Нещодавний вміст від |APOSTOL|

  1. |APOSTOL|

    Я там не адміністратор.

    Я там не адміністратор.
  2. |APOSTOL|

    Додав.

    Додав.
  3. |APOSTOL|

    Антифашисткий марш 15.05.2013 от Демуры - правда или PR акция регионалов?

    Відповідь: Антифашисткий марш 15.05.2013 от Демуры - правда или PR акция регионалов? На 100% знаю, що на цей "марш" женуть з ПТУ і шкіл примусово студентів і школярів замість уроків. Щодо коледжів, універів і технікумів не знаю.
  4. |APOSTOL|

    Неофашисты пытаются рулить в Раде

    Відповідь: Re: Неофашисты пытаются рулить в Раде Є ще такий: Аргументів щодо "фашизму" я не побачив від пана VOL. Провокація і не більше. Націоналісти в будь-якому випадку краще будуть за ригів, ІМХО.
  5. |APOSTOL|

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Відповідь: ВОЛЯ. Поддержка и консультация Ну і де інтернет?
  6. |APOSTOL|

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Відповідь: ВОЛЯ. Поддержка и консультация Ну ютуб пішов туди ж і ніфіга знову не працює :(
  7. |APOSTOL|

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Відповідь: Re: ВОЛЯ. Поддержка и консультация Ютуб нормально працює, дякую. Але швидкість...
  8. |APOSTOL|

    ВОЛЯ. Поддержка и консультация

    Відповідь: ВОЛЯ. Поддержка и консультация Що з інетом? Тупить вже нетільки ютуб а і все підряд.
  9. |APOSTOL|

    Марш в підтримку сім'ї Павліченко.10.01.2013

    Відповідь: Марш в підтримку сім'ї Павліченко.10.01.2013 vk.com/event47693350 Посилання забув :)
  10. |APOSTOL|

    Марш в підтримку сім'ї Павліченко.10.01.2013

    10го січня в Сумах о 17.00 відбудеться марш підтримки Сергія та Дмитра Павліченків. Збір відбудеться біля кінотеатру "Дружба". Прохання максимально поширити інформацію. Запрошуйте друзів, подруг, всіх, хто не може залишитися байдужим. Інформацію про Павліченків можна знайти на сайті...
  11. |APOSTOL|

    Обучение игры на гитаре, фортепиано - где?

    Відповідь: Обучение игры на гитаре, фортепиано - где? Де можна взяти якісні курси гри на фортепіано? Можна координати і бажано одразу розцінку?
  12. |APOSTOL|

    Крыша для свидания

    Відповідь: Re: Крыша для свидания Чому "нехер"? Хочеться людині приємно зробити, що поганого? Зараз більшість хлопців навіть квіти подарувати не можуть, а тут на даху вечеря (наприклад). Молодець хлопчина. :)
  13. |APOSTOL|

    Крыша для свидания

    Відповідь: Крыша для свидания Три свічки ті що біля Чешки. Синя, жовта і рожева. Минулого року одна з них була відкрита. вид буде на озеро і освітлену харківську та скд. спробуй
  14. |APOSTOL|

    Где посмотреть ЕВРО-2012 в Сумах?

    Відповідь: Re: Відповідь: Где посмотреть ЕВРО-2012 в Сумах? на Ювілейному. В місті Суми.
  15. |APOSTOL|

    Где посмотреть ЕВРО-2012 в Сумах?

    Відповідь: Где посмотреть ЕВРО-2012 в Сумах? На стадіоні є фан-зона.
Зверху