Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243
Re: Вступление Украины в НАТО

niranjan

Так видніше стала комуністична ідеологія : красиво звучить, а всередині омана... От тільки на себе не хочуть комуністи приміряти ту сорочку, що червона стала від крові невинних.
Кто б говорил про красоту. У вас звучит намного лучше. Хоть сборник ваших постов издавай, как образчик чувсвенной прозы. По сути то ваш пост флуд
 
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Вступление Украины в НАТО

Зверюга

И было тихо мирно в Крыму. Никаких заворушень. Что тебе не так то?

Лучше годы войны и кучи трупов с обоих сторон?
Шановний, а 12 мільонів українців? Це що? Комуністичний жарт??????????
І у Криму не тихо і ніколи не було!
 
Re: Вступление Украины в НАТО

Зверюга

Шановний, а 12 мільонів українців? Це що? Комуністичний жарт??????????
Украинцев пока еще 47 миллионов а не 12. Если будет 12, то это уже будет постСССРовский, "незалежний" "жарт".

І у Криму не тихо і ніколи не було!
А что там а ля Чечня была? Или что по вашему "тихо"?.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Вступление Украины в НАТО

Зверюга


Украинцев пока еще 47 миллионов а не 12. Если будет 12, то это уже будет постСССРовский, "незалежний" "жарт".


А что там а ля Чечня была? Или что по вашему "тихо"?.
Шановний, якщо б не комуністи, то у нас би зараз не були колишні комуністичні керівники, а націоналістично спрямовані! А так завдяки вашій ідеології ми зараз у повному лайні, оскільки керівнитство залишилось комуністичним і вихованим на комуністичній ідеології, так що як ви кажете і ці жертви цього режиму будуть на совісті таких як ви! Оскільки це ваш спадок! І поки не зміняться люди ми і будемо жити у таких от умовах комуністично-алігархічної влади!
А от коли прийдуть ті, кому мозок не промивали ваші вчителі, тоді буде покращення! А поки звинувачуйте кого завгодно, але пам'ятайте що це ваша ідеологія виховала їх! І вибачте в жодному разі не американська!
І Чечня, це теж робота ваших людей, котрі не розуміли що люди різні! Що неможна робити з людьми що заманеться! Ось і отримали! Чи що ви хотіли що би таким як ви подякували??????????????? Да розстрілювати треба таких як ви за такі речі! І таки ідеології, як колись робили ви з нашим і не тільки народом!
 
Останнє редагування модератором:

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Вступление Украины в НАТО

От вам і комуністична ідеологія )) так комуністи зробили з українцями, татарами та баготьма іншими хто був не згоден з партією!
если они называли себя комунистами... это не значит, что они ими являлись...
часто люди используют громкие слова, названия и идеалы... что б оправдать свои преступления
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Вступление Украины в НАТО

Чего ж Турция то не достигла высокого уровня жизни? В НАТО ведь давно.
А ты был в Турции ? Очень даже не малого уровня достигла Турция ! (на армию там выделяется порядком как наш весь бюджет...)
 
Re: Вступление Украины в НАТО

Надоело повторять как попугай одно и тоже. Мнения типа "Мої політичнонезаангажовані друзі яким мені немає сенсу недовіряти росказували..." или "А я был в Турциии(7 дней в пятизвездочном отеле) и видел.." годятся для пенсионеров на лавочке.
Открываем все тот же "индекс человеческого развития" публикуемый ООН ежегодно и ищем страну Турция. Находим ее на позиции 94, при том что Украина находится на 78. Вопросы есть?
Или я лучше сиронизирую: "Давайте вступим в НАТО и догоним и перегоним Турцию"!


на армию там выделяется порядком как наш весь бюджет....
Ну и достижение!! Это же нож в спину твоим соратникам, которые отстаивают идею вступления в НАТО.

"Давайте вступим в НАТО, и у нас не будет проблем с распределением бюджета!!!"
 
Останнє редагування:
З

Зверюга.ua

Guest
Re: Вступление Украины в НАТО

Надоело повторять как попугай одно и тоже. Мнения типа "Мої політичнонезаангажовані друзі яким мені немає сенсу недовіряти росказували..." или "А я был в Турциии(7 дней в пятизвездочном отеле) и видел.." годятся для пенсионеров на лавочке.
Открываем все тот же "индекс человеческого развития" публикуемый ООН ежегодно и ищем страну Турция. Находим ее на позиции 94, при том что Украина находится на 78. Вопросы есть?
Или я лучше сиронизирую: "Давайте вступим в НАТО и догоним и перегоним Турцию"!!!




Ну и достижение!! Это же нож в спину твоим соратникам, которые отстаивают идею вступления в НАТО.

"Давайте вступим в НАТО, и у нас не будет проблем с распределением бюджета!!!"
Ви зараз верзете бознащо! Ви б хочь раз аргументовано відповіли хочаб на одно моє запитання чи репліку, але щось у вас проти мене кудись язик заштовхується...!
Ви не несіть дурниці бо то що ви сказали повна маячня! До чого тут Туреччина? До чого тут що Туреччина у НАТО? І до чого її бюджет?
Ви різницю між мусульманами та не мусульманами можете уявити? Чи це дуже важко для вас????? Те що там живуть порядно у місті це факт і ви не заперечите ні чим! А от що до мешканців котрі живуть у селах чи аулах... То вони звикли вже так жити і не будуть міняти свій спосіб життя! І тому Туреччина на такому місці!
Так що не несть бознащо!
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Вступление Украины в НАТО

Ну и достижение!! Это же нож в спину твоим соратникам, которые отстаивают идею вступления в НАТО.

"Давайте вступим в НАТО, и у нас не будет проблем с распределением бюджета!!!"
Да НУ Бред полный !

1) После вступа в НАТО - появится возможность продавать оружие в страны НАТО (сейчас по ихнему статуту любая страна НАТО запрещенно покупать оружие не в стране НАТО - только по коллегиальному решению всех стран НАТО) - а это 2/3 всего рынка вооружения в мире .
2) Сейчас уже Украина не являясь членом НАТО - получает от НАТО больше денег (на Украино-НАТОвские программы) - чем сама выделяет на некоторые военные отрасли .
3) Бюджет тут не при чём , наоборот от вступа в НАТО и тех чинникив что этому сопутствуют - Бюджет как раз и увеличится (не говорю уже о таких важных приоритетах как вступ в НАТО - это большой шаг на вступ в Евросоюз) - и итогом будет высокий уровень нашей армии , и не будет солдать полукчать нищенскую зарплату - а будет получать как в Европе (например в польше рядовой получает порядком 1000 долларов)

Так что не неси бред про бюджет и пр ... (это простая демагогия , а реалии те что все кто вступил в НАТО - получил сильные армии , дороги в Евросоюз и соответственно сильные экономики !)
 
Останнє редагування модератором:

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Вступление Украины в НАТО

Ви зараз верзете бознащо! Ви б хочь раз аргументовано відповіли хочаб на одно моє запитання чи репліку, але щось у вас проти мене кудись язик заштовхується...!
Ви не несіть дурниці бо то що ви сказали повна маячня! До чого тут Туреччина? До чого тут що Туреччина у НАТО? І до чого її бюджет?
Ви різницю між мусульманами та не мусульманами можете уявити? Чи це дуже важко для вас????? Те що там живуть порядно у місті це факт і ви не заперечите ні чим! А от що до мешканців котрі живуть у селах чи аулах... То вони звикли вже так жити і не будуть міняти свій спосіб життя! І тому Туреччина на такому місці!
Так що не несть бознащо!

Да він верзе бозна що , і про Турцию також - рівень життя там високий - не дарма їх навіть в ЕС запрошують . Зрівняти тільки Бюджет Турции і України - і його рейтинг піде на смарку (якщо ві і правду сказав про рейтинг його)
 
Зверху