019 года он указал получение дохода в размере почти 57 миллионов, а 19 июля получение доходов в размере более 57 миллионов и почти 19 миллионов. В каждом случае Власенко видом дохода указал "иностранный доход".
Для просмотра изображения необходима регистрация

Для просмотра изображения необходима регистрация
 

Loner

Well-Known Member
Отсель грозить мы будем мэрам
09:39 - 4.05.2020

Для просмотра изображения необходима регистрация


В Офисе Зеленского долго думали и наконец придумали, что делать с «карантинными бунтами». И как вернуть себе инициативу в вопросах борьбы с эпидемией. Ну и неплохо было бы вернуть инициативу в целом, потому что в последнее время власть только и занимается тем, что оправдывается за феерические провалы и скандалы. Которые плодятся в геометрической прогрессии. Что самое смешное – неумелые оправдания приводят к новым скандалам. Такой себе замкнутый круг получается. Рано или поздно кто-то должен был за это ответить. Поскольку окружение президента высокопрофессионально и безгрешно, виноватыми решили назначить мэров.

Идея проста: обвинить мэров в федерализации и сепаратизме. Разогнать максимально тему, подкрепить ее парочкой уголовных дел, продолжить манипуляции с финансированием местных бюджетов и надеяться на то, что проблема решится сама собой. На передовую, по обыкновению, бросили президента. Зеленский публично пригрозил мэру Черкасс (а в его лице, по сути, всем остальным мэрам), в качестве усиления отдельно вспомнив про МВД и СБУ, которые, как надо понимать, на страже государевых национальных интересов и уже получили команду «фас». Короче, все завертелось.

Вот только есть одно «но»: города (вместе с жителями и мэрами), которые собираются обвинять в федерализации, феодализации либо излишней автономии, еще недавно как раз больше всего против этой самой федерализации и сепаратизма выступали. И даже воевали – причем в буквальном смысле этого слова. Днепр так вообще, по сути, на передовой с 2014 года. Кроме того, во всех заявлениях мэров какая-либо политическая составляющая отсутствует напрочь. Ничего из того, что мы слышали в 2014 году от части местных элит нет. И быть не может, потому что вопрос – исключительно хозяйственный. Политическим его делает Офис президента.

Ну а самое смешное то, что президент и его ближайшее окружение могут сколько угодно грозить мэрам, но сделать ничего не смогут. Во-первых, потому что сами развалили всю систему государственного управления в стране, которая существовала до них. Ничего не предложив взамен. И, по сути, забили на выполнение своих главных функций – внешняя политика, оборона и т.п. Во-вторых, с точки зрения законодательства для центральной власти все бесперспективно. К примеру, решение о смягчении карантина в Черкассах принимал исполком Черкасского городского совета – коллегиальный исполнительный орган. А уголовная ответственность членов коллегиального органа по коллегиальному решению любых органов у нас отсутствует. То есть с точки зрения законодательства – никаких претензий нет и быть не может. Мэры же не дураки, законодательство знают. В отличии от Офиса президента.

Так что власть может начинать потихоньку готовиться к провалу на местных выборах. А президент – присматриваться, по меткому выражению экс-министра инфраструктуры Владимира Омеляна, к КАМАЗу. Для чего? Так вещи вывозить с Банковой. Если так дальше пойдет, то осенью у нас будут не только местные, но и парламентские выборы. Акционеры не довольны, думали, можно будет дерибанить по-тихому, но у народа, не без помощи власти, глаза открылись куда быстрее, чем рассчитывали.
 

d324co

Well-Known Member
Зеленский вводит в Черкасси нацгвардию

4 мая, 2020

Для просмотра изображения необходима регистрация


Представитель местного совета города, главный муниципальный инспектор города Станислав Коломиец считает, что центральная власть боится массовой акции в поддержку мэра Черкасс.
На улицах города Черкасс, где с 1 мая местные власти пошли на ослабление карантина, местные жители заметили военную технику и военнослужащих Нацгвардии. В частности, это зафиксировал на видео и разместил на Facebook главный муниципальный инспектор города Станислав Коломиец.
«Вечером на черкасских улицах появилась техника Нацгвардии, полностью набитая бойцами. Один из таких грузовиков я заметил возле моего дома, и поинтересовался у них, в связи с чем такое невиданное ранее усиление? Ответили, что «патрулируют», — сообщила представитель местного совета города.
По его словам, ранее днем он опубликовал призыв к людям прийти завтра под главное управление Нацполиции в Черкасской области, где должен был состояться допрос городского головы Анатолий Бондаренко, и выразить ему свою поддержку.
Сотни людей были готовы приехать. Однако менее, чем через час после его публикации допрос отменили, «перенеся на неопределенный срок».
Коломиец полагает, что вероятно, власть испугалась массовой акции.
Ранее, 2 мая городской голова Черкасс Анатолий Бондаренко в комментарии «Украинской правде» озвучил аналогичное мнение по поводу отношения центральной власти к представителям местного самоуправления. В частности, он сказал, что центральная власть боится мэров областных центров.
Напомним, 30 апреля городские власти Черкасс значительно ослабили карантин, разрешив с 1 мая посещение парков и зеленых зон, а также работу большинства магазинов.
Глава Министерства здравоохранения Максим Степанов осудил такое решение, а министр внутренних дел Арсен Аваков заявил, что реагирование на ослабление карантинных мер в Черкассах будет жестким.
Правоохранители вызвали на допрос мэра Черкасс Анатолия Бондаренко из-за преждевременного смягчения карантина в городе, введенного ранее в связи с распространением коронавируса Covid-19. Прокуратура Черкасской области взяла на контроль расследование дела против местных чиновников, которые распорядились преждевременно отменить ряд карантинных мероприятий.
Черкаська Народна Республіка ???
 
Верх