Словесний секонд-хенд

Що ви думаєте з цього приводу??

  • Без цих слів і ні туди, і ні сюди

    Голосів: 20 18.3%
  • Я за чисту українську мову!

    Голосів: 30 27.5%
  • А що в цьому поганого?

    Голосів: 47 43.1%
  • Мені байдуже до цього...

    Голосів: 12 11.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    109

вже~не~та

уходящая в осень...
Українська мова налічує близько чотирьох мільйонів слів, які написано в картотеці НАН України. На звичайний же журналістський текст припадає в середньому близько п’яти іншомовних слів. Спробуйте відшукати матеріал без жодного англіцизму - не вийде! Усе одно випливе якась *меседж* або *блокбастер*, запропонований українським *медиа-кілером*.
То, як ви відноситесь до такого становища української мови. Чи потрібні нам ці запозичені слова?:val:
 

crazy~cat

Ветер Перемен
Будь-яка мова, окрім мов ізольованих народів мабуть, має запозичені слова. Не бачу у цьому нічого поганого, якщо не зловживати звичайно. Адже деякі слова іншомовного походження просто замінюють собою вже існуючі слова української мови - це вже занадто. А "що занадто - то не здраво".

Моя думка - всього в міру.

PS: Віддала голос за чисту мову, але це лише мрія :val:
 
це обумовлено природними процесами у мові, між мовами... чому ж ні?
 

Zingelshtutser

Чемпион по гляделкам
Не вижу в этом ничего плохого. Хотя сам в обиходе пользуюсь, с позвоелния сказать русским языком, но он наполовину состоит из "падонкафского слэнга", тех же слов из английского, немного компьютерной терминологии (в меру моих познаний), да еще два словечка въелись "акстись" и "изыди"! Но большинство тех, с кем я общаюсь меня понимают, а те, кто не совсем понимает - уже привыкли. Так что язык со своей основной функцией - передачей информации вполне справляется и это,как я считаю, главное.
 
без запозичених слів зараз, як на мене, ніяк! дуже багато речей винаходять за межами країни, і тому винаходити назви до них - не має сенсу! Хай будуть!
 

dds

Active Member
замена слов не на одном месте стоит ... со временем их будет все больше и больше , и таким образом язык и вовсе умирает ! в меру думаю не получится ... это происходит произвольно независимо от нас , а мы не брезгуем этими словечками :)
 

^Зверюка^

<b>Кто здесь?</b>
Если честно, то не вижу в этом ничего плохого. Просто чаще всего синонимы к этим словам на чистом украинском языке звучат либо очень глупо, либо очень смешно.
 
Зверху