Вибори мера м. суми - 2014

Вибори мера м. Суми - 2014, думаємо!!!! Голосуем.

 • Владимир Азаниев

  Голосов: 3 3,8%
 • Руслан Богданович

  Голосов: 2 2,5%
 • Анатолий Жук

  Голосов: 7 8,8%
 • Сергей Клочко

  Голосов: 8 10,0%
 • Евгений Косяненко

  Голосов: 2 2,5%
 • Владимир Лаврик

  Голосов: 4 5,0%
 • Александр Лысенко

  Голосов: 23 28,8%
 • Алексей Мовчан

  Голосов: 1 1,3%
 • Дмитрий Наталуха

  Голосов: 8 10,0%
 • Николай Сурженко

  Голосов: 22 27,5%

 • Всего проголосовало
  80

LevAris

Well-Known Member
А ще Правий сектор дружив з ними, і взагалі всі націоналісти і патріоти то проект Януковича....
А ще давайте порівняємо синка корупціонера, якого виховували як корупціонера з сином націоналіста і патріота, якого все життя вчили любити Україну незалежно від того що вона тобі робить...
Ну я своего мнения не поменяю. Вот если бы он сначала поработал на заводе простым робітником, потом стал бригадиром, а потом каким нибудь мелким начальником, тогда в моих глазах он бы имел шансы быть с хваткой хозяйственника. Из его биографии я не вижу пока, где бы он мог эту хватку получить. А в моем понимании посада мэра - это хозяйственная, а не политическая посада. и здесь патриотическое сознание второстепенно.
 

XTOCb

Member
Помаранча вывела в мэры Минаева, сегодняшний бардак на руку правосекам
Когда уже все забудут про политику и вспомнят, что городом надо керувать, а не тупо лицом торговать.
 

Original

сетевой маг
Модератор
Кто что плохого может сказать о Евгении Косяненко? Судя по занимаемой должности он в курсе что нужно делать и как. Город это тот же ЖКХ на мой взгляд.
 

=SUD= [RS]Goblin(UA)

warrior from BF2
Прочитал список кандидатов на доступ к корыту. О половине списка знаю много, потому голосовать точно за них не буду. Вторая половина - тёмный лес, кто они и что они сделали до этого момента - хз. Итог - голосовать против всех. ИМХО.
 
You must be registered for see medias
Тільки за Миколу!!! Молодець!!!
Салатенко як і всі БЮТ зрадник, зібрав купу дітей вокруг себе ОПГ і вважає що все можна!!!
 
Тест для сумчан «Выбери себе мэра»


 

Вложения

doctor_serg

Active Member
Как ни прискорбно это осознавать, но реально проголосовать нет за кого. Однозначно, мэром должен стать человек который имеет опыт управления организацией, предприятием или большим коллективом людей. А тех кто говорит что кандидат большой патриот, то далеко на патриотизме не заедешь в управлении городом. Как по мне, сейчас назначают на должности людей мотивируя патриотизмом, потому как больше не за что. А потом мы получаем застой, пока руководитель научиться быть руководителем или не научится. Однозначно, кому меньше 35-40 лет и без опыта работы, нечего делать в кресле мэра. И конечно с судимостями, за чтоб они не были, а попытка выдать пьяную драку за политику, извините уж лучше б молчали. Но люди должны отдавать себе отчет что им с ихнем выбором дальше жить в нашем городе. Чтобы потом не говорили, что плохого мэра выбрали или работает не так.
 

doctor_serg

Active Member
А Ви дійсно вважаєте всіх державних службовців, чи хто працював в органах виконавчоі влади, органах місцевого самоврядування, чи можливо керівника корупціонерами?
 
Мер, заступники, керівники КП, Більшість депутатів міськ ради, архітектор, інспектори архітектури. Керівники управлінь галузей майже всі. Комісії з держ. закупівель міськ ради, інші там комії з земельних питань. Загалом багато перераховувати, це те що я особисто знаю...
 

doctor_serg

Active Member
Так я нічого не говорив про структурні підрозділи мерії, я лише зазначив про вимоги до кандита в мери, за якого особисто проголосував. Дійсно, на цей час процівітає корупція, яку дуже тривалий час будували і подолати її буде вкрай тяжко, однак записувати всіх до лав корупціонерів, я б не став. Доречі, кваліфікувати вчинення корпційних дій можуть лише правоохорнні органи.
 
Доречі, кваліфікувати вчинення корпційних дій можуть лише правоохоронні органи.
:D:D:D тобі нагадати як ті органи під час революції людей сажали, зловживали владою, калічили і багато інш. Ти бачив як ті органи з радістю зливають всю інфу про армію та патріотичні батальйони на сході, переходять на бік сепаратистів і терористів. Тому не потрібно мені тут про ці органи розповідати, вони в дійсності є чоловічими органами, не більше.
Скажу коротко: Це система, а ви хочете привести якогось бізнесмена до влади і сказати що він все поміняє, сміх та й годі...
 

doctor_serg

Active Member
Я особисто, нікого, нікуди не веду. Згідно з Вашою логікою, все потрібно вирішувати лише почуттям совісті? Тоді поясніть мені навіщо вам взагалі вибори, прийшли з автоматом, сказали я мер і все. Доречі, на сході так і роблять. Зрозумійте, я поділяю погляди всіх політичних сил, однак головне, щоб вони виконували взяті на себе зобов"язання, нажаль, у нас обіцянки залишаться лише обіціянками.
 

doctor_serg

Active Member
І про бізнесмена я ніде не писав, я проти бізнесменів у владі, при наявності кваліфікованих управлінців.
 
Корупційна система будувалась всі ці роки, тепер бізнесмени боряться за посади лише тому, що на ті посади гроші самі пливуть, залишається цю посаду отримати будь-яким способом.
І про бізнесмена я ніде не писав, я проти бізнесменів у владі, при наявності кваліфікованих управлінців.
Подивіться хто з кандидатів не бізнесмен! Жук той взагалі безробітний був, а вже мав квартиру audi A8 і шикував мажорно (ну там зрозуміло у кримінала "наличка" в оберті). Всі інші люди з бізнесу....ми 23 роки орем, що треба розділити політику і бізнес, і самі ж обираємо людей, які нам брешуть, що при них буде рай на землі...
 
Последнее редактирование:

Balaganov

он же
Исходя из этого маразма ( ) голосовать за того, кого рекламирует гена - очень и очень нелогчино.
 

LevAris

Well-Known Member
Почитал форум Данкора ( ), из кандитатов пока более менее неплохой хозяйственный опыт имеет Клочко. И кстати момент, Клочко у нас два, и их путать не следует. Уже по этому поводу пошел черный пиар -
 

Miroku

Well-Known Member
Последнее редактирование:
Жаль но Сурженко себя пьяной дракой запятнал! Если бы не это - принципиально новый, молодой, с позицией. Но вот синька до добра не доводит, и на выходе - нанесение телесных.... А нам таких хватило, Янык только чего стоил!
 
Верх