Нещодавний вміст від Dictator_7

  1. D

    Куда в Сумах можно сдать старую стиральную машинку?

    Petruhann, Питруха, ты советы ны давай, а визьмы та сам купы у дамы машинку! А то умничать тут любый гаразд, а як до дила дойдэ, так уси гроши жмуть!
  2. D

    Тарифы на ДСЛ

    Хлопци! Сьодни бачыв Кобзева, вин як раз у свою Ауди кю7 черну садывся, так хлопнув двэрью так, шо интырнет у всих по городу потух. Цэ вин мабуть прочытав шо вы його просытэ и обидывся! А ще прыоткрыв викно и крыкнув напоследок: Я йим дам!!! ...такый злый був, шо я дажэ побоявся до нього...
  3. D

    Тарифы на ДСЛ

    а ось работникы шо кажуть у архиви ихне видеоинтервью
  4. D

    Тарифы на ДСЛ

    А шо вы думалы? Мэни той Кобзев так и сказав, шо тых ваших грошей за дсл хватае тикы шоб долэтить з Песчаного на работу, прыкупыцця в Сильпо и вэчыром додому.
  5. D

    Тарифы на ДСЛ

    а щэ кажэ нова мулька цэ наобищать оптоволокна понапроводыть люды ждуть - а аванс ужэ у машины з выхлопной трубы улэтив
  6. D

    Тарифы на ДСЛ

    Отой дсл кажэ вин вжэ и так у пычонках сыдыть. Кажэ понапидключалы и ждуть од царя милостыню. А воно ж така хитра штука е просто пообищать людям - воны будуть ждать мисяць, два, тры - а копийка капае! Так вжэ пята машына у гаражи будэ!
  7. D

    Тарифы на ДСЛ

    Я вам так скажу мил чилавек: балакав я с Кобзевым, так той сказав шо як тикы накопыть на нову мазерати, зразу вам всим тарифы понызить. Кажэ нибагато осталось, тыщ трыста.
Зверху