"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Serg_T

Забанен
Ответ: "Мови" та "языки".

як я вже казав, в мене зовсім інша проблема - за моєю темою (ядерно-фізичний метод ERDA-Elastic Recoil Detection Analysis) взагалі відсутня будь-яка російсько-(і, відповідно, українсько-)мовна література. То що, мені через це не вивчати ані російську, ані українську мову, а приділяти увагу лише англійській та німецькій???
Хто знайде російськомовне джерело (статтю, монографію тощо) за цією тематикою, тому ставлю пляшку коньяку. Серйозно.

Чим більше людина знає мов, тим краще для неї самої. Тут не треба ніяких патріотичних чи інших аргументів. Освіченій людині вигідно знати якомога більше мов. Небажання вчити якусь мову може бути зумовлене лише двома причинами:
1) лінь;
2) тупість.
Обирайте за своїм смаком собі виправдання...
спеЦыяльно для вас ) знайшов гуглем (один лінк всього)
 

Вкладення

Serg_T

Забанен
Ответ: "Мови" та "языки".

Крамар, ёлки-палки! Где мой коньяк ))))) ТЫ КрамАр чи не КрамАр?
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: "Мови" та "языки".

Но скажите откровенно вам что совсем не интересно изучить довольно оригинальный и очень мелодичный украинский язык?
Чесно говоря времени нет и желания
Меня почему то отталкивает то что на нем говорится в последнии 10 лет.,если бы такое говорилось бы и на русском то мне бы пришлось переходить на английский.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

"Не хотел" і "не смог бы" ... різні речі, не треба за одним маскувати інше. Коли голова не в змозі вивчити декілька слів українською (як де-хто зізнавася ), то легше сказати, що немає нормальних українських книжок, або не хочу їх читати...
Если почитать наши с вами посты на этой теме то я думаю будет ясно что я понимаю украинский язык лучше чем вы русский.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

Если почитать наши с вами посты на этой теме то я думаю будет ясно что я понимаю украинский язык лучше чем вы русский.
А хотілось би приклади в студію, коли я щось не зрозумів. А то якось знову виходить якесь віртуальне звинувачення... Ляп, аби не мовчки, а підтвердження сказаному ніякого.
Щодо Вашої російської, то не слід нею хизуватись, вона дуже далека від ідеалу, зокрема пунктуація. Хоча, якщо Ви принципово використовуєте "езыг падонкафф" (так само принципово, як використовуєте "на Україні" замість "в Україні"), який демонстративно нехтує всі норми та правила російської мови, то мої звинувачення даремні... Тоді вибачте...
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

А хотілось би приклади в студію, коли я щось не зрозумів. ..
В том то и проблемма что вы постоянно что то не понимаете,а расскладывать все по пальцам ну прямо таки таряется половина содержания.Так что извините или пытайтесь понять или не читайте мои посты вообще.Так будет лучше.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: "Мови" та "языки".

)))) ну щоб такого не було - уточнюйте тему ))
 
Зверху