Петро Порошенко 5-й Президент України

d324co

Well-Known Member
ибо это уже не толерантность
Ну а в чем же разница?
Толерантно относится к воровству на производстве.
Толерантно относится к "решению вопросов" за деньги
Толерантно относится к поборам в садиках, школах, больницах
Толерантно относится к пропаганде гомосексуализма, религиозных сект, азартных игр, русского мира...
В чем принципиальная разница??
 

arnisumy

Well-Known Member
“Недолюстрований не тоне”. Прокурор часів Януковича Валендюк очолив СБУ Києва
02/08/2018 22:16
You must be registered for see images

ОЛЕГ ВАЛЕНДЮК

Колишній високопоставлений працівник органів прокуратури Олег Валендюк, який мав би підпадати під люстрацію, призначений начальником ГУ СБУ в столичному регіоні.
Як передає “ ”, про це йдеться в указі президента України №226/2018 від 31 липня.

“Призначити Валендюка Олега Сергійовича начальником Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області”, – сказано в , оприлюдненому на сайті глави держави.

Як інформувала “ “, у квітні 2016 року тодішня директор департаменту Мін’юсту з питань люстрації Тетяна Козаченко , що Олег Валендюк та його посада значиться в осіб, які підпадають під люстрацію, як особа, що при владі Януковича обіймала посаду сукупно не менше одного року (у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року).

Згодом “Громадський люстраційний комітет” повідомляв, що в. о. прокурора міста Києва Валендюк “не тільки залишається на посаді, хоча мав би бути звільнений відповідно до закону про люстрацію, а й претендує на пост директора Державного бюро розслідувань”.

Як відомо з , після перемоги Революції Гідності і до 2017 року Олег Валендюк послідовно обіймав посади першого заступника прокурора міста Києва, першого заступника прокурора АР Крим, заступника начальника управління Генеральної прокуратури України.

У березні 2008-го – травні 2014 року Олег Валендюк був заступником начальника Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генеральної прокуратури України.

У липні 2015 року Окружний адмінсуд Києва фактично звільнив від люстрації на той час в. о. прокурора столиці Олега Валендюка, задовольнивши його позов та зобов’язавши ГПУ “утриматися від звільнення Валенюка О. С. з посади з посади першого заступника прокурора міста Києва згідно з нормами Закону України “Про очищення влади”.

Як писала “ “, у січні 2018 року стало відомо, що “недолюстрований” заступником голови Служби зовнішньої розвідки України.

І тоді, й тепер це викликало обурення користувачів соцмереж та громадських активістів.
Закон “Про очищення влади” був прийнятий Верховною Радою 16 вересня 2014 року. Закон забороняє високопоставленим чиновникам часів екс-президента України Віктора Януковича займати посади в органах державної влади протягом 5 або 10 років.
Конституційний Суд все ще окремих положень закону про люстрацію.
 

d324co

Well-Known Member
ПОЛІТИКА



Сьогодні о 10:21•Страна.ua
Президент Украины Петр Порошенко может стать объектом для расследования США о хищениях средств, выделенных американским правительством и МВФ для поддержки стран "с зарождающейся демократией".

Об этом, со ссылкой на собственный источник, сообщил в Facebook адвокат Андрей Смирнов.

"Федеральный суд в Вашингтоне передал на досудебную проверку и верификацию финансовую специальную документацию в отношении лиц, причастных к хищению государственных средств США и организовавших преступный трафик средств, выведенных через фиктивные государственные программы поддержки.

Речь идёт о средствах федерального бюджета США и средств, выделяемых в рамках целевой программы поддержки МВФ странам с зарождающейся демократией.

Организаторами проходят со стороны Украины - Петр Алексеевич Порошенко, со стороны Республики Молдова - Владимир Георгиевич Плахотнюк.

Ещё один важный аспект. Поскольку у Порошенко имеется вид на жительство в Швейцарии (кантон Цуг), а господин Плахотнюк имеет румынский и российский паспорта, к делу подключили и ФБР.

На материалах дела уже стоят резолюции как Майка Пенса,так и Майка Помпео. Проверка займёт от 25-60 дней по федеральному законодательству, после чего материалы вернут в суд и начнётся разбирательство по существу
Чи не фейк це, часом??
Чи ппц?
 
  • Like
Реакції: Aiir
Зверху