Обещал бороться с коррупцией - помню.
You must be registered for see medias
Обещал бороться с коррупцией - помню.
под 50. Мотивация - пока не воровал. При этом ключевое слово не "пока". Я никогда не голосую за тех, кто уже воровал, ни на местном, ни на государственном уровне. Считаю, что если воровал, должен уйти (лучше конечно сесть...), даже если нет видимой альтернативы.лет Вам сколько
Мотивация - пока не воровал.
Нардеп від Сумщини може очолити Службу безпеки України
Новообраний президент України Володимир Зеленський запропонував посаду глави СБУ народному депутату Владиславу Бухарєву (округ із центром в Охтирці). Про це сьогодні повідомило видання OBOZREVATEL з посиланням на власні джерела з команди новобраного президента Володимира Зеленського.
Отримати коментар самого В.Бухарєва Sumy.Today поки не вдалося. На дзвінки редактора нардеп не відповідає.
Як пише OBOZREVATEL, можливий претендент вже добирає собі кадри.
Бухарєв планує взяти на роботу в СБУ начальника Головного оперативного управління ДФС Геннадія Лісового. До речі, сам кандидат на посаду головного "СБУшника" у 2014-му працював заступником глави Служби за Наливайченка. Також три роки (до 2010-го) обіймав посаду заступника глави ДФС.
У листопаді він залишив службу в органах і виграв парламентські вибори за своїм рідним округом у Сумській області. У Раді приєднався до фракції "Батьківщина". У Бухарєва залишилися зв'язку і в ДФС, і в СБУ.
Владислав Бухарєв давній знайомий Володимира Зеленського. Ще задовго до його політичних амбіцій чинний нардеп привозив його до Сумської області разом із концертом "95 кварталу". Вистави коміків оплачував політик, квитки роздавали безкоштовно. Що цікаво, згідно з повідомленням прес-служби обласного осередку "Батьківщини", "95 квартал" щороку до Дня незалежності проводив концерти в одному вз сіл Сумської області (виборчий округ Бухарєва).
Можливий кандидат на посаду глави Служби безпеки працює в органах з 1992-го, незважаючи на це він зумів накопичити неабиякі статки. Згідно з інформацією джерел OBOZREVATEL, виборчий штаб Зеленського розташувався саме в офісі Бухарєва за адресою Білоруська, 3. Саме біля цього офісу знайшли прослушку СБУ, яка нібито мала записувати розмови у штабі кандидата в президенти. Хоча, до речі, в самій Службі заявили, що стежили не за Зеленським, а за його сусідами.
Згідно з декларацією, у власності Бухарєва і його дружини 4 квартири, 4 автомобіля (два з яких марки Lexus), земельні ділянки, будинок. Так, Бухарєв володіє двома квартирами у Києві площею 219 і 106 кв.м., будинком у Бориспільському районі площею 701 кв.м, квартирою в анексованому Криму (Ялта) площею 86 кв.м тощо.
До речі, квартиру в Лівадії, за інформацією OBOZREVATEL, Бухарєв придбав в ЖК "Імператор" в 2011 році. Що цікаво, за непідтвердженими даними, до будівництва зазначеного комплексу має відношення одіозний нардеп і соратник російського олігарха Павла Фукса Віталій Хомутинник.
У цьому ЖК сім'я Хомутинника офіційно володіє як мінімум чотирма квартирами. Більш того, вже в 2013-му в "Імператорі" квартиру придбала дружина обраного президента Олена Зеленська. Фактично, Зеленський, Хомутинник і Бухарєв стали сусідами.
Біографія Владислава Бухарєва:
Народився 14 березня 1969 року в місті Лебедин Сумської області.
Вересень 1986 року — серпень 1987 — студент Одеського електротехнічного інституту зв'язку ім. Попова;
Серпень 1987 — червень 1992 — курсант київського вищого військового інженерного училища зв'язку, служба у Збройних Силах.
Червень 1992 — грудень 2007 — служба в органах СБУ на оперативних і керівних посадах.
Грудень 2007 — березень 2010 — перший заступник Голови Державної податкової служби України — начальник податкової міліції.
Березень 2010 — березень 2014 року — пенсіонер органів СБУ.
Березень 2014 — липень 2014 — працює у Службі безпеки України на посаді Першого заступника Голови СБУ
Липень 2014 — жовтень 2014 року — офіцер з особливих доручень Голови Служби безпеки України.
З листопада 2014 народний депутат Верховної Ради України. Обраний за одномандатним 162-м виборчим округом. Безпартійний. Член фракції "Батьківщина".
Как странно: с одной стороны мы хотим убрать зарплаты в конвертах, сделать детенизацию экономики, улучшение инестиционной привлекательности, но налоги понижать - это фу-фу-фу.Речь не идет о том, что налоги нужно было повышать в 2016 году, но хотя бы не понижать. Вообще вопрос ни разу не простой, и популистскими статьями тут лучше не махать.
Первоначальная статья популистская, ибо там приплетены и евробляхи, и увеличение ЕСВ, и что только еще не приплетены.это не популистские статьи, а реальная (читай
У некоторых они и так очень высокиеYou must be registered for see images attach