Вы посещаете домашние матчи БК Сумыхимпром?

Active Member
Кто был на баскетболе ? Как со стороны выглядел новый банер и натянутый флаг ?

mIXON

Проффи
БК «Сумихімпром» вдало стартував у Суперлізі сезону 2008/2009, перегравши на своєму майданчику МБК «Миколаїв» з рахунком 84:79.

Господарі вдало розпочали гру, здобувши перевагу 11:4 в середині першої чверті. Тайм-аут «корабелів» дозволив їм вирівняти хід поєдинку – серія дальніх кидків, і вже гості завершують десятихвилинку за мінімальної переваги – 14:15.

Жодна з команд могла відірватися від суперників більшість другого тайму, аж доки за дві хвилини до його завершення «Миколаїв» не організував ривок 9:2, завершивши першу половину з 6-ти очковою перевагою.

Мало що змінилося у перебігу двобою у третій десятихвилинці: «корабели» продовжували утримувати перевагу, «Сумихімпром» намагався її скоротити. Під час останнього ігрового проміжку відрив у рахунку досягав вісьмох очок на користь гостей, але Суми знайшли у собі сили наздогнати суперників. Кидок Корі Санті за хвилину до завершення гри вивів сумчан уперед, а «Миколаїв» оговтатися від втрати лідерства вже не зміг.

Санті став найрезультативнішим у грі, набравши 17 очок. У «Миколаєва» Олексій Онуфрієв закинув найбільше – 16 пунктів.

S-DIMAN

Уважаемые любители баскетбола. Фанклуб БК Сумыхимпром объявляет о наборе автобуса на матч 2-го тура Чемпионата Украины в Суперлига Химик - Сумыхимпром. Выезд в г. Южный 10 октября около 20-00. В автобус включаются только те люди, кто активно поддерживает команду на матче....Это наше обязательное условие.

Вопросы мне в Асю!!! 362-188-122

p.s ГЛАВНОЕ - АКТИВНАЯ ПОДДЕРЖКА КОМАНДЫ!!!!!

S-DIMAN

Писать только до 12-00 завтрашнего дня....потом подаются списки....Так что кто желает - пишите оперативнее, пожалуйста.