Я не хочу жити на смітнику!!!

Богдана

Послідовниця іншого
яка тобі взагалі різниця, чого ти причепився? Живеш у сральнику, з якого всі давно вже виїхали, от і живи тихенько. Я збираю людей, щоб прибрати біля річки, а якийсь дивний Сєрьога цим незадоволений. Це твоя проблема, ходи в ресторації і не заважай людям чистити місто. Ті, які небайдужі прийдуть, а тебе ніхто не запрошує, відпочивай. 14-го, тому що субота, тому що зараз свята, 5 травня, сподіваюсь, буде другий або третій вихід. Це тільки початок, не хвилюйся.
 

Baxxter

ээээээээ
Богдана, я бачу у вас благі наміри. Але в нашій краіні з напівкримінальною політикою, якщо ви за когось зробите його роботу то це зрозуміють не як допомога, а як халява і взагалі перестануть виконувати свої обов`язки.Тєлєгу б накатали мІНАЄВУ може більше користі буде.

P.S. А прибирати за собою треба!
 

ret_

Я добрый.Главное,не злить
яка тобі взагалі різниця, чого ти причепився? Живеш у сральнику, з якого всі давно вже виїхали, от і живи тихенько. Я збираю людей, щоб прибрати біля річки, а якийсь дивний Сєрьога цим незадоволений. Це твоя проблема, ходи в ресторації і не заважай людям чистити місто. Ті, які небайдужі прийдуть, а тебе ніхто не запрошує, відпочивай. 14-го, тому що субота, тому що зараз свята, 5 травня, сподіваюсь, буде другий або третій вихід. Це тільки початок, не хвилюйся.
вот вы все о себе и сказали... :( даже добавить нечего, можете еще выехать в какое нибуть село , - там нужно много навоза весной убирать...
 

ret_

Я добрый.Главное,не злить
Не зовсім розумію предмету суперечки. Не хочеш - не приходь, для чого ото сидіти і клацати щось по клавішам. І не бачу тут особливого подвигу чи самопожертви - як на на мене це цілком природно - вийти навесні на суботник і навести порядок, наскільки зможемо. Так робилось завжди, з давніх давен на Україні. Навіть за комуністів. А тепер за капіталістів, бачиш, треба заплатити, так воно трохи поприбирається навколо себе.
"ОТО" выучите сначала язык ... :)
читаю я вас и мне смешно становится, но как говорится- ...этим надо пользоваться...
"цілком природно" -просто не гадить после себя бумажками и целофаном.
- и еще - для сугубо "украинцев" , в частности-Богдана,- смотрю я вашу историю по сообщениям - русский, потом суржик (типа украинский) - определитесь.
 
Останнє редагування:

Богдана

Послідовниця іншого
Пропоную припинити цю сварку, ми з вами, шановні, з різних планет, тому абсолютно різні люди. Я пропоную говорити в цій темі відносно справи, яку я розпочала, а сперечатися з "розумниками" не маю бажання. Не треба мені погрожувати, це вам не допоможе.
 
Останнє редагування:

Богдана

Послідовниця іншого
Відповідь: Я не хочу жити на смітнику!!!

Шановні сумчани! Акція прибирання у зв"язку з погодними умовами переноситься на наступний тиждень. А ще однією причиною є те, що є люди, які також мають бажання підключитися, але не встигають на цю суботу організувати машину для вивозу сміття.
Я буду дуже вам вдячна, якщо ви прийдете 21 квітня на прибирання. Давайте зробимо наше рідне місто красивішим.
 

milkman

всё-таки сволочъ
1. жаль конечно, но эта акция должной поддержки не получит..это факт
2. люди говорящие, что соотв. органы должы убирать правы на 100% Наши родители, я (когда работал) и все остальные платят налоги и отчисления с ЗП на уборку мусора, а ещё платим за это ЖЭКам..взрослым просто нас**ать на это и никто ничего не требует от властей и служб. А может просто не ценим свои деньги и свою жизнь..
3. я поубирать не против. посмотрим как со временем получится - ёчеба и дача (родителям тоже помогать надо)
4. у меня на районе -Ковпака- творится ТАКОЕ, что все ваши набережные просто отдыхают(( при чём территория заграязнения составит наверное с 20га - с учётом дерьма под окнами, вокруг домов и на пустырях. Так что наши усилия это пшик - тут нужна инициатива властей города и помощь ВСЕХ горожан, а не 10ка школьников и студентов.
 

ret_

Я добрый.Главное,не злить
видел я вашу ковпака и могу даже сказать , откуда столько - из-за быдлоселомаршрутчиков, которые мотаются сюда - туда. у вас там по утрам скоро мусороприбои будут как на море и можно будет запускать сракорабли в нем плавать. И никому из "высоких" - нет и не будет до этого дела...потому, что большинство из них - из этого же быдла. ( большая, жирная точка)
 

milkman

всё-таки сволочъ
у вас там по утрам скоро мусороприбои будут как на море и можно будет запускать сракорабли в нем плавать.
айайаяй как насмешил меня))))))) спасибо за юмор..хоть и грустно немного так жить...ещё у нас есть сраколифты и сракоместныежители
Сумы одним словом
 

Богдана

Послідовниця іншого
Відповідь: Я не хочу жити на смітнику!!!

не чіпайте місто, в чому воно винно?
"
Сумы одним словом
__________________
Якщо у вас немає бажання допомагати місту, якщо комунальників ви змусити прибирати не можете, для чого тут вирішувати де більше сміття?! Воно навкруги і його багато, особливо там, де ніколи ніхто не прибирає. Ви можете так жити - я ні. І я щаслива, що я не одна така.
 
Зверху