Университет "Украина"

  • Автор темы Anuto4ka
  • Дата начала
A

Anuto4ka

Guest
Кто учится в этом учебном заведении, есть ли перспектива найти хорошую работу после окончания этого университета??
 

quant

yeah
Ответ: Университет "Украина"

а шо это за университет? де он находится?
никада о таком не слышал
 
Ответ: Университет "Украина"

Нет. Это универ на Гамалея ( под конец верхнего Кирова ). Но универом конечно это назвать трудно)
 
Ответ: Университет "Украина"

Мде....
Сдесь не страну обсуждают, а именно университет!!!
 

Бобер

˚Ẅ˚
Ответ: Университет "Украина"

Міністерство освіти України
Державна акредитаційна комісія Ліцензія : серія АБ № 298905 від 15.03.2006 року.
Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" створений на основі рішення установчих зборів Засновників (протокол №1 від 9 грудня 1998 р.) та рішення Київської міської ради народних депутатів "Про надання дозволу на створення Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" (№ 146/247 від 18 лютого 1999р.)
Основна мета діяльності університету -надання вищої освіти всім бажаючим у тому числі молоді з особливими потребами через впровадження новітніх освітніх технологій навчання. Сумський
гуманітарний інститут ВМУРоЛ
"Україна" готує кадри за державними програмами з освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та спеціаліст наступних спеціальностей:
1. Правознавство;
2. Переклад (англ. мова);
3. Фізична реабілітація;
4. Дизайн;
5. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.
6. Соціальна робота
Після закінчення навчання за будь якою спеціальністю випускникам видається диплом державного зразка фахівця з вищою освітою.
Терміни навчання
На спеціальностях "Дизайн
архітектурного середовища", "Переклад", "Правознавство", "Соціальна робота" "Менеджмент ЗЕД" - 4 роки на денній та 4,5 на заочній формах навчання. По закінченню видається диплом бакалавра. На спеціальності "Фізична реабілітація" термін навчання 5 років на базі середньої освіти та 4 роки на базі медичного училища. По закінченню отримується диплом спеціаліста з фізичної реабілітації.
Наші випускники зможуть
продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" та "магістр" після бакалаврату.
Умови прийому до університету:
Абітурієнти зараховуються до СП університету "Україна" за підсумками тестування. Якщо результат становить менш 35 %, то Ви маєте змогу повторно пройти тест після проведення відповідних курсів.
Абітурієнти виконують тестові завдання з наступних дисциплін: На всіх спеціальностях - українська мова та додатково:
на спеціальністях "Правознавство "-основи права, "Фізична реабілітація"-, біологія, "Дизайн" - творча розробка, "Переклад" - англійська мова, "Менеджмент ЗЕД"- математика,
"Соціальна робота "-українська література.
Де потрібні такі спеціалісти: * Правознавство: такі спеціалісти можуть працювати в державних органах
влади і управління, кримінально-виконавчій службі, державній виконавчій службі, податковій та прикордонній службах. • Дизайн: готує дизайнерів рівня бакалавр за двома напрямами: "Дизайн інтер'єру" , "Графічний дизайн". Вони можуть працювати в рекламних фірмах, газетах, журналів і інших поліграфічних установах, у архітектурно-дизайнерських фірмах, які займаються розробкою інтер'єрів квартир, будинків, суспільних і промислових споруд. Сьогодні дизайн виконує різні завдання:
> розробка інтер'єрів і екстер'єрів будівель та споруд;
^ організація дизайну архітектурного середовища;
> оформлення вітрин магазинів зразками різних товарних груп;
> кольорове оформлення рекламних оголошень, покажчиків, текстів;
>• освітлення марок товарів і залу, тощо.
Підготовка фахівців з дизайну здійснюється на основі синтезу сучасних вітчизняних та західних досягнень з використанням практичного досвіду роботи рекламно-дизайнерських та архітектурно-дизайнерських фірм.
* Фізична реабілітація: типовими видами діяльності фахівця з фізичної реабілітації є: лікувальна, фізкультурно-оздоровча, рекреаційна, спортивно-виховна робота в спеціалізованих дитячих шкільних закладах, у дитячих дошкільних установах, в загальноосвітніх та спеціальних школах, школах-інтернатах, дитячих будинках, позашкільних закладах, психолого-медико-
едагогічних комісіях, навчально-
реабілітаційних центрах системи освіти, професійних навчально-виховних та реабілітаційних закладах: лікарнях, поліклініках, реабілітаційних центрах.
» Соціальна робота: головною метою діяльності спеціаліста з соціальної роботи є турбота про якість життя і розкриття можливостей особистості людини, сім'ї, суспільства. Професія "соціальний
робітник" об'єднує спеціалістів різних напрямів і спеціалізацій - соціальне обслуговування населення. В залежності від спеціалізації молоді люди можуть працювати в органах соціального захисту населення, центрах праці і зайнятості, реабілітаційних центрах для надання психосоціальної допомоги населенню.
* Переклад: класичний перекладач (всі види перекладу - від художньої літератури до науково-технічних та економічних текстів), вчитель іноземної мови в загальноосвітній школі, у дошкільних закладах за умов проходження педагогічної практики, перекладачі або референти на іноземних підприємствах.
Для викладання окремих курсів запрошуються викладачі з США.
Починаючи з другого курсу кожен рік студенти проходять практику за трьома напрямками.
Поряд з цим студенти опановують:
♦ ділову англійську І німецьку мови;
♦ англо - та німецькомовний етикети;
♦ навички роботи гідів-перекладачів.
• ^Менеджмент_____ЗЕД: керівник
підриємства, установи, організації всіх форм власності; керівник підрозділу зовнішньоекономічної діяльності;
менеджер страхової та інвестиційної компанії, зовнішньоекономічних фірм, розробка та оформлення необхідної документації для здійснення
професійної діяльності.
У відбіркову комісію СГІ університету "Україна" необхідно подати наступні документи: ° заяву про всіуп до Сумського гуманітарного інституту університету "Україна", в якій вказують обрану спеціальність, спеціалізацію і форму навчання; ° документи про загальну середню освіту; ° медичну довідку за формою 086-У; ° 4 фотокартки розміром ЗХ4см; ° копію паспорта, та документи які дають
право на пільги; п копію ідентифікаційного коду; ° 4 конверти.
Прийом документів та зарахування за результатами тестування з 1 січня 2006 р. Додаткову інформацію можна отримати особисто у відбірковій комісії Сумського гуманітарного інституту за адресою: м. Суми, вул. Гамалія, 31» Тел. 61-99-56, 61-98-62, 22-22-30
 

feministka

Забанен
Ответ: Университет "Украина"

у меня подружка документы с трудом от туда забрала после первого курса, в зачетке все 5, а поступить в Политех на 1-ый курс(даже не 2, а 1) не смогла, знания там дают нулячие. Перспектив ноль. А внешний вид не то что на универ не тянет, у меня пристройка в школе была больше....
 

Slavutich

бывалый
Ответ: Университет "Украина"

Вроде по наслышке неплохой университет.Учаться несколько знакомых.Соседка українську ділову мову преподаёт.
 
Ответ: Университет "Украина"

до университета им далеко, но если пойти учиться на массажиста, то можно
всё зависит от знаний человека и его интересов
 

SILENCED

New Member
Модератор
Ответ: Университет "Украина"

приедет Pigeon - по ушам всем надает за такие нелестные отзывы об университете :)
 
Ответ: Университет "Украина"

Slavutich сказал(а):
Вроде по наслышке неплохой университет.Учаться несколько знакомых.Соседка українську ділову мову преподаёт.
По наслышке? какой может быть не плохой универ если о нем никто и неслышал..Его наверно никто и невоспринимают..Поступают туда абсолютно все кто идет..Делаем выводы..
 

Бобер

˚Ẅ˚
Ответ: Университет "Украина"

Ето ж только филиал, а не сам универ!
 
О

он_самый

Guest
Ответ: Университет "Украина"

Anuto4ka сказал(а):
Кто учится в этом учебном заведении, есть ли перспектива найти хорошую работу после окончания этого университета??
тебе знания или бумажка нужна?
 

Ramzi

кияяяяяя
Ответ: Университет "Украина"

Странно... Если ты не хочешь учится, то будешь стремится к знаниям в любом учебном заведении. Можно учится даже в МВД и решать всю учебу за деньги, но при этом не имея никаких знаний. Такие случаи не еденичные. Главное иметь голову на плечах и стремление к знаниям. Это самое главное. И поверьте, перспектива есть практически всегда, если конечно не дурак.
 

Ramzi

кияяяяяя
Ответ: Университет "Украина"

Кстате я учусь в данном заведении, и скажу что преподы просто не особо строгие и требовательные. Вот потому все всё так и "учат". А касаемо самого преподовательского коллектива, то он очень даже хорошо подобран. Есть конечно некоторые такие личности... Но это везде так.
 

Шальная

консультант
Ответ: Университет "Украина"

а мне кажеться просто у нас бояться всего нового и делают такие выводы,что если не слышали(если не розрекламировали)значит он отстой!!!Нечего не хочу сказать именно о этом университете,но просто советую-если не знаете,помоему лутше не говорили!!
П.С.и кстати о нём не кто не знает токо в нашем в городе,а ваще он заснован уже очень давно и в других городах числиться на большом уровне и щитаеться достаточно приличным!!!Была три года назад в санатории в карпатах,там уже были люди которые давно позаканчивали этот универ(и щас прилично зарабатывают).Хотя я на то время о нём и не слышала.
З.Ы.вспомните как мы боялись все Банковкую Академию,когда она токо появилась?А щас...;)
 

serg_z

Компутерщик
Ответ: Университет "Украина"

Что-то для Сум многовато завелось университетов. Город всего 300 тыс. А универов ? СГНАУ, СумДУ, Педик скажем так еще с тех времен и их хватало более чем. Добавилась Банковская, тут ничего не скажешь, уровень держит. И для Сум предостаточно. А тут еще и МАУП, и еще куча каких-то филий ...

Может, спрос и рождает предложение, но кто там будет преподовать ? Одни и теже преподы во всех вузах кругами ?

Хотя логично, аграрный рядом, будут туды-сюды ходить. Ну и шо це буде ? Филиал аграрного ?
 

Ramzi

кияяяяяя
Ответ: Университет "Украина"

serg_z сказал(а):
Что-то для Сум многовато завелось университетов. Город всего 300 тыс. А универов ? СГНАУ, СумДУ, Педик скажем так еще с тех времен и их хватало более чем. Добавилась Банковская, тут ничего не скажешь, уровень держит. И для Сум предостаточно. А тут еще и МАУП, и еще куча каких-то филий ...

Может, спрос и рождает предложение, но кто там будет преподовать ? Одни и теже преподы во всех вузах кругами ?

Хотя логично, аграрный рядом, будут туды-сюды ходить. Ну и шо це буде ? Филиал аграрного ?
А ты не задумывался почему они вообще могут ходить преподавать по нескольким учебным заведениям??? Может денег люди хотят подработать... В наше время это не редкость.
Да, и к стати многие идут учится в Сумы, есть выбор куда поступать. Я думаю это не так уж и плохо.
 

serg_z

Компутерщик
Ответ: Университет "Украина"

Ramzi сказал(а):
А ты не задумывался почему они вообще могут ходить преподавать по нескольким учебным заведениям??? Может денег люди хотят подработать... В наше время это не редкость.
Да, и к стати многие идут учится в Сумы, есть выбор куда поступать. Я думаю это не так уж и плохо.
Задумывался. Просто оба моих предка преподы в этих ВУЗ-ах и тоже не в одном сразу, так что кухню и уровень я хорошо представляю ...

Единственный ВУЗ в Сумах на уровне - Банковская. СумДУ - где-как. Педик, СНГАУ - без коминтариев. Все остальные - ХАЛ-ТУ-РА.
 
Верх