КОНКУРС української ПРОЗИ!

Illusion_

New Member
Лист Вітру

«Все наши дороги выбираем сами,
ошибаемся и ищем и живем мечтами,
вертом и дождем стать или всё ж землею?
это всё не важно, важно, что с тобою...»
([stella_alpina])

«I will fly,
spread my wings
up into the sky.
You will stay,
in my dreams,
love would never die»
(НеДіля)​

Ти сильний, могутній, незалежний, вільний. Твоя свобода вабить мене, твоя рішучість валить мене з ніг. Твою непостійність, змінність ніхто і ніколи не зможе передбачити. Твій ніжний, лагідний, пестливий подих обнадіює мене на вічну весну. А іноді твоя колюча холодна маса повітря пронизує мене аж до серця, я навіть відчуваю, як на серці з’являється крижана шкоринка, яка здавлює його і завдає великий біль. Ти навіть не зважаєш, що робиш мені зле, бо ти вітер, ти керуєшся свободою і зникаєш.

Мені здається, що я не зможу без тебе прожити.. та нічого, звикну якось…
Навіть, якщо ти полетиш геть, я всеодно не зможу забути твої ніжні повітряні обійми і біль, який мені приніс твій пронизливий колючий холод..
Але ж як жити без вітра…? Це теж саме, що і квітка без сонячних променів. Може я і зсохну, як та квітка без сонця, та всеодно залишусь, як той гербарій, якого поклали в книгу, щоб він був схожий на квітку, але мертва. Всі будуть дивитися на прив’ялий гербарій і будуть бачити, «як не живу без тебе я».

Може я адаптуюсь… може я зможу… Так, обов’язково зможу! Я звикну до клімату без вітру. Може мені без твоїх подихів буде і легше… ні.. навіщо я себе обманюю… розуміється, що мені буде дуже важко…
Краще лети! Лети куди-небудь! Тільки не вертайся, якщо не хочеш! Може десь там, ти знайдеш чудове місце, захочеш залишитися там назавжди… будеш пестити там своїм ніжним повітрям чарівні азалії…

14.V.2007​
Литюга Влада​

Последнее редактирование:

Susy

New Member
Дякую, за дуже цікаву тему та можливість прочитати молодих талановитих українських літераторів, особливо на рідній мові, адже вона така ..... Особливо не знаходжу слів та епітетів після прочитаного.
Через те, що я живу в іншому місті, я не можу придбати дану збірку. Отож, хотіла б запитати, чи можна її якось отримати на електронну пошту звісно в електронному варіанті ( про всяк випадок додаю адресу_susy_@mail.ru). Просто мені так хочеться прочитати і поділитися з кимось.
Дуже дякую!

Merime

New Member
Відповідь: КОНКУРС української ПРОЗИ!

Дякую і Вам, Susy, за увагу до нашого проекту. Книгу надішлю обов'язково. Можу також вислати на поштову адресу друкований варіант.Хотілось би, щоб про творчість сумчан знали і в інших містах.
Сподіваюсь також, що на осінь ми назбираємо на нову книжку.

Susy

New Member
Дуже приємно, що так швидко відгукнулися і не полишили мене у стані знаків запитань. Отож чекаю!
А сумчанам бажаю творчих натхнень!

Юлія

New Member
Ответ: КОНКУРС української ПРОЗИ!

Доброго дня. записалася у ваш форум, щоб взяти участь у конкурсі прози. але як це зробити? щось не розберуся.

Merime

New Member
Відповідь: Ответ: КОНКУРС української ПРОЗИ!

Доброго дня. записалася у ваш форум, щоб взяти участь у конкурсі прози. але як це зробити? щось не розберуся.
Якщо це невеликий твір - викладуй сюди. Якщо більший, то можна частинами або даєш посилання на одну з файлообмінних систем (ftp, emule. dcc та ін.). Можеш надіслати мені в приват.

Без назви...

… Така тендітна й невибаглива. В останнє я її бачила, коли вона була ще дитиною. Граціозна. Здається її викохали людські очі, здається вона налилась, як черешня. Така ж соковита, але прозора. Спускається, неначе сходами, пливе...
Я посміхнулася стримано, але щиро. Скупий погляд зустрів її зухвалість. Дивиться, ніби знущаючись, наби, розуміючи, що вона така одна у цілому світі, що іншої такої не було, не є і не буде. Хоча і в цьому вона має рацію... Все ж таки красива. Дивився б на неї годинами. Та вона невічна, і більше того, вона – миттєва, скорозникаюча, непостійна. Та така красива... Чиста... Бачили б її інші?!...
А я горда! Горда за те, що я тільки її бачу, що вона тільки мені довіряє свої літописи на моїх щоках. Я горда й за те, що вона виблискує при погляді сонця на мої вії, горда! Бо знаю, що моя сльоза – то енергія. То дещо неминуче і невідоме нікому. Сльоза – то краса., безмежна і така безталанна, як і я...
13.10.2007
22:40

N

niranjan

Guest
Відповідь: КОНКУРС української ПРОЗИ!

Тільки но прочитав "Солодкі плоди солоних сліз" МВольної... дивно, в нещодавній бесіді саме вона запропонувала мені цей твір, але не встигши тоді, мене тягнуло все ж таки його дочитати... виявилось зовсім недарма... і це так вражаюче, бо я сам декілька років тому пережив таку ситуацію, звісно все було по іншому : і дівчинка маленька вела себе по іншому, і події зовсім не так складались... але зміст ! Я тільки скажу, що саме з того моменту почалось ставлення мене як людини - то був початок, за який я неймовірно вдячний долі, бо я знов почав відчувати життя, розуміти... власне неможливо висловити того, коли народжуєшся вдруге !
ПС : і я також вдячний М. за нагадування ! Це так приємно, навіть містично... :)

МВольная

Промінь Заходу
Ответ: Відповідь: КОНКУРС української ПРОЗИ!

ПС : і я також вдячний М. за нагадування ! Це так приємно, навіть містично... :)
Супер... не знала що то ти ))
ПС: це тобі спасибі, що відгукнувся на голос серця :)
С Різдвом всіх! Світла вам, і любові...

Merime

New Member

За результами минулорічного конкурсу вийшла не збірка кількох авторів ,як минулого разу, а один роман: Аркадій Поважний "Печера". Цікавий, пригодницький твір про пошуки стародавніх скарбів, найголовнішим з яких є знання. Шукайте в бібліотеках, запитуйте в книжкових магазинах. Читайте. І беріть участь у новому конкурсі прози! Успіхів!

MagicOPromotion

New Member
КОНКУРС української ПРОЗИ

Любі друзі

Завдяки вам першу частину колекції 8 ДВД ми купили, тепер збираємо на другу частину теж 8 ДВД. Хто бажає придбати колекцїю української музики з 16 двд на 65 гіг, прошу здати 20 грн. Серміку. Хто купить другу частину колекції, тому дам переписати першу частину, щоб була повна колекція.

Merime

New Member
Цьогорічна добірка прози молодих авторів увійшла до альманаху "Орфей-2008": Юлія Бурковська, Олег Єршов, Наталія Меднікова, Олександр Самілик, Марина Сачок, Володимир Худенко. Запитуйте в бібліотеках міста.
Також нагадую, що восени буде готуватись чергова книжка молодої прози. Надсилайте свої твори.

Верх