Мене цей допис ображає!

LY0LIA

Забанен
И да, предупреждать нужно более конкретно и понятно. К примеру:

До наступления бана у Вас осталось 3 балла. На три балла Вы можете:

Оскорбить модератора - 1раз.

Или

Обматерить политического оппонента - 3 раза.

Или

Высказаться о политиках Украины, употребляя нецензурщину.
(Предупреждения аннулируются.)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Мене цей допис ображає!

LY0LIA, за мати особливо "буйні", які вже за це неодноразово "притягувались до відповідальності" можуть відразу і без карток відправитись у безстроковий бан. Ми з тобою колись про щось домовлялись, пригадуєш? Те ж саме і з 21-м.
Якщо мати з зірочками, можна по першому разу лише картку отримати. Якщо я згадаю, що це вже не вперше, то баном на тиждень без карток.
За образи... Ну, тут залежить від того що за образи.
 

LY0LIA

Забанен
Да ладно на меня пенять. Я уже и так как баптист - ни одного мата! :)
 
Останнє редагування:

nafanig

Забанен
яб предложил пользователю глюкеру он же Gen0cide бан одного из акаунтав на всегда....заметте с правом выбора
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Мене цей допис ображає!

nafanig, а я б пропонував Вам про це не думати. А то, якщо я полізу перевіряти в кого там ИП адреси співпають, то може статись і до вас будуть деякі питання. І дінамічний ИП не врятує ;)
 

nafanig

Забанен
Re: Відповідь: Мене цей допис ображає!

nafanig, а я б пропонував Вам про це не думати. А то, якщо я полізу перевіряти в кого там ИП адреси співпають, то може статись і до вас будуть деякі питання. І дінамічний ИП не врятує ;)
можете пробовать
 

Gen0cide

Member
яб предложил пользователю глюкеру он же Gen0cide бан одного из акаунтав на всегда....заметте с правом выбора
Уважаемый, я уже понял, что в ваших сообщениях нету ни какого смысла, добавлю как я вас в игнор, а то у вас уже сообщения без смысла переростают в феерический бред вашей фантазии.
 

Vic_51

Миссионер
Попытка направить в цивилизованное русло не будет зависеть от изменений в политической жизни страны, например? Или от ещё чего?
Ведь
Правило вступає в силу з 1 березня 2010 року.
было успешно похерено, не повторится то же самое?


тут можно в разделе политика через одного сразу в бан....
Должно помочь, правда первые пару недель пусто будет...
 
Зверху