Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

valery_ua

Well-Known Member
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Для того чтобы не было 75,1 % голосов, кто считает, что Украина нейтральное государство, что ей никто не угрожает, что такое НАТО и как с ним дружить или бороться против него, нужно провести среди народа хоть какую-то разьяснительную работу! Это поможет уяснить какие мы выгоды будем иметь при вступлении в альянс, или проиграем при этом! Вот это и надо сейчас делать, а не придумывать байки о НАТО! Читаем все!!! А потом говорим!

 

valery_ua

Well-Known Member
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Переваги членства в НАТО


НАТО - це політико-безпекова міжнародна організація регіонального характеру.
Що випливає з членства в Організації для країни та її громадян? Які сторони їх життя зачіпає участь в НАТО?
Ви можете дізнатися про це, прочитавши наш нижчевикладений матеріал.

Процес входження до НАТО є стимулюючим фактором для проведення внутрішніх політичних та соціально-економічних реформ усіх сфер суспільного життя, гармонізації законодавства з правовими нормами та демократичними принципами країн-членів НАТО, прискорення трансформації Збройних Сил України, встановлення цивільного демократичного контролю над оборонним та безпековим секторами держави.
Після вступу до Альянсу Україна братиме безпосередню участь у процесах вироблення і прийняття рішень щодо подальшого розвитку європейської і євроатлантичної безпеки, які не лише стосуються інтересів національної безпеки України та НАТО, але й формують сучасне середовище євроатлантичної безпеки, включаючи безпеку України.
Україна отримає безпрецедентні додаткові гарантії забезпечення державного суверенітету, територіальної цілісності та непорушності державних кордонів відповідно до Вашингтонського договору. Завдяки цьому у майбутньому Україна не буде об‘єктом провокацій на кшталт закликів до перегляду статусу Севастополя та Кримського півострова, які регулярно лунають з уст високих посадовців та офіційних осіб Російської Федерації, або нагнітання напруження, як було під час конфлікту навколо острова Коса Тузла.
Вступ України в НАТО сприятиме покращенню інвестиційної привабливості країни в очах міжнародних інвесторів. Неможливо назвати точну цифру фінансових вливань, які може отримати Україна, проте досвід країн попередніх хвиль розширення свідчить про значне зростання прямих закордонних інвестицій. У 1997 р. в економіку Польщі було інвестовано 2,7 млрд. доларів, у 1998 – 5 млрд., а в 1999 р. – році вступу Польщі до НАТО – вже 8 млрд. доларів США. Щодо Чехії й Угорщини цифри ще більш вражаючі. У 1997 р. прямі іноземні інвестиції в економіку цих країн становили відповідно 4 і 6,2 мільярди, у 1998 – 9,8 і 10, 2 млрд., у 1999 р. – 12,8 і 14,5 млрд. доларів США. Після вступу Болгарії до НАТО іноземні інвестиції в економіку цієї країни зросли вдвічі. У 2004 р., після вступу Румунії до НАТО, обсяг прямих іноземних інвестицій зріс на 141% порівняно з 2003 р.
НАТО надає ефективну практичну допомогу державам у випадку надзвичайних ситуацій та техногенних катастроф. І в Україні бували випадки, коли допомога НАТО була вчасною і потрібною. Це і ліквідація аварії на колекторних спорудах Харкова наприкінці 90-х років, і наслідків повеней у Закарпатті у 1998 та 2001 рр. Саме НАТО забезпечило оперативне надання допомоги США в ліквідації наслідків урагану „Катріна” та Пакистану у ліквідації наслідків землетрусу.
Щодо позитивів, які Україна вже має сьогодні, слід згадати проект НАТО щодо створення Трастового фонду для ліквідації надлишків застарілих боєприпасів в Україні, а їх у нас 133 тис. тон, 1,5 млн. одиниць стрілецької зброї та 1 тис. одиниць переносних зенітно-ракетних комплексів. 1 грудня 2005 р. у Харківській області розпочався перший трирічний етап проекту, на який вже зараз передбачено 4,1 млн. євро, а вартість усього першого етапу становитиме близько 8 млн. євро. Загалом проект розрахований на 12 років, і на його реалізацію передбачається витратити більше 25 млн. євро.
НАТО надає допомогу Україні у вирішенні проблем звільнених у запас військовослужбовців. Завдяки фінансовій підтримці Альянсу з грудня 1999 р. по 2005 р. було організовано 39 курсів з вивчення іноземних мов (англійська, німецька, французька, італійська), які закінчили 447 колишніх військовослужбовців, і 15 курсів з основ ведення підприємницької діяльності для звільнених у запас офіцерів. У 2005 р. було проведено 8 мовних курсів і 6 спеціалізованих курсів, на що було виділено 150 тис. євро. На фінансове забезпечення потреб програми перепідготовки військовослужбовців на 2006 рік передбачено 300 тис. євро.
Саме завдяки НАТО було збережено найбільший у Європі полігон “Яворів” у Львівській області, до забезпечення діяльності якого залучаються тисячі цивільних осіб та десятки приватних компаній малого та середнього бізнесу, отримуючи постійну високооплачувану роботу та замовлення на надання побутових та інших послуг, на поставки продуктів харчування, одягу тощо.
Членство України в НАТО матиме глибоке цивілізаційне значення для нашої країни. Адже входження до Альянсу означає для нас, перш за все, приєднання до сім’ї націй, що мають спільні демократичні цінності, які цілком поділяє український народ. Національним інтересам України відповідає взаємодія з країнами-членами НАТО у боротьбі проти міжнародного тероризму, розповсюдження зброї масового знищення, нелегального обігу наркотиків, торгівлі людьми, в питаннях захисту навколишнього середовища, становлення громадянського суспільства тощо.

 

valery_ua

Well-Known Member
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Міфи про НАТО

ДО РЕАЛЬНОСТІ ЧЕРЕЗ МІФИ

Розпад Організації Варшавського Договору та проголошення Україною своєї незалежності поставили важливе завдання - гарантувати національну безпеку нашої держави.
Займаючи важливе місце на Європейському континенті, цілком природно, що ще в Декларації про державний суверенітет 1990 року Україна заявила про наміри взяти участь в європейських структурах у контексті сприяння і зміцнення миру та безпеки.
Незнання проблеми часто породжує хибне уявлення про природу НАТО, створює міфи про цю організацію. Міфи можливо розвіяти лише надавши суспільству об’єктивну інформацію про засади існування та функціонування Організації, про її внесок у зміцнення безпеки на європейському континенті та у світі.
Результати соціологічних досліджень виявили такі характерні для України міфи про НАТО: НАТО – агресивний імперіалістичний блок; НАТО може втягти Україну у військові дії; вступ до НАТО потребуватиме значних додаткових коштів тощо.
Частково це пов’язано з тим, що протягом тривалого періоду під час протистояння соціалістичного табору країнам західної демократії радянська система приховувала правдиву інформацію щодо ідеології НАТО, а також нав’язувала думку про ворожість Північноатлантичного Альянсу.

Отже, що ж таке НАТО?
На сьогодні НАТО вважається найкраще організованою та дієвою міжнародною організацією у сфері оборони, безпеки та політики. Ідеологія Організації Північноатлантичного договору викладена у Договорі, укладеного у Вашингтоні 4 квітня 1949 року десятьома європейськими та двома північноамериканськими незалежними країнами, які взяли на себе зобов’язання щодо забезпечення взаємної оборони.
НАТО – це міжурядова організація, політико-безпековий союз, об’єднаний спільною системою цінностей, до яких належать демократія, свобода, верховенство права, вирішення спорів мирним шляхом і ринкова економіка.

Хто є членами НАТО?
На сьогодні, після 5 хвиль розширення, членами НАТО є 26 країн: Бельгія, Велика Британія, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Угорщина, Франція, Чехія, Литва, Латвія, Естонія, Румунія, Болгарія, Словаччина і Словенія.

Які цілі НАТО?
Нині, у XXI, столітті перед Альянсом постає цілий комплекс стратегічних цілей та завдань, які докорінно відрізняються від колишніх, зокрема подолання наслідків поділу Європи за часів «холодної війни», зміцнення демократії в країнах Центральної та Східної Європи.
Мова йде про боротьбу зі зброєю масового знищення, тероризм та країни із нелегітимними режимами, в яких може виникнути спокуса застосувати таку зброю або передати її терористам.
Щоб зберегти свій авторитет і довіру громадськості країн всього світу, не тільки Заходу, Альянс повинен протистояти цим загрозам і відповідати на нові виклики.

Які цінності захищає Альянс?
На сьогодні НАТО продовжує залишатися практично єдиною дієвою та високоорганізованою інституцією колективної безпеки, діяльність якої грунтується на високих стандартах у сфері захисту прав людини, демократизації суспільства, рівня розвитку економіки й соціальних надбань та військових стандартів.

Правова основа існування та діяльність НАТО
Північноатлантичний договір – головний документ Організації, який відповідає вимогам Статуту Організації Об’єднаних Націй та є легітимним міжнародним договором.
Країни-члени взяли на себе зобов’язання підтримувати та розвивати свою обороноздатність, індивідуально та спільно забезпечувати основу для колективного воєнного планування.
Договір про створення НАТО забезпечує рамки для консультацій між країнами членами, коли одна з них відчуває, що її безпека знаходиться під загрозою.
Договір проголошує, що кожна європейська держава, котра здатна втілювати у життя принципи цього Договору та сприяти безпеці у Північноатлантичному регіоні може бути запрошена до членства в Альянсі.

Розвіяти туман міфів про Північноатлантичний Альянс – це дати можливість людям побачити справжнє обличчя НАТО та потенційне місце України в цій Організації.

Міф 1. НАТО - агресивний блок
Завданням НАТО є колективна безпека та оборона, а не напад чи агресія, про що записано в основоположному документі Організації – Вашингтонському договорі 1949 року. НАТО у своїх принципах і діяльності дотримується норм ООН і діє за її мандатом.
Ідея об’єднатися на постійній основі заради встановлення миру є логічним протиставленням викликам Другої світової війни і необхідності спільних дій союзників у боротьбі з фашизмом. Вона була закладена Президентом США Ф.Д.Рузвельтом і Прем’єр-міністром Великої Британії У.Черчіллем у серпні 1941 року під час підписання “Атлантичної хартії”. Документ, який встановив засади створення НАТО, був покладений в основу Декларації Об’єднаних Націй 1942 року, а пізніше – ООН.

Міф 2. Членство в НАТО зовсім необов'язкове для країни. Можна залишитися нейтральними
Світовий досвід показує, що нейтралітет сьогодні економічно, політично і безпеково невигідний. Нові непередбачувані загрози та виклики безпеці ставлять перед кожною цивілізованою країною проблему вибору: військовий нейтралітет чи участь у системі колективної безпеки.
При цьому, забезпечення нейтралітету вимагає залучення значних фінансових ресурсів. В нейтральних європейських країнах все чіткіше простежується тенденція до перегляду свого статусу, зростає думка про відмову від нейтралітету. Так нейтральні Австрія, Швеція, Швейцарія та Фінляндія, не будучи членами Альянсу, беруть активну участь, як і Україна, у програмі НАТО “Партнерство заради миру”. Фінляндія розпочала підготовку до остаточного узгодження стандартів своїх Збройних Сил та інфраструктури зі стандартами НАТО, що фактично може означати початок процесу вступу. Швеція має свій військовий контингент у складі триваючої миротворчої операції НАТО з реконструкції Афганістану. Окрім того, всі ці країни, окрім Швейцарії, є членами ЄС, який здійснює єдину зовнішню і безпекову політику, в рамках якої планується створення Сил ЄС швидкого реагування.

Міф 3. Вступ до НАТО вимагатиме від України значних додаткових витрат бюджетних коштів
Членство в НАТО не спричинить значного перебільшення запланованих витрат бюджетних коштів на військові цілі. В НАТО існує рекомендація, що національні витрати на оборону країни-члена Альянсу повинні складати близько 2% ВВП. Ще в 2000 році Верховна Рада прийняла рішення збільшити витрати на оборону до 3% ВВП, втім, реальні видатки у 2005 році становили 1,452% ВВП.
Військовий компонент НАТО вимагає суттєвих капіталовкладень у рамках національного бюджету. Однак основні гроші витрачаються не на нарощування кількості озброєнь, а на їх якісне поліпшення та на створення нормальних умов служби і життя для військовослужбовців та їх сімей.
В європейських країнах військові витрачають гроші на товари з магазинів і на послуги сервісних фірм, сприяючи створенню нових робочих місць і поліпшенню соціально-економічного становища місцевих жителів.

Міф 4. Вступ України до НАТО зіпсує відносини з Росією
На сьогодні Київ, так як і Москва мають партнерські стосунки з НАТО. При цьому слід наголосити, що Росія раніше за Україну започаткувала такі відносини, і їх стосунки постійно поглиблюються. У сфері практичної взаємодії з НАТО у 2005 році Росія в цілому випереджала Україну, яка заявила про своє прагнення набути членства в Альянсі. Тому природно, що НАТО не може стати ворожим до Росії зі вступом України до Альянсу.
Росія має спільні кордони з діючими членами НАТО – Польщею, Балтійськими державами, Норвегією. При цьому взаємини з цими країнами не тільки не стали гіршими, вони навіть зміцнилися, оскільки зміцнилися кордони та зросла ступінь їх безпеки, а отже – значно зменшилися можливості для діяльності міжнародних торговців людьми, наркотиками, зброєю, для нелегальних мігрантів.
Враховуючи потенційні загрози міжнародного тероризму, етнічних, релігійних та економічних криз, членство України в Альянсі значно підвищить гарантії національної безпеки України і беззаперечно – безпеки нашого стратегічно важливого сусіда – Росії.

Міф 5. Для України членства в ЄС досить і тому НАТО не потрібно
НАТО, на відміну від Європейського Союзу, вже сьогодні пропонує надійну, вивірену роками структуру безпеки, здатну встановлювати, підтримувати мир та боротися з викликами і загрозами безпеці.
Шлях до НАТО для України може бути набагато коротший, ніж до ЄС. Опинившись в «клубі» НАТО за одним столом переговорів з переважною більшістю країн ЄС, ми зможемо на рівних спілкуватися, краще вивчимо одне одного, призвичаїмося до вимог і стандартів Євросоюзу, зможемо досягти такого рівня політичного, соціально-економічного та безпекового розвитку, коли Європейський Союз виявить не тільки готовність до інтеграції України, а й сам запропонує членство.

Міф 6. У сучасному світі немає об’єктивної необхідності існування НАТО
Звичайно, спочатку НАТО створювалося для протистояння соціалістичній системі, а не загрозі, що несе міжнародний тероризм цивілізації, включаючи і великі, і маленькі країни. Тепер вже абсолютно ясно, що проти спільної загрози потрібні спільні дії. Характер загрози змінився, необхідні для боротьби з нею засоби – теж, однак принцип залишився тим же самим – колективна оборона країн, об'єднаних спільними цінностями. Можливо сказати, що змінилося розуміння безпеки. Разом з тим, необхідність забезпечувати її залишилася, навіть стала більш гострою, ніж наприкінці 40-х років минулого століття. Північноатлантичний альянс впродовж всього свого існування виявляв здатність адаптуватися і гнучкість по відношенню до видозмін архітектури глобальної безпеки.

Міф 7. Членство в НАТО відверне від України іноземних інвесторів
Відомо, що будь-який інвестор, перед тим, як вкласти свої гроші в якусь країну, обов’язково перевірить стабільність її політичної та економічної системи. Оскільки ймовірність міждержавних війн в Європі майже дорівнює нулю, інвестор скоріше за все хоче знати – які гарантії, що його компанію завтра не обкладуть величезними податками? Де впевненість, що її взагалі не націоналізують? Що не заборонять іноземні капіталовкладення і не змусять його закрити справу? Членство в НАТО є найкращою відповіддю на ці питання.
Процедура вступу до Альянсу – це всеохоплююча експертиза політичної й економічної системи країни. Якщо держава проходить її та стає членом НАТО, це означає, що вона є стабільним та передбачуваним політичним та економічним партнером. Крім того, досвід останніх хвиль розширення Альянсу, коли членства набули країни Центральної і Східної Європи, свідчить, що у період виконання цими державами національних програм з Плану дій щодо членства і проведення переговорів зі вступу обсяги прямих закордонних інвестицій, в першу чергу західних держав, збільшилися на мільярди доларів.

Міф 8. Зі вступом до НАТО Україна втратить суверенітет
Такий сценарій є неможливим і нелогічним для членів НАТО. Усі без виключення рішення з будь-якого питання, що стосується діяльності Альянсу чи його членів в рамках Альянсу, вирішуються на основі консенсусу, тобто спільної згоди. Це означає, що за існування заперечень з боку хоча б однієї країни, рішення не може бути прийняте. За цим принципом працює Рада Безпеки ООН, куди на постійній основі з правом вето входять не усі члени організації, а лише п’ять. У цьому сенсі НАТО є більш демократичною організацією.

Міф 9. Члени Альянсу загалом, та європейці зокрема, танцюють під американську дудку
США на сьогодні є однією з найсильніших у військовому й економічному сенсі країн світу. Саме на Сполучені Штати лягає найбільше навантаження військового та фінансового внеску до Альянсу. Американська присутність у Європі завжди відігравала роль страхового полісу для країн континенту. Думка США не завжди збігається з точкою зору європейців, але і самі європейці далеко не завжди виступають з єдиною позицією.
Європейці стурбовані тим, що США рішучі у військовому протистоянні терористичним загрозам, що вони, виходячи з власних національних інтересів і доктрини поведінки, не збираються миритися з існуванням загроз і викликів для своєї держави та її громадян по всьому світу, а також витрачають замало коштів на підтримку та розвиток найбідніших країн світу.
Американці, зі свого боку, розчаровані неспроможністю Європи діяти і виступати злагоджено, розвивати свій оборонний потенціал, її повільно діючими та часто неефективним та забюрократизованими інституціями.
Якщо уряди держав Європи та США будуть і надалі спілкуватися, не чуючи один одного, то НАТО не зможе бути ефективною організацією, але якщо вони докладуть спільних зусиль, то тоді НАТО матиме майбутнє, як механізм досягнення спільної цілі.

Міф 10. Вступ України до НАТО призведе до перетворення її на військовий табір, заповнений базами НАТО
По-перше, як вже зазначалося, розміщення військових гарнізонів створює нові можливості для працевлаштування населення в місцях дислокації. Це відомо ще навіть з часів Радянського Союзу. Для України згода на тимчасове перебування російської бази в Криму до 2017 року надала можливість розрахуватися за борги за постачання енергоносіїв, на деякий час забезпечити державу дешевими енергоносіями, вирішити проблему належності радянської військової спадщини і перегорнути сторінку складних відносин з сусідом. По-друге, Конституція Української держави забороняє розміщення іноземних військових баз на території України і, відповідно, прийняття рішення про противне без урахування ставлення до нього народу України може розцінюватися лише як спроба узурпації влади.
Жодного разу країни-члени не висловлювали намірів щодо масового переміщення баз НАТО з терен «старих» членів на нашу територію, а використання силами Альянсу транзитних можливостей України не може сприйматися як заснування баз на нашій території, але є національним внеском на підтримку антитерористичної і миротворчої діяльності НАТО. Залучення Збройних Сил України до операцій НАТО дозволяє значно поліпшити бойову підготовку наших військових, відпрацювати схеми взаємодії на дво- та багатосторонньому рівнях планування та ведення операцій з встановлення та підтримання миру, а також гуманітарних акцій.
Що стосується чисельності військ, більшість країн НАТО останні 10 років постійно скорочують чисельність своїх військ, розгорнутих на території союзних країн.

 

valery_ua

Well-Known Member
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Відносини Росія – НАТО

Після закінчення холодної війни, НАТО та Російська Федерація (РФ) розпочали активний діалог, розвивають партнерство та співробітництво, спільно працюють у галузі безпеки та оборони. Ще 18 липня 2001 р. у Москві Президент Росії В.Путін під час прес-конференції заявив: “Ми не розглядаємо НАТО як ворожу організацію і не бачимо трагедії в її існуванні”. А 2005 року під час візиту до Нідерландів ним була зроблена заява, що “Ми не сприймаємо НАТО як ворожу організацію. Ми розвиваємо з нею співробітництво”. На багатьох напрямках Росія має значно глибше співробітництво з НАТО, ніж Україна. Так, по лінії співробітництва Росія – НАТО існує і активно працює 19 спільних робочих груп, а Україна має з НАТО лише 5 робочих груп.
Базовим документом розвитку двосторонніх відносин Росія – НАТО є “Основоположний акт НАТО – Росія про взаємні відносини, співробітництво і безпеку”, підписаний у Мадриді у 1997 р.
На сьогодні консультації між РФ та НАТО відбуваються в рамках утвореної у травні 2002 р. Ради Росія – НАТО (РРН). У форматі РРН 26+1 Росія бере участь в обговоренні усіх питань, що стосуються проблематики тероризму, як рівноправний учасник, і має суттєвий вплив на формулювання кінцевого рішення членами Альянсу.
Була активізована співпраця у сфері торгівлі товарами військового призначення. У січні 2003 р. була підписана спонсорська угода між Держстандартом Росії та Групою директорів національних відомств країн НАТО з кодифікації щодо приєднання Росії до системи кодифікації Альянсу.
Підприємства російського ОПК активно налагоджують співробітництво з західними виробниками озброєнь. Так, з французькою групою SAGEM та британською BAE Systems були підписані угоди про співробітництво з модернізації вертольотів Мі-24 та Мі-17. Росія та Франція створили та просувають на міжнародних ринках учбово-тренувальний літак МіГ-АТ.
Російська авіатранспортна компанія “Волга-Днепр” активно співпрацює з НАТО в сфері надання транспортних послуг. Разом з українським АНТК ім. Антонова вона утворила спільне підприємство Ruslan SALIS GmbH для забезпечення повітряних транспортних перевезень в інтересах НАТО. Контракт спільного підприємства з НАТО підписано до 2009 р. з можливістю його продовження до 2012 р.
На сьогодні, Росія є єдиною державою-не членом НАТО, яка бере участь в антитерористичній операції НАТО в Середземному морі “Активні зусилля”, метою якої є виявлення та запобігання терористичній діяльності в Середземному морі.
Підсумовуючи вищенаведене, слід зазначити, що сьогодні Росія позиціонує себе як важливого партнера Альянсу, активно розвиваючи всебічне, передусім, військове співробітництво з НАТО в різноманітних сферах (тероризм, досягнення сумісності військ, військово-технічне співробітництво, спільні військові навчання тощо).

 

valery_ua

Well-Known Member
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Вот еще интересная статейка... Тогда были за, а сейчас?

Президент Литвы с согласия Януковича агитирует Донецк за НАТО

16.11.06 17:24

В ходе визита в Донецк президент Литвы Валдас Адамкус неоднократно обращался к теме НАТО и евроатлантической интеграции.
В первый раз президент сказал о преимуществах членства в ходе открытия украинско-литовского бизнес-форума, отметив, что это позволило его стране добиться более высоких экономических результатов.
Во время подхода к прессе президент Литвы рассказал о своих переговорах по вопросу НАТО с президентом Украины и премьер министром Украины и, по его словам, в высшем руководстве страны есть полное понимание перспектив движения в этом направлении.
Он также считает необходимым больше информировать украинскую общественность о преимуществах членства в альянсе.
«Это экономическая стабильность, уверенность в будущем, в изменениях, происходящих в обществе», – сказал президент.
Любопытно, что первым о НАТО сегодня заговорил донецкий губернатор Владимир Логвиненко, который сказал, что визит высокого гостя – «это один из факторов, способствующих продвижению нашей страны по пути европейской и евроатлантической интеграции».

«Новый Регион – Киев»
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Пропоганда прямо как при коммунистах. Аж читать противно .Расчитано на тех кто думать своей головой не может.


Вот сам подумай если бы Украина находилась где нибуть в Африке то ее бы звали бы в НАТО?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

Ну какая же параноидальная настойчивость у некоторых наших собеседников по поводу всего, что связано с Россией. Что ни слово - то плевок. Столько злобы и желчи нельзя держать в себе, рискуете. Сходите к нашему коллеге на сайт о христианстве - может что откроется новое, доброта, рассудительность, сострадание, например. Вообще, такое наталкивает на определенные размышления по поводу врачей-психиатров (или как Вы там говорите?) и их практики к отдельным личностям. :)
Ну, коли закінчилась чергова порція "лизоблюдства" до Росії, то і я скажу слово. Про аргументи мого ставлення до російської політики я писав не раз, поскільки Ви з цього приводу нічого не сказали, то маю право припустити, що Ви просто не розумієте мови, якою я користуюсь (не хочеться припускати, що Ви просто не вмієте читати). І спеціально для Вас я зауважу, що писав я не про армію Вашої любої Росії, а про армію також і України (і в першу чергу саме її), бо саме армії цих країн увібрали в себе все те негативне, що містила в собі армія колишнього СССР.
Щодо Вашої любої Росії, то нагадаю Вам, що Росія співпрацює з НАТО у великій кількості програм (чув що до 40-ка), постійно проходять спільні навчання, а представництво Росії в НАТО втричі(!) перевищує представництво України. І ніяких протестів на ТВ чи в пресі, ніяких антинатовських мітингів, ніяка 5-та колона не активізується... Просто гаспадін гном боляче дасть по зубам, будуть сумні наслідки. А тут Ющенко розвів демократію, за що його невдячні "патріоти" і поливають брудом. Це я відхилився від теми.
Так може Ви щось все ж скажете щось про відносини Вашої Росії та НАТО, чи в черговий раз почнете обурюватись начебто антиросійською риторикою.

P.S. Не треба почати мене жити, тим більше, як на мене, психолого та педагог з Вас поганенький. Жив без Ваших порад, дасть Бог і далі житиму. А щодо толерантності, духовності чи доброти, так хто його зна кому воно більше з нас потрібне?
 

Terminus

where death is most alive
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Вот сам подумай если бы Украина находилась где нибуть в Африке то ее бы звали бы в НАТО?
Чтобы думать, делать выводы и не вестись на купленную пропаганду нужно еще иметь достаточное количество нейронов и серого вещества. Это же не просто копи-паст из интернет.

... почему не опытом стран-членов НАТО?

По какому пути развивать и реформировать вооруженные силы, если нам нужен свой путь, то очертите этот путь.

P.S. Кстати НАТО, по утверждениям (и фактически) проамериканский блок. НО! Одна единственная страна-член НАТО может заблокировать решение о присоединении Украины к плану по членству. Достаточно одной страны, и даже США в таком случае вынуждены будут согласится с вето.
Хорошо. Хорошо, что есть люди, которые ставят правильные вопросы вместо огульного хаянья, брюзжания и забобонства.
В мире масса стран, которые имеют адекватно сильные армии и не находятся в арессивных военных блоках. Возможно они находятся в иных военных блоках, чем НАТО. Возможно имеют внеблоковый или нейтральный статус. Зачем выбирать самое худшее? Где же здесь велосипед? На мой взгляд намного эффективнее взять самое лучшее организационно из НАТО, самое лучшее технически из Российской армии, самое эффективное технологически из американской армии и развивать свою армию. Т.е. поступить так, как поступали самые эффективные, в данном случае военные, образования в истории. Вот тут, действительно, велосипед. Но верный велосипед. Начать же нужно с простого - почитайте предыдущий мой пост, там ответы. Коррупция, модернизация техники, дисциплина...
Далее, о Российской армии. Российская армия достаточно сильное образование. Достаточно сильная армия, чтобы ее серьезно опасалась Американская администрация. Единственная в мире армия, обладающая средствами, способными превратить Северную Америку в радиоактивный набор островов. Все это косвенно... да чего там косвенно - прямо, доказывает и упорное желание втянуть в (как Вы правильно сказали - проамериканский) НАТО Украину и Грузию. Дабы иметь граничный (территориальный) контакт с Россией. Однако все это плохо пахнет. Для нас с вами - украинцев. Однажды, после пакта Молотова-Риббентропа, фашистская Германия получила граничный контакт с СССР. Что было потом все знают. По Польше с войной прошли 2 раза. Туда и назад. Одна надежда, что мы не поляки, в гильотину голову не засунем. У нас есть выбор. И этот выбор - не НАТО.
Правильнее находить компромиссы, объединить страну, развивать экономику, сотрудничать с соседями, развивать собственную эффективную армию, помнить и чтить настоящих героев... Можно долго перечислять то, чем стоит заняться вместо того, чтобы залезть в долги, в пелтю и поиметь массу явных проблем от вступления в НАТО. Нужели это та первоочередная проблема, решение которой сиюминутно нужно армии и обществу в целом? Неужели нечего в армии сделать без НАТО?
 

mangust

патріот
Відповідь: Вступление Украины в НАТО

НАТО, Организа́ция Североатланти́ческого догово́ра (North Atlantic Treaty Organisation, NATO) — военно-политический союз.

Создан блок в 1949 г. с целью противодействия угрозе нападения со стороны СССР.

Главной задачей НАТО является гарантирование геополитической стабильности в мире.



Основные направления деятельности: защита ценностей демократии, свободы личности, экономики свободного предпринимательства и верховенства закона, развитие международного сотрудничества.

Высший орган НАТО — Североатлантический совет, который состоит из представителей всех государств-членов в ранге послов. Высший военный орган — комитет военного планирования. Группа ядерного планирования — проводит свои заседания обычно дважды в год на уровне министров обороны. Военный комитет — состоит из начальников генеральных штабов стран-членов НАТО и гражданского представителя Исландии. Верховный главнокомандующий — возглавляет верховное главное командование в Европе (всегда — американский генерал).

Официальные языки НАТО — английский и французский.

Штаб-квартира совета НАТО находится в Брюсселе (Бельгия).
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Для того чтобы не было 75,1 % голосов, кто считает, что Украина нейтральное государство, что ей никто не угрожает, что такое НАТО и как с ним дружить или бороться против него, нужно провести среди народа хоть какую-то разьяснительную работу! Это поможет уяснить какие мы выгоды будем иметь при вступлении в альянс, или проиграем при этом! Вот это и надо сейчас делать, а не придумывать байки о НАТО! Читаем все!!! А потом говорим!

Нейтральних держав нема! Зробіть окреме опитування, тема заслуговує на відокремлення.
 
Зверху