«Анатомия раскола» «Фильм второй» «Филаретовский раскол»

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
милая! вы несете ерунду,кое-где неточности,из тех же источников,теми же сведеньями,
какими сведеньями?из каких источников?,и что именно неточности,ни одного тезиса высказанного мною вы не опровергнули,а на счет сплетен( вы с таким удовольствием кинулись в них колупатся)то привеле теже аргументы что и я,вот "мне говорили" или "я видиела" "своими ушами слышала"
это все бред и неконструктивный разговор,
речь идет о московской церкви как об инструменте иностранного государства влиять на политику украины,тоже вопросы нато,выборы итд.
вся эта "каноническая церковь" и вес этот сыр-бор нужны только для того что бы у москвы было больше рычагов влияния на нашу страну,и вы сами это понимаете,главная задача формировать из прихожан людей которые ненавидят украину как страну,наш язык ,нашу культуру, и в конечном итоге еще раз присоеденить украину к россии вот и все
так пусть по крайней мере об этом говорят прямо,а не прикрываются христианством...
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: «Анатомия раскола» «Фильм второй» «Филаретовский раскол»

Уважно пречитав всі дописи, але не знайшов слів про віру, хоча й повторюється саме це слово безліч раз, але..... Відповідь на суперечку криється в нагаданій Інгеборгою притчі, до речі приведена вона тут дуже влучно ! А вже ж якщо хто не зрозумів її - то грош ціна вашій вірі - боріться з гордістю.
 

bsv

Странник
милая! вы несете ерунду,кое-где неточности,из тех же источников,теми же сведеньями,
какими сведеньями?из каких источников?,и что именно неточности,ни одного тезиса высказанного мною вы не опровергнули,а на счет сплетен( вы с таким удовольствием кинулись в них колупатся)то привеле теже аргументы что и я,вот "мне говорили" или "я видиела" "своими ушами слышала"
это все бред и неконструктивный разговор,
речь идет о московской церкви как об инструменте иностранного государства влиять на политику украины,тоже вопросы нато,выборы итд.
вся эта "каноническая церковь" и вес этот сыр-бор нужны только для того что бы у москвы было больше рычагов влияния на нашу страну,и вы сами это понимаете,главная задача формировать из прихожан людей которые ненавидят украину как страну,наш язык ,нашу культуру, и в конечном итоге еще раз присоеденить украину к россии вот и все
так пусть по крайней мере об этом говорят прямо,а не прикрываются христианством...
Католическая и протестантская вера тогда инструмент в руках запада, для влияния на политику Украины, тоже вопросы нато, выборы итд.
А атеизм это как пропаганда США безнравственной жизни, которая распространяется на Украине, с целью вытравить украинский народ.
Мы сейчас так и до масонов доберемся. Везде у нас заговоры, везде пропаганда, получается, что у нас своих мазгов нет. И наше политика тогда напрямую зависит от качественности пропаганда.
Одним словом по вашему Украинский народ это поле боя ЦРУ vs ФСБ
По моему паранойей попахивает
 

bsv

Странник
Re: Відповідь: «Анатомия раскола» «Фильм второй» «Филаретовский раскол»

Уважно пречитав всі дописи, але не знайшов слів про віру, хоча й повторюється саме це слово безліч раз, але..... Відповідь на суперечку криється в нагаданій Інгеборгою притчі, до речі приведена вона тут дуже влучно ! А вже ж якщо хто не зрозумів її - то грош ціна вашій вірі - боріться з гордістю.
Говоришь на церковном языке с церковным мышлением – считают религиозным фанатиком.
Говоришь на светском языке – упрекают какой ты верующий, даже определили, что моей вере грош цена.
Молчишь тоже плохо, значит ты неук и сказать тебе нечего.
Как не крути и так плохо и так плохо.
Шо за неподобство!
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Re: Відповідь: «Анатомия раскола» «Фильм второй» «Филаретовский раскол»

Говоришь на церковном языке с церковным мышлением – считают религиозным фанатиком.
Говоришь на светском языке – упрекают какой ты верующий, даже определили, что моей вере грош цена.
Молчишь тоже плохо, значит ты неук и сказать тебе нечего.
Как не крути и так плохо и так плохо.
Шо за неподобство!
Ну що ж ви так ? Я вам про розуміння духовного змісту притчі, бо всі ми тут виявляєм своє розуміння правди, а так і показуєм скільки в нас віри, а ви просто відвели погляд...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: «Анатомия раскола» «Фильм второй» «Фи

Ну вы интересные. Облили Царьков грязью и вот нате разхлёбуйте, докажите что я не прав.
Ниче се у вас методы саркастично смеяться. Обозвать апостола Павлом еретиком, а это вить удар по всем христианам, в том числе и по католикам. Тем более даже для сарказма это не обосновано, не мог апостол Павел быть еретиком.
И богохульство вам никто не шил, не надо было трогать святыню
Над религией не шутят. А если хотите саркастично смеяться то без меня
Ще раз повторюю спеціально для Вас: я удар по християнам не наносив (ні по православним, ні по католикам), апостола Петра (саме про нього йшлось) єретиком не називав, над релігією не жартував... Я саркастично поставився до поста Slash, саме в якому, на мою думку, і принижувались християни (католики)... Ще раз навожу цитату саме для Вас :

Христианская церьковь неделима, она одна и глава её Христос. А филаретовци раскольники, равно как и католики и пр. другие.
Тепер, нарешті, Вам зрозуміло, що викликало в мене негативну реакцію, чи може Вам в третій раз все пояснювати треба?

А ще Вас я просив прокоментувати події пов"язані з приїздом в Україну Іоана Павла ІІ, і негативні висловлювання, в зв"язку з цим, московського патріарха Олексія ІІ - реакції ніякої. Я Вас просив прокоментувати, про те, як в храмах УПЦ МП велась відверта агітація за одного з кандидатів на президентськх виборах в Україні 2004 року, і навпаки, в бік іншого кандидата виливалось стільки бруду (досить згадати лише, як наслідки отруєння називались прокляттям Господнім) - знову ніякої реакції. Я Вас просив прокоментувати події в Криму, де оскаженілі бабці підбурені Вітренчихою та з благословення священників УПЦ МП атакували американських резервістів-"стройбатовців", хоча в самій Росії (яка активно співпрацює з НАТО) про таке навіть уявити важко, бо це вітбивається в першу чергу на престиж держави на міжнародній арені...
Ви знову відмовчуєтесь. Ще Вас просив прокоментувати той факт, що так шанована Вами УПЦ МП вперто ігнорує всілякі українські заходи (як урочисті, так і жалобні), нагадав Вам, що на 70-ті роковини Голодомору УПЦ МП не взяла участь в панихиді за безвинно замореними голодом своїми співвітчизниками (мабуть через те, що співвітчизниками їх не вважає), але шанує спонтанно канонізованого Ніколая Романова, якого в народі охрестили "кривавим" за трагедії на Ходинському полі та "криваву неділлю" 9-го січня 1905 року (нагадаю Вам, що в той день самодєржець із сім"єю трусливо втік із Зимового палацу, залишивши замість себе для зустрічі трудящих озброєні війська). І знову реакції від Вас ніякої... Дозвольте Вам ще нагадати, як в самому Києві періодично проходили хресні ходи проти НАТО чи проти УГКЦ очолювані Кауровим (здається так його величати): особа специфічна - пара злих оченяток, які виблискують з під бороди на все обличчя (готовий Бармалей для дитячих фільмів, і грим накладати на треба)... І як "сердобольные старушки" кричали мов навіжені, що немає ніякої України, то все вигадки поляків, і що немає ніякої української мови, є лише сполонізована "руська"... Що саме дивне - бабці балакали на такому суржику, що ставало одразу ж зрозуміло - російської мови вони не знають, звідки просився сам собою висновок - повторювали фрази почуті від інструктора перед хресною ходою. Чи, можливо, Ви також вважаєте тимчасовим непорозумінням існування такої країни, як Україна?
Я спеціально не залазив глибоко в історію, а говорю про події не такі далекі, про події, які ми всі добре пам"ятаємо, щоб потім нам не казати про перекручені істориками факти. Від Вас я чую лише однотипне: не вірить в Бога, на відміну від мене, не поважає церкву, так як я, а також
Облили Царьков грязью и вот нате разхлёбуйте, докажите что я не прав.
.
Хто такий цей Царьков, я не знаю, і брудом я нікого і нічого не обливав.

Просто я вважаю церкву не чиєюсь іграшкою-забавою, а серйозним інститутом, важливою складовою частиною будь-якої держави. А якщо так, то центр цієї церкви повинен знаходитись саме в своїй державі. Інакше, як ми і бачимо на прикладі з УПЦ МП, це інструмент для маніпулювання свідомістю громадян іноземної країни (України) в потрібному для чужої верхівки (кремлівської) напрямку. Це просто така ж можливість впливу, як і газовий тиск, та підтримування і заохочення "п"ятої колони". Ви ж не можете уявити, що український міністр МВС засідає в Лондоні, голова СБУ - є співробітником Мосаду, а міністр оборони - перебуває в Пентагоні. Це абсурд. Чому ж ми маємо дивитись спокійно на подібне в церковному житті нашої країни? А ще, як врахувати, що наша церква православна, а кожна православна церква окремої країни має свого патріарха(грузинська, румунська, російська, грецька, вірменська, болгарська...), на відміну від католицької, де один голова - римський папа.
Так що Україна просто повинна мати свого патріарха, і вона його має, подобається це Вам чи ні. Бо саме наші землі благословив на християнство Святий апостол Андрій Первозванний, саме нас охрестив рівноапостольний князь Володимир, саме від нас поширилось християнство і на ті землі, що потім прозвали себе третім Римом.
 
Останнє редагування:

bsv

Странник
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: «Анатомия раскола» «Фильм второй

Специально для вас напоминаю ваши слова

А ще кажуть, що першим Римським папою був сам апостол Петро. Виявляється ніякий він не святий, ніякий не праведник, а самий звичайний "раскольник". А ми ж і не знали!!!
.Я понял, что это была ваша реакция на слова Slash . НО
- Даже если бы апостол Петр был первым папой то он никак не мог быть еретиком, я уже об этом писал. И ваш сарказм в такой форме на слова Slash не уместен. Я не могу понять, как вы связали слова раскол и апостол Павел.

А ще Вас я просив прокоментувати події пов"язані з приїздом в Україну Іоана Павла ІІ, і негативні висловлювання, в зв"язку з цим, московського патріарха Олексія ІІ
Патриарх Алексей II более того, написал официальное обращение к Іоану Павлу ІІ с тем, чтобы он прекратил экспансию на Украине и агрессивное поведение католиков в России.
Никогда в истории не одного папы не ступала на славянские земли. И естественно, все, что происходит в первый раз, воспринимается со страхом. Это было не ожидало для православных. Особенно это вызвало недовольства в ультра-православных. Для некоторых бабушек папа действительно является, чем то непонятным и страшным. Но если вы не отличаете бабьи страхи от официального источника... тогда я не знаю
И это все понятно. Уж извините, над нами тихо издеваются, а мы что молчать должны? Еще раз извините, что мы тихо не помираем.

Я Вас просив прокоментувати, про те, як в храмах УПЦ МП велась відверта агітація за одного з кандидатів на президентськх виборах в Україні 2004 року, і навпаки, в бік іншого кандидата виливалось стільки бруду…
Как мы все помним. Одной из предвыборных обещание Ющенко было сделать «Единую Поместную Православную Церковь» Естественно, это испугало все верующие канонической Церкви (УПЦ МП) Таких развитий событий никому из них не хотелось.
А Янукович как известно свою предвыборную компанию построил просто «Тому ЩО» Ничего про Церкви он не говорил, потому-то за его и шли голосовать православные.
Никакой агитации не было, все было на частном уровне. Тоесть прихожан прихожанину. Или скажите вы в своей среде не обсуждали политические вопросы? Так почему православные не должны их обсуждать, на своем приходе?
И потом, посмотрите где голосовали за Януковича. От Харькова до Одессы, Крым включительно. Там и агитировать не надо было, все и так знали за кого идут голосовать, без подсказки православия.

Ще Вас просив прокоментувати той факт, що так шанована Вами УПЦ МП вперто ігнорує всілякі українські заходи (як урочисті, так і жалобні), нагадав Вам, що на 70-ті роковини Голодомору УПЦ МП не взяла участь в панихиді за безвинно замореними голодом своїми співвітчизниками
Согласно канонам мы не имеем возможности участвовать в богослужении, обрядах с раскольниками и другими представителями религии. Что касается «урочистих» это не правда. Активно участвуем. И я не знаю почему вы об этом не знаете. (митрополит Владимир был на день рожденья В Ющенко. вы что не знали?)
але шанує спонтанно канонізованого Ніколая Романова
У вас, что особый пунктик на счет православных святых? Это комментировать отказываюсь. Почитайте матириал


Дозвольте Вам ще нагадати, як в самому Києві періодично проходили хресні ходи проти НАТО чи проти УГКЦ очолювані Кауровим (здається так його величати): особа специфічна - пара злих оченяток, які виблискують з під бороди на все обличчя (готовий Бармалей для дитячих фільмів, і грим накладати на треба)... І як "сердобольные старушки" кричали мов навіжені...
Что ж вам старушки жить не дают. Чуть что сразу старушки. И не только православные старушки кричат «НАТО НЕТ» и все что вы написали. Это с большим успехом делают и не православные. А вы упоминаете почему то только православных старушек. Ну кто ж виноват, что у них такая гражданская позиция?!
Про отношение православных к НАТО я уже писал. Верующих УПЦ МП никто гражданских прав не лишал. Кстати про права, посмотрите пост где статья из газеты «Ваш шанс»

Хто такий цей Царьков, я не знаю, і брудом я нікого і нічого не обливав.
О! нашли ошибку, довольны наверное. А почему вы к другим так не придираетесь?
Просто я вважаю церкву не чиєюсь іграшкою-забавою, а серйозним інститутом, важливою складовою частиною будь-якої держави. А якщо так, то центр цієї церкви повинен знаходитись саме в своїй державі. Інакше, як ми і бачимо на прикладі з УПЦ МП, це інструмент для маніпулювання свідомістю громадян іноземної країни (України) в потрібному для чужої верхівки (кремлівської) напрямку...
И про это я уже писал. А почему вы католическую веру не воспринимаете как средства «маніпулювання свідомістю громадян іноземної країни» И почему не требуете Папу Киевского?
Так же протестанты, мусульман. Вот думаю иудаизм вспоминать или нет. А лано вспомнил
Давай те все тогда приватизировать.
И кстати, я что про это уже не писал?
Вы тоже не на все мои посты реагируете и в общем не на все отвечаете. По этому не упрекайте меня в том, что сами делаете или не делаете.

Я понимаю вас. Вашу позицию, что вам хочется видеть Украину сильной независимой страной. И уверяю вас УПЦ МП тоже хотят мира, стабильности и процветания. Украина это наша общая страна. Мы все хотим ей добра, но каждый понимает добро по своему. Но это не проблема, а проблема в том, что мы не хотим слушать соседа. Одни обвиняют во всех грехах Русских другие Запад США во главе. И что делать если одни очень хотят видеть себя в ЕС, а другим ближе Россия? И где интересы страны? А интересы у каждого разные. И кто Каму должен уступить?
 
Останнє редагування:

bsv

Странник
Источник «Радіо Свобода» (США)
Кирило Булкін, Юлія Жмакіна, 6 березня 2007
Гості Свободи: радник Президента України Олександр Саган та телефоном - голова об'єднання православних братств України Валентин Лукіяник.

Юлія Жмакіна: Упродовж 15-ти років незалежності України ініціативи щодо створення Помісної церкви поставали кілька разів.

Цього разу новостворену громадську організацію, яка має назву "За Помісну Україну", очолив брат чинного Президента України.

Чи зможе ця ініціатива причинити реальні зрушення на шляху до об'єднання українського православ'я?

Кирило Булкін: Шановні гості, чи є, на вашу думку, нинішня ініціатива кардинально відмінною від попередніх?

Олександр Саган: Попередні ініціативи - це були ініціативи зверху. На сьогодні йде мова про те, що виникла ініціатива знизу, ініціатива вірних, які вирішили об'єднатися для того, щоб надати об'єктивну інформацію історичного плану, будь-якого іншого плану, методологічного, тим людям, тим віруючим, які на сьогодні ідею помісності підтримують.

Юлія Жмакіна: Знизу - це Ви маєте на увазі організацію, яку Петро Ющенко заснував?

Олександр Саган: Це організація вірних. Там немає ієрархів, там немає політиків у прямому значенні цього слова. Тобто, це не політична організація, яка чітко 3 березня, в суботу, визначила свої принципи: аполітична, нецерковна.

Кирило Булкін: А фігура брата Президента хіба не применшує її аполітичності?

Олександр Саган: По-перше, брат Президента така ж людина, такий віруючий, як і всі інші. Чому він не може мати своєї позиції? Чому він не може...

Юлія Жмакіна: Ви ж знаєте, що є рівні і рівніші.

Олександр Саган: Перед Господом всі рівні.

Кирило Булкін: Пане Лукіяник, чи є, на Вашу думку, нинішня ініціатива кардинально відмінною від попередніх?

Валентин Лукіяник: Я думаю, що ця ініціатива має тільки більш ґрунтовно пророблений план, як зруйнувати Українську православну церкву і більш ґрунтовно працюють... послідовність більша, можна сказати, і третє - це агресивність.

А те, що брат Президента її очолює, то це ясно видно, звідки ростуть ноги. Ясно, що з Секретаріату Президента і з цієї структури, яку очолює пан Саган.

Олександр Саган: Я хочу відповісти, що Петро Андрійович ще не очолює цю організацію. Чому? Тому, що це тільки відбулася науково-практична конференція, яка створила оргкомітет, який очолює Петро Андрійович...

Кирило Булкін: Так оце науково-практична конференція зібралася для того, щоб, як вважає пан Лукіяник, зруйнувати Українську православну церкву?

Олександр Саган: У Валентина Борисовича є свій погляд, особливий.

Нещодавно він був, ми розмовляли особисто, біля Секретаріату Президента... І люди прийшли з дуже цікавими гаслами: "Канонічне православ'я - шлях до погибелі!". Тобто, це дуже оригінальний, специфічний погляд на православ'я в цілому.

Кирило Булкін: Пане Лукіяник, Ви, власне, теж очолюєте громадську організацію, хоча, ясно, Ви представляєте Московський патріархат своєю громадською організацією чи канонічну церкву, сказати б. Ви яким бачите шлях взагалі об'єднання українського православ'я?

Валентин Лукіяник: По-перше, я очолюю церковну організацію. Якщо в Церкві, наприклад, якісь ініціативи, то вони повинні мати благословення, дозвіл предстоятеля чи правлячих архієреїв.

Кирило Булкін: А яке Ваше ставлення до об'єднання українського православ'я? Чи Ви вважаєте, хай би залишалося все так, як зараз є?

Валентин Лукіяник: Об'єднання православ'я - це дуже така якась... Можна об'єднувати тих, хто якимось чином відійшов. А якщо об'єднувати Церкву з нецерквою або з людьми, які належать до інших конфесій, то, пробачте, в Церкві такого механізму нема.

Юлія Жмакіна: Але це лише одна точка зору? Чи Ви претендуєте на об'єктивність?

Валентин Лукіяник: У Церкві є повернення блудних синів у Церкву, якщо вони того бажають. Якщо вони того не бажають, то їх ніхто не заставить, і ніяким чином цього ніхто зробити не зможе.

Олександр Саган: Пане Валентине, Ви сказали, що у Вас є благословення. Вам Вашу діяльність благословив митрополит Володимир?

Валентин Лукіяник: Як організації у свій час, то так. А інше, то ми працюємо в рамках канону, Уставу про управління Церкви і так далі. Ми за ці рамки не виходимо.

Олександр Саган: Тобто, можна говорити про те, що Ваша діяльність є санкціонованою предстоятелем УПЦ?

Валентин Лукіяник: Наша діяльність санкціонована канонічним правом Православної церкви. Ми за неї не виходимо.

Кирило Булкін: У контексті подолання розколу в Україні, чи є перспективною ідея Помісної церкви? Чи не породжує вона ще більшого розбрату через незгоду прихильників та супротивників цієї ідеї?

Олександр Саган: Відповідь на це питання треба шукати в соціології. Достатньо подивитися на будь-які соціологічні викладки.

Я дивився, що в січні 2007 року КМІС дав дуже цікаві дані. Він бере 12 хвиль, відслідкували від липня минулого року і на січень вийшли на те, що тільки 16% населення України проти ідеї Помісної православної церкви. Якщо ми візьмемо конкретно УПЦ, то ми маємо 21%.

На сьогодні ми маємо переважну більшість, домінуючу більшість людей, які підтримують ідею помісності.

Коли ми говоримо про розкол чи розділення, то якраз ідея помісності консолідує.

Юлія Жмакіна: Пане Лукіяник, Вас не переконують ці цифри?

Валентин Лукіяник: Я думаю, що ці цифри, як завжди, підігнані під певну позицію...

Юлія Жмакіна: А Ви маєте якісь інші?

Валентин Лукіяник: Я знаю, що ті 16% - це якраз ті люди, які ходять у Православну церкву і розуміються на проблемі.

Я думаю, що переважна більшість людей, коли говорять про помісність чи об'єднання, вони мають зовсім благодушні наміри і думають...

Юлія Жмакіна: А що Ви маєте на увазі?

Валентин Лукіяник: А я маю на увазі, що більшість людей просто не знають цієї теми і думають, що це дуже щось гарне. А насправді під об'єднанням іде зовсім інший процес. Якщо людям роз'яснити...

Юлія Жмакіна: Роз'ясніть. Якщо постала незалежна держава, от хід історії такий, що з'являється Помісна церква.

Валентин Лукіяник: А в нас що, православ'я - це державна релігія чи в нас Україна - це церковна держава? У нас, по-моєму, Церква відділена від держави і немає зовсім...

Юлія Жмакіна: Так поставали помісні церкви в інших державах.

Валентин Лукіяник: Помісні церкви поставали під різним приводом і з різних причин. Але, як правило, коли втручалися чинники політичні чи державні, то від цього, як правило, нічого доброго не було.

Кирило Булкін: А якщо втручалися чинники інших держав?

Валентин Лукіяник: Якщо чинники інших держав... Так, Ви праві. Дуже зацікавлені в цьому і європейські структури, і деякі тіньові американські структури, які дуже гарно все фінансують, роблять...

Юлія Жмакіна: А в чому Росія зацікавлена?

Валентин Лукіяник: А Росія.... На жаль, Росія нічого не робить для того, щоб якимсь чином хоча би захистити тих вірних, наприклад, того ж отця Олега Сірка, який під Верховною Радою два роки днює і ночує, бо в нього забрали храм. Хоча б наші ці інтереси на міжнародному рівні захистити як наші центральні структури, патріархії і так далі. На жаль, Росія нічого не робить!

Юлія Жмакіна: Тобто, Ви не вважаєте, що створення Помісної церкви - це реальний серйозний крок міг би бути до "зшиття" країни, до єднання країни?

Валентин Лукіяник: Я думаю, що просто треба знати свою історію і канонічні права.

Помісна церква, тобто місцева церква, тобто ми віруємо в Святу Соборну Апостольську Церкву, яка єдина у світі. Помісною церквою, Православною місцевою церквою є Українська православна церква. Інших церков немає, інші - це нецерковні, псевдоцерковні і протицерковні організації.

Кирило Булкін: Які на Вашу думку, мають бути наступні кроки для об'єднання українського православ'я, скажімо, в організації "За Помісну Україну"?

Олександр Саган: Я думаю, що йде зміщення зараз акцентів. Зрозуміло, що Церкви об'єднати практично неможливо, тому що іде протистояння на різних рівнях.

На сьогодні треба зняти протистояння між вірними. І новостворена організація "За Помісну Україну" якраз покликана дати аргументи, дати факти.

Юлія Жмакіна: Як це буде відбиватися? Це буде якась інформаційна кампанія?

Олександр Саган: Є організаційний центр, він розміщений на Хрещатику. Є люди, які цим займаються. Вони будуть збирати інформацію і надавати методичну, інформаційну допомогу тим людям, які цього потребують.

Кого интересует мнение Церковного человека и подход к вопросу с богословской стороны
Тому будет интересно почитать -->



Если конечно, нет аллергии на православные сайты УПЦ МП
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: «Анатомия раскола» «Фильм второй» «Филаретовский

вам самому не смешно цитировать заказные статейки и затрапезной провинциальной газетенки?
репутацию газеты знает каждый сумчанин)))
есть статистика в старне,и есть такая наука как социология,привидите мне данные социологов,а не рассказки напечатаные в желтой прессе
Верить газетам нельзя (нужно оперироватся только на факты - а не мнения журналистов) . к сожалению у нас заангажированных газетёнок хватает :)
 
Останнє редагування:

bsv

Странник
Re: Відповідь: Re: Відповідь: «Анатомия раскола» «Фильм второй» «Филаретовский раск

Ну що ж ви так ? Я вам про розуміння духовного змісту притчі, бо всі ми тут виявляєм своє розуміння правди, а так і показуєм скільки в нас віри, а ви просто відвели погляд...
Взгляд я не отводи.
Уж вы то наверное должны знать «Какое дерево такие и плоды»
И что это за странный способ измерять веру: Кто больше ненавидит Москву у того крепче вера? Так шо ж у вас за вера такая.
Life-ua
Жульничаете? :) посты редактируете. понятно
 
Останнє редагування:
Зверху