Зміна мови

Зміна головних тем і завантаження за замовченням на УКРАЇНСЬКУ

  • Підтримую

    Голосів: 49 41.9%
  • Не підтримую

    Голосів: 68 58.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    117

Tom d`Cat

Кот. Просто кот.
Модератор
"Досі" якось не підходить - у РФ ми ніколи не були.

А цей приклад (невиправлене посилання на закони РФ у Правилах Сумського форуму) доводить, що мало хотіти - хтось повинен ще й те, чим ми користуємося, налаштовувати. Причому грамотно і за рахунок власного часу.
 
Останнє редагування:

lion.ts

[deleted]
По проведеному опитуванні на форумі переважна більшість за Українську без превілей російській мові. Так чому ж на форумі все навпаки? Пропоную перейменувати всі теми на головній сторінці на Українську, а також за замовчуванням завантаження сайту встановити Українську.



Уважаемый, прекратите передергивать факты. По данному опросу:

1. Далеко не каждый зарегестрированный пользователь даже просто заходил в раздел "Политика", не говоря уже о том, чтобы он проголосовал в данном опросе.
2. Не приплетайте саму политику в реальную жизнь. Многие в этой стране вполне спокойно живут и даже не знают, кто у нас Премьер-министр. Я веду к тому, что интернет - это не место для политических разборок. На каком языке мне легче общаться, на таком я и буду общаться. Поэтому, всех под одну гребенку грести не стОит
3. Вам никто не запрещает писать на том языке, на котором Вы посчитаете нужным. Разве Вас кто-то упрекнул в использовании украинского?? - Нет? Тогда в чем вопрос????
4. Вы не понимаете, что написанно в заголовках разделов (на русском языке)?? - Нет? Тогда возвращаемся к пункту 3.
5. Для того, чтобы переписать каждый раздел на украинский язык (не говоря уже о каждой теме, которых более 18 тысяч, если я Вас правильно понял) потребуется не мало времени. Вы готовы выделить лично свое время??? При этом появится куча недовольных с другой стороны, так как, как ни крути, а в Сумах большинство людей используют в быту именно русский язык.

P/s/ В завершение скажу: не стОит придумывать свой велосипед. Все уже придуманно до Вас и ничего принципиально нового в этом плане Вы не предложите...

P/p/s/ В голосовании можете увидеть мой голос за "украинский государственный без привелегий для русского", но это еще не значит, что должно быть тотальное принуждение к украинскому. Как говорится: "насильно мил не будешь":)
 

Salve

Модератор
Модератор
А серьезно, кто заставит администрацию изменить названия веток и тем?
На форум ведь в суд не подашь.

Тема загнется при любом исходе голосования в связи с ленью. ;-)
 

ivolin

На байдарках
"Досі" якось не підходить - у РФ ми ніколи не були.
"Досі" відмінно підходить. Та тема - як приклад. Форум створено вже кат зна коли і тема теж. А до конкретних дій ні в кого руки не дойшли. Тож навряд чи вийде щось і з цього голосування.
Усі мають можливість змінити налаштування.

До zakonodatell: Назви тем пишуть самі автори. Ви пропонуєте їх змусити писати трьома мовами? Навряд чи це гарна ідея.
 

|APOSTOL|

New Member
Відповідь: Зміна мови

Ні,назви тем не треба,просто мову самого форуму автоматично-українська. Цього досить
 

vadimv

Well-Known Member
Предлагаю перейти на суржик. Многие темы даже переписывать не придется: "паропланерист", "платьеце", "продаеться", "ищу роботу" и т.д. и т.п.
 

ivolin

На байдарках
+1:clap2:
Як ще один варіант в опитування :)
 

setty

Граф
"мова за замовчуванням ", аж уши коробит от этого...
 

Santolege

Забанен
Английский язык по-умолчанию поставьте. Может польза будет для украинской школоты.
 

ivolin

На байдарках
Мені великої різниці не має яка мова. Але стриманішими потрібно бути, шновні.
До речі, zakonodatell: "українська мова" навіть для націоналістів пишеться з маленької літери. Як і всі інші.
 
Зверху