"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

windsong

неофит :-)
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Фокс Малдер и посты №№ 1534, 1537, 1541.

С большим интересом прочитал Ваши посты (номера указаны выше). На мой взгляд, самые содержательные (в плане объяснения личного мнения) на этой странице из всех, кто высказывался с Вами в одном ключе..

Знаете, во многом согласен.. А именно, в той части, где идет рассказ о современном положение в культуре и головах граждан.

Только вот выводы, ну, никак не вяжутся с тем уровнем анализа ситуации, что Вы провели.. (

Почему здесь, что ни возьмутся обсуждать, обязательно крайним будет "все русское, Россия", или же, как для другой части постящих, евреи?..

Это на водит на мысль о некоем "комплексе", даже "мании".

Может, у Вас есть что-то глубоко личное по отношению к соседней стране?..( Заметьте, я не спрашиваю Что, а "есть ли??..

Просто по-иному, ну, никак невозможно понять Вашего отношения и тех выводов, которые Вы делаете после здравого описания всем очевидных фактов..

Ведь все, что Вами описано, столь же присуще Украине (украинцам), сколь и России (русским). Или Вы этого не видите?.. Простите, но Ваши "розовые очки" на всех не оденешь.. Как очевидны примеры российские, столь же очевидны и украинские..

Один из Ваших основных тезисов (Вы его выделили жирным): "провина Росії, що це продукт саме її, який активно експортується до нас".

Но ведь в Украине такие же группы со "смысловой нагрузкой 4-го размера" (кстати, вы цитировали текст песни именно укр. группы:) ), полно "безальтернативних педерастичних солодких хлочиків (щоби набрати аудиторію істерично-верескучих дівчат-підлітків)", такое же ТВ_радио_etc., и т.д. и т.д. по каждому из пунктов Вашего поста в трех частях (он ведь связан одной темой и одно - продолжение предыдущего)...

Смысла нет заниматься долгими перечислениями, ибо они и так у всех на виду.. И, кстати, про Шансон. В такси Москвы он давно уже запрещен. В Киеве тоже сделана попытка ввести подобное ограничение, и даже, худо-бедно, работает, но это в столице..((

А как же Ваша цитата О.Хайама?

"Ти краще голодуй, ніж що-завгодно їж, І краще будь один, ніж разом з ким-завгодно"???

Кроме Вас никто не может следовать этому?.. Могут, и следуют.. В меру своих вкусов. И в России, и в Украине... А есть спрос - есть и продукт.. Поэтому в Украине, в украинских СМИ можно наблюдать и слышать все то, что перечисляли Вы и я.

Но Вы ведь не будете возражать против того, что у тех же театров, оперы, выставок, музеев нет посетителей?.. Ходят! И еще как! И опять-таки и в России и в Украине..

И книги читают, причем, не сплошь "про зоны и бандитов"..

А так, выходит, Ваши тезиси сводится к одному: "Россия виновата тем, что она Россия, что она вообще есть".

Как Вы там писали?

"І нехай форумські українофоби, перед тим, як робити закиди на Україну, спочатку краще подумають, що ж нам зараз такого "разумного, доброго, вечного" дає Росія!"

Странно, сетуете по поводу ярлыков, и сами же их развешиваете.. Как видно по аргументам, для Вас (и не только) украинофоб - любой, кто не видит Украину в "розовом цвете" и в чем-то расходится во мнениях..

Так вот, перед тем, как считать лужи у России, стоит сначала у себя во дворе прибрать, а прежде вылезть самим из грязи.. Вот тогда можно будет и в пример себя ставить... Или, как в поговорке - "Нечего на зеркало пенять.." ну, и дальше по тексту...

п.с. Кстати, о поговорках..))) Вы там привели парочку..)) Послушайте, ну, не верится мне, что Вы русский фольклор знаете лучше, чем украинский.. Если ошибся - ниже примеры.

Так не лукавьте, пожалуйста.)) Порадуйте наблюдениями родного народа.. Уж что-что, а этого у него не отнять..

Приложение Для тех, кто любит беспредметно сприть.

:)

На тобі, Гаврило, що мені немило
На тобі, небоже, що мені негоже.
І сам не гам, і другому не дам
Менше вкусиш, швидше ковтнеш
Моя хата з краю
Як козак жінку не б’є – у неї нутро гниє.
Була б горілка, ми й сухарі з’їмо
Козакові не багато треба: солі дрібок, хліба шматок та горілки чарка
По козацькому хоч украв, так кажи, що добув
Ішов Мартин з хрестин та й застряв головою в тин, а руками у ворота — жінка його криворота!
Кресав Денис, та на гіллі повис
Зібралося два Юрії, та обидва й дурні
Кіндрат — свині брат, кобилі дядько, а собаці сват.
Никон, що по хаті никав
Тимошу, убий вошу!
Казав Денис: матері твоїй біс!
Ловися, рибко, велика й маленька: бери, чорте, Уласа й Омелька.
Наробив Хома, що й дома нема.
На тобі, Данило, що мені не мило
Чого за гроші не можна зробити! І бога за гроші можна купити..

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Объективным дети считают только то мнение, которое совпадает с их собственным.
Для осознания того, что мнения бывают разными – надо вырасти.
Пока не вырос – лучше не ходи сюда, ходи на детские сайты."
Д.П.(G.)
 

Merime

New Member
Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

2Фокс Малдер: Підтримую і поділяю практично кожну із наведених сентенцій. Зокрема:

Я констатую факти. І мені шкода, що через таку деградацію Росії деградує і Україна, в якій я народився і живу.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Странно.. вот, например, этих слов в её постах (да и вообще на последних n листах) не наблюдается..

Как Вы там писали - "Ваші приклади..."
Замість того, щоби дискутувати, будемо з"ясовувати стосунки (як кажуть на "Шансоні" - "отвєчать за базар"). Що ж, раз Ви так хочете... Приклади в студію!
Коли Ви вступились за Вікочку, то я зазначу, що писав не лише про неї, а й про всіх, хто дозволяє зневажливо висловлюватись про все українське:
А яка повага від Вас і Вам подібних?
Вікочці належать "перли" про "кугуцтво" української мови, а також презирливо-зневажливе "любименькой" щодо України.
Я б была не против российского вторым национальным языком, так как всю жизнь разговариваю на русском, а этот кугутский(украинский) просто выворачивает, когда прохожие на нём разговаривают, аж отвращение какое-то..
(зараз цей пост відредагований, але я навів оригінал)
а також:
Лучше б ты имел уважение к жителям твоей любименькой Украины и не оскорблял их!
Тепер про "свидомих":
страшно тут с вами, товарисчи-свидоми украинци, спешу ретироваться
(допис #962 від Chris 11.03.2007, 22:55 тема "мови" і "языки"),
то "свидоми украинци" показали себя с далеко не лучшей стороны...
(допис #171 від Каель18.03.2007, 12:36 тема "Анатомія розколу").

Тепер про "нациків":
P.S. Уважаемые паны "свыдомые", можете не напрягаться писать многостраничные тирады по поводу этого поста, нету смысла просто ^_^
сто пудов
Фокс, ту историю, которую ты предлагаешь сочинили такие же нацики, как и ты
(допис #381 від НэпМэн 24.03.2007, 09:45 тема "Герої УПА").
Бред какой... Нацики скоро фашизм по-украински будут проповедовать
(допис #997 від Каель 13.03.2007, 22:20 тема "мови" і "языки").
Я прегорнув не n, а m сторінок :) і ось вибрав лише декілька. Можете перевірити. Хоча мені немає ніякого резону Вас дурити, можна було б повірити і на слово.
Досить прикладів?
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Такое впечатление, что Вы вообще не осознаёте то, что пишете в своих постах...
Схоже на: "Отче прости їм, бо вони не відають, що роблять" (Євагеліє від Луки 23:34).

А можна дізнатись, що саме я не усвідомлюю, про те, що пишу :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Я всегда писала Украина с большой буквы!
А якщо ви помітили, то я звертався не до Вас а до форумчанина CHGrey через його пост (зараз допис виправлений, але орігінал був таким):
Если человек говорит на русском языке и все его предки жили на украина то он больше украинец
чем многие украиноязычные непонятно кто.

Во вторых восточные районы украины это основа независимости
Я припустив, що це було викликано Вашим постом:
Ты б лучше за своей совестью следил(а) назвала подлыми людьми полукраинцев.

ПС: "украинский язык, украинский народ" пишется с маленькой буквы!
Ось і все. Нічого образливого я про Вас не сказав і не написав.
Якщо Вас задовільнили мої роз"яснення пропоную видалити ці наші два пости, щоби не засмічувати форум.

P.S. Я не є адвокатом пана Life-ua, він сам дорослий хлопчик, до того ж майбутній юрист. Але все ж даремно Ви на нього "наїхали". Хтось пише "Батьківщина", а хтось "батьківщина" (для одних це земля батьків, дідів, предків, всього народу, для інших - земля на якій непоталанило народитись), хтось пише "Бог", а хтось "бог" (бо для одних - це поняття святе, а для інших - щось таке незрозуміле, на що моляться бабусі і дідусі). Пан Life-ua недаремно написав саме "Украинский язык, Украинский народ". В цьому випадку він зауважив, що це для нього не просто одна з чисельних мов Землі та населення певної території...
 

Merime

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".


незалежно від того, якою мовою ми розмовляємо, усі ми громадяни однієї країни та окрім питань, що нас роз'єднують, нам є навколо чого згуртуватися.
Цілком поділяю Вашу думку. І напевно не лише я. Усі за те, щоб об'єднуватись. Але коли тільки заходить мова про те, навколо чого об'єднуватись - ось тут і починається полеміка. Що в принципі нормально, оскільки колись може з цього обміну думок щось і вийде.
Єдине, хотілось, щоб пошуки компромісу шукали усі, а не одна сторона, і найголовніше, щоб об'єднання було навколо України та її інтересів.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Путин Путин Путин.....
Россия, она конечно, негидныця, и Путин тоже негиднык, но что с них взять. Потому хорошо бы нашему президенту, беря пример с "сильной руки" Лукашенко, взять инициативу в свои руки, не находите? А то ведь во всем Путин виноват, да Россия со своей псевдокультурой. А Украина что, без рук? Без правительства, которое должно заботиться о ее жителях?
Я з Вами тут абсолютно згоден. Я завжди висловлювася за сильну президентську вертикаль. І Ющенку всі дуже часто закидують (прихильники) його надмірну м"якість. А ось опонети (уряд, про який Ви згадуєте, і, наскільки я можу припустити, підтримуєте більше) навпаки закидають наміри узурпувати владу (а президент сусідньої держави нещодавно з трибуни заявив, що в Україні назріває диктатура, як то кажуть в російському прислів"ї "Чья бы корова мычала", знайшовся "демократ"; вибачте, що знову згадав Росію, але факт мав місце, і Ви не можете цього заперечити). Так ось, уряд навпаки не бажає давати нашому Президенту владу (в тому числі і для боротьби з "Шансоном":) ), а голова цього уряду, присвоїв звання заслуженого артиста України Гарику Кричевському (якщо ми вже згадали "Шансон", та боротьбу з ним).
Даремно Ви (як на мене) іронізуєте, з приводу моїх міркувань щодо Росії. Звичайно, низькокультурного продукту вистачає і в нашому інформаційному просторі. Але саме звідти "ростуть ноги" "попси" і "блатняка". І ця вся продукція активно експортується до нас. Скільки Ви зможете назвати російськомовних "дівчачих" груп? А україномовних? О, вже набагато менше. А скільки Ви можете назвати україномовних виконавців "блатняка"? Скажу чесно, я - жодного... І поки ці "шедеври" не виведуть в Росії, нам з ними бортись даремно.
Можливо аналогія недоречна, але як американські та європейські поліції не боряться з наркоторговцями, але вони нічого не зроблять, і цей брудний бізнес буде процвітати, поки в Колумбії нелегально вирощують коку, а в Афганістані - опійний мак.

Да если уж на то пошло, то родители должны заниматься воспитанием эстетического чувства в детях.
Але ж наші діти, окрім спілкувань з батьками, ще їздять в маршрутках, слухають радіоприймачі, дивляться телевізори, спілкуються з однолітками, батькіи якіх просто махнули рукою на подібні речі. Тут потрібно саме вплив на всіх рівнях, починаючи з державного.

"Попса" в широком смысле была всегда, во все времена. Однако в истории остались имена Моцарта, Шуберта, Глинки, Мусоргского, а не "попсовых композиторов". Вы верно заметили: "хавают". Спрос порождает предложение. В этом-то проблема.
А то у Вас получается типа "если в кране нет воды, значит выпили жиды"
Я не знаю, про що Ви кажете. В такій формі "попси" раніше не було (принаймні, за часів Моцарта, Шуберта, Глінки, Мусоргського). І якщо такими темпами буде "розвиватись культура", то молодь не встигатиме запам"ятовувати назви нових груп типу "пающіє патаскушкі", а імена композиторв-класиків забуде повністю.
щодо випитої води... Я нікого не звинувачую і не закликаю до суду. Я просто констатую факти (принаймні, мені вони не здаються вигаданими).
І повторю: "І мені шкода, що через деградацію Росії деградує і Україна, в якій я народився і живу."
 

windsong

неофит :-)
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Фокс Малдер: Замість того, щоби дискутувати, будемо з"ясовувати стосунки (як кажуть на "Шансоні" - "отвєчать за базар"). Що ж, раз Ви так хочете...

Нет, я хочу не так..) Но, если Вам так близка воровская речь, то пожалуйста.. Думаю, все-таки пойму, о чем будете писать.. Хотя не уверен, ведь глубоких познаний в "шансоне" не имею.. Может, лучше по-украински?.. )

И, кстати, дискуссию, частью которой был Вы сами прервали.. Но претензий не имею.. Это Ваше право..

Тепер про "свидомих": - Угу, как раз про них и спрашивал..

(допис #962 від Chris 11.03.2007, 22:55 тема "мови" і "языки"),
(допис #171 від Каель18.03.2007, 12:36 тема "Анатомія розколу").

Тепер про "нациків":
(допис #381 від НэпМэн 24.03.2007, 09:45 тема "Герої УПА").
(допис #997 від Каель 13.03.2007, 22:20 тема "мови" і "языки").
Я прегорнув не n, а m сторінок :) і ось вибрав лише декілька.


Далековато же Вам пришлось ходить... (
Что ж, весьма "насыщенно"..)
По сравнению с "москалями", "Путьками" и прочими "культурностями"..

Можете перевірити.

- Не буду, верю..

Хоча мені немає ніякого резону Вас дурити, можна було б повірити і на слово.

- Хотел!.. Просто вспомнилось, что сам не замечал.. А листать до марта как-то не сподобился, тем более, что за эти же n страниц нашел предостаточно иных перлов. Да Вы ж читали уже тот пост, где я об этом писал.. Тот самый, который вызвал столько возмущений от тех, кому зеркало поднесли, а отражение не понравилось..

Значит, тут и удивляться не надо, почему появились "про "свидомих" да "про "нациків".. Потому, что одни других стоят..)

Досить прикладів?

Знаете, хотелось бы, чтобы в постах больше не встречалось ни того, ни другого.. Но... как-то не верится.. :(
 
Останнє редагування:

Merime

New Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Знаете, хотелось бы, чтобы в постах больше не встречалось ни того, ни другого.. Но... как-то не верится.. :(
Цілком підтримую цю ініціативу. Для початку варто уникати переходу від теми дискусії на особистості і давати негативні характеристики опоненту. Напр.:
...если Вам так близка воровская речь
І почати з себе, щоб не було сумнівів:
Но... как-то не верится..
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Ведь все, что Вами описано, столь же присуще Украине (украинцам), сколь и России (русским). Или Вы этого не видите?.. Простите, но Ваши "розовые очки" на всех не оденешь.. Как очевидны примеры российские, столь же очевидны и украинские..

Один из Ваших основных тезисов (Вы его выделили жирным): "провина Росії, що це продукт саме її, який активно експортується до нас".

Но ведь в Украине такие же группы со "смысловой нагрузкой 4-го размера" (кстати, вы цитировали текст песни именно укр. группы:) ), полно "безальтернативних педерастичних солодких хлочиків (щоби набрати аудиторію істерично-верескучих дівчат-підлітків)", такое же ТВ_радио_etc., и т.д. и т.д. по каждому из пунктов Вашего поста в трех частях (он ведь связан одной темой и одно - продолжение предыдущего)...
Не бачу ніяких рожевих окулярів. Повторюсь, що в Україні культура деградує, але деградує під впливом російського продукту. Те, що я помилився з групою ... Просто пісня була російськомовна (а це лише підтверджує мої висновки). Принаймні я майже не знаю подібного роду україномовних команд, і зовсім не знаю україномовних "блатняків" (коли наведите мені в якості прикладу декілька таких - погоджусь, шо "Шансон" продукт не виключно російський, а інтернаціональний).

Але наша дискусія надто зайшла вбік, і пробачить нам пан модератор, бо тема про мови... Мені зовсім не хотілось проводити аналіз псевдокультур, та з"ясовувати, звідки в них росте коріння. Про російську мову, я не висловився, що вона годиться лише для попси і шансону (хоча шкода, що мають місце тенденції, які Ви також підтвердили). Очевидно, Ви не уважно прочитали один з моїх постів:
... про "жахливого мутанта" я згадував двічі - один раз на зауваження, що українська мова - "кугутська" (прямо, як в часи "совка"), а незадовго перед цим я зреагував подібним чином на
Цитата:
Господа-патриоты украинского языка
мы Ждемс ваших талантов (украинский язык очень красивый язык но пока что кроме жлобского
наречия и жлобской натуры практически ничего не видно

Це я зробив виключно з однією метою - щоби гаспада-писаки, автори подібних висловлювань бачили, як по-справжньому "кугутськи" та "жлобськи" зі сторони виглядають їх пости. І все... Ті хто поливають українську мову брудом, при цьому думаючи, що російська мова - табу для подібних нападок, помиляються.
Все, і більше нічого. Повторюсь, що коли і далі буду чути образи на адресу державної мови України, то особливо не буду від радості плескати в долоні і захоплюватись "великим и могучим".
Почему здесь, что ни возьмутся обсуждать, обязательно крайним будет "все русское, Россия", или же, как для другой части постящих, евреи?...
Может, у Вас есть что-то глубоко личное по отношению к соседней стране?..( Заметьте, я не спрашиваю Что, а "есть ли??...
Просто по-иному, ну, никак невозможно понять Вашего отношения и тех выводов, которые Вы делаете после здравого описания всем очевидных фактов..
Так, в мене таке ставлення до Росії, яке не всім подобається... Не хочеться повторюватись, але знову скажу, що таке ставлення "не з носу виколупане" (як "мудро" сказанув колись Путін). Воно є реакцією на політику, яку Росія весь час проводила щодо моєї країни і (саме страшне) продовжує проводити і зараз, реакцію на всі знущання, презирства та образи...
Ще нагадаю, що я не бачив жодного офіційного документу, який би змушував чи зобов"язував мене любити за це Росію.
Ще нагадаю, що правила форуму я не порушував:
Коверкание названия страны, фамилии президента Украины, расценивается как оскорбление участников и сообщение будет удаляться.
Для тех, кто не понимает, в чём отличие между Украиной и Россией - обьясняю:
Украина - страна в которой мы живём, Ющенко - президент этой страны, Россия - соседнее государство. Не уважать соседей - это плохо, но это одно, а не уважать страну в которой живёшь - это значит не уважать людей, которые в ней живут, в том числе и тех, кто пишет на этом форуме, а это уже совсем другое.
Ми з Вами не на нейтральному інтернаціональному форумі, де можлива міжнаціональна словесна баталія. Ми в Україні. І тому мене просто обурює той факт, що на українській землі, доводиться захищати українську мову, культуру, українських патріотів, від громадян України, які асоціюють себе скоріше з північним сусідом, ніж з Батьківщиною.
Чи можете Ви собі уявити, щоби на французьких форумах хтось поливав брудом Францію, на німецьких - Німеччину, тощо... Питання скоріше риторичне.
"І нехай форумські українофоби, перед тим, як робити закиди на Україну, спочатку краще подумають, що ж нам зараз такого "разумного, доброго, вечного" дає Росія!"...
Странно, сетуете по поводу ярлыков, и сами же их развешиваете.. Как видно по аргументам, для Вас (и не только) украинофоб - любой, кто не видит Украину в "розовом цвете" и в чем-то расходится во мнениях..
Вибачте, але коли в Україні люди дозволяють назвати українську (державну) мову "кугутською" та "жлобським нарєчієм", то інакше, як українофобією я це назвати не можу. Слово це літературне, має своє чітке і конкретне значення. А як би Ви це назвали? Я не став використовувати принизливі висловлювання. Тому не бачу підстав мене в чомусь звинувачувати. Швидше за все ображатись повинен я.
Ще хочу сказати, що не уявляю собі таку ситуацію в Росії, на яку, затамувавши подих, так уважно дивиться частина наших форумчан. Там образи на державу не проходять. Чому не згадати, що в Росії активно впроваджується в життя гасло не "Россия для русских", а "Россия только для русских". І досить безрадісна перспектива чекає на того, хто зможе щось заперечити. На форумі таких не просто "банять", а й привертають до кримінальної відповідальності - випадок з Тарасом Зеленяком лише тому підтвердження.
На цьомудосить.
Гадаю з обговоренням "Шансону" ми також покінчили покінчили?
 
Останнє редагування:
Зверху