Маршрутки, или езда в позе "зю"

Wodan

Всем клева!
Ответ: Відповідь: Ответ: Маршрутки, или езда в позе "зю"

Так вот маршрутчики не дураки и от того регистрируются не как ООО и АО, как СПДФО (субъект підприємницької діяльності - физична особа), это это значит что при обороте меньше 500 .000 грн в год он платит налог не 20% НДС + 25% налога на прибыль+ выплаты поменьше, а платит он 200 грн в месяц + местные сборы. А лоя того чтобы оборот не превышал данной суммы, так как после этого он перейдет на выплату налогов на общих основаниях, - он регистрирует как СПДФО своих братьев, сестер, сыновей, дочерей, и всех родных....

Кроме того, ты не получаешь в маршрутке билет: то есть чек с порядковым номером, с помощью которого можно вести учет. А у водителя просто есть руллон с билетами, которые никто не берет.

На практике из этого выплывает, что учет не ведется. Пишут в мерах разумного, чтобы налоговая не придралась....
 

mangust

патріот
Ответ: Маршрутки, или езда в позе "зю"

Металургів,Білопільський шлях,Курський м-рн,Червоногвардійська.Не кожен мер стільки зробив з ремонту доріг.Звичайно до Лушпи йому дуже і дуже далеко ,але тоді були зовсім інші часи.Знов хочу наголосити,що провини в сьогоднішньому стані міста лежить не тільки на мерові,а і на міський раді,яка чинила більше перепонів,ніж допомагала(згадайте хочаб затвердження тарифів на опалення,а потім рачкування назад на вимогу політичних лідерів країни).Нічого в місті не змінеться,поги до міської ради будуть обирати політичні партії,а не особистостей,поки не розмежують бізнес та владу,хочаб на міському рівні.
 

Wodan

Всем клева!
Ответ: Маршрутки, или езда в позе "зю"

Металургів,Білопільський шлях,Курський м-рн,Червоногвардійська.Не кожен мер стільки зробив з ремонту доріг.Звичайно до Лушпи йому дуже і дуже далеко ,але тоді були зовсім інші часи.Знов хочу наголосити,що провини в сьогоднішньому стані міста лежить не тільки на мерові,а і на міський раді,яка чинила більше перепонів,ніж допомагала(згадайте хочаб затвердження тарифів на опалення,а потім рачкування назад на вимогу політичних лідерів країни).Нічого в місті не змінеться,поги до міської ради будуть обирати політичні партії,а не особистостей,поки не розмежують бізнес та владу,хочаб на міському рівні.

Ты не о плановых ремонтах говори, а о том, что он обещал и что из этого сделал!!!

А особыстостей, по мажоритарке выбирали директоров фирм, так как у них больше всего бабла на рекламу.... Так что здесь тоже не так просто....
 
Ответ: Маршрутки, или езда в позе "зю"

Не можете ничего умного ответить - просто промолчите. А то только материтесь и пытаетесь опустить всех, кто хоть что-то предлагает. Ни в одном посте ни капли здравого смысла. А спорить и я умею. Надо не кривляться и выпрыгивать из штанов типа я тут самый здравомыслящий, а что-нибудь реально сделать либо предложить, но только умное.
 

mangust

патріот
Ответ: Маршрутки, или езда в позе "зю"

А що біцяли народні депутати,коли рвалися до влади?Чи тільки пам'ятаємо обіцянки мера?І що значить плановий ремонт?Якщо на 2008р. не запланували ремонт Н-ної вулиці,а за зиму її розбили,то її не ремонтуватимуть?Чи мер повинен був за власний кошт якусь вулицю відремонтувати?
А що до особистостей-то їх треба шукати не серед тіх,хто обіцяє,а хто працює.І ще раз наголошую-ВІДДІЛИТИ ВЛАДУ ВІД БІЗНЕСА!!!!
 

Wodan

Всем клева!
Ответ: Маршрутки, или езда в позе "зю"

А що біцяли народні депутати,коли рвалися до влади?Чи тільки пам'ятаємо обіцянки мера?І що значить плановий ремонт?Якщо на 2008р. не запланували ремонт Н-ної вулиці,а за зиму її розбили,то її не ремонтуватимуть?Чи мер повинен був за власний кошт якусь вулицю відремонтувати?
А що до особистостей-то їх треба шукати не серед тіх,хто обіцяє,а хто працює.І ще раз наголошую-ВІДДІЛИТИ ВЛАДУ ВІД БІЗНЕСА!!!!
Кем же Вам мер приходится? А на других указывать не стоит, для меня такие отмазки не катят...

Дай короткий список тех кто працюе!
 

mangust

патріот
Ответ: Маршрутки, или езда в позе "зю"

Кем же Вам мер приходится? А на других указывать не стоит, для меня такие отмазки не катят...

Дай короткий список тех кто працюе!

Ви або читать не вмієте,або не розумієте,що я хочу Вам донести.Відповідальні за сьогоднішній стан міста не тільки МЕР,а і ДЕПУТАТИ міської ради.Мер підписує рішення ради,прийняті більшостю,яка може подолати двума-третинами ради вето мера.

Сьогоднішня міська рада,мер та міськвиконком нугадує ЛЕБІДЯ,РАКА та ЩУКУ.
А стосовно коротенького списку тих,хто працює:Федюкіна Ніна Олександрівна(депутат міської ради попереднього скликання)
 

mangust

патріот
Ответ: Маршрутки, или езда в позе "зю"

Взагалі ми трошкі відійшли від теми.Ви всі пишете про те,який резонанс в суспільстві викликало подорожчення проїзду.А у мене запитання,чи часто Вам доводиться спостерігати такі явища:
1.Куріння водія під час перевезення пасажирів.
2.Перегруз(маеться на увазі не1-2 чоловіки,а коли стоячих пасажирів більше чим сидячих)
3.Коли відмовяється у перевезенні інваліду,або учаснику війни.
І ЯК ЧАСТО ВИ РОБИТЕ ЗАУВАЖЕННЯ ПОРУШНИКУ???
 

Wodan

Всем клева!
Ответ: Маршрутки, или езда в позе "зю"

А водитель виноват в перегрузе?
Постояв на остановке с кучей сумок или с ребенком на рука[? будешь стоять и не пиликать, а если сидеть, то понимать тех людей, которых взяли....

А виноваты мэры, сэры, пэры....
 

Булыжник

Here I am ...
Ответ: Маршрутки, или езда в позе "зю"

А водитель виноват в перегрузе?
Постояв на остановке с кучей сумок или с ребенком на рука[? будешь стоять и не пиликать, а если сидеть, то понимать тех людей, которых взяли....

А виноваты мэры, сэры, пэры....
А еще разработчки и конструкторы этих маршруток, правда их качество гораздо улутшилось, если взять к примеру, маршрутки 7-9 летней давности... b щас в половине из них можно принять форму I ;)
 
Зверху