Предупреждения и наказания.

Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
3 місяця бану за кліп Шарія і постійне провокування флейму
черговій довічний бан чергового мульта ( Зерг, 21.... ) за образи на адресу інших користувачів.
До цього був бан у Lonerа за образи, дав не я, але ми з ним все з`ясували і, здається дійшли згоди, що бан був справедливим.
, попередження і нагадування, що за вживання слів "майдауни" і "хохли" буде бан. Перечитуючи те, що тут було написано за мою відсутність, я такі випадки зустрічав, але за строком давності вже банити не буду.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
попередження за лайку і гомофобію.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
тиждень бану за образи на адресу іншиго користувача. Вибачаюсь, що з затримкою, ніколи було "спам від Лонера" читати.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
, попередження і нагадування, що за вживання слів "майдауни" і "хохли" буде бан. Перечитуючи те, що тут було написано за мою відсутність, я такі випадки зустрічав, але за строком давності вже банити не буду.
місяць бану за вживання слова "хохли".
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
ботяру вінницьку бомбануло, азазаза:)
ЗІ Коста, ти нахнавіщо мій коментар стосовно вінницького копіпастера випиляв, що там було не так?!
Ну, якщо наполягаєш:

Епта лонер какой ты герой, до тебя форум явно был мертв. По факту, после того как ты появился и начал спамить тонны новостей, все остальные на это дело забили. С другой стороны, обсуждать новости стали тоже намного реже, ибо они тонут в инфомусоре. Я не спорю, ты молоток, стараешься и тд. Но тебя много раз просили получше подбирать новости и не спамить мусор со всех помоек интернета(ну и за картинки была тема, но тут ты вроде остыл, за что тебе спасибо)
Да и вообще, относись к критике проще, как видишь у тебя все же есть люди, которые читают тебя и тебе благодарны в любом случае
в його фімозний мозок не доходить проста думка, що те що він насипає скріптом повинно хоч якось читатись, воно ж постить велику кількість якоїсь пісної ...ні, а коли його туди мордою ткнеш, то воно одразу як дєвачка - соплі мазати та якусь хєрь у відповідь ліпити, дякувати, що хоч свої ї...ті малюнки перестав сюди зливати. Так, згоден, є новини як новини, але якби воно читало що заливає, то б точно відсотків 50-60 постів тут не опинилося. Сидить - одну і ту ж хєрь постить - постом вище зрада, постом нижче - це перемога, як допише власні думки, так за Вінницю взагалі страшно становиться.
Оскільки вже було, мав би бути бан за лайку і образи іншого користувача на 3 доби.

пішов ти ...р, якщо не пам’ятаєш, то я там у ігнорі стою, до речі - де пруфи на мою любов до ...йла або пороха, вінницьке трепло.
ЗІ коста, ти вже за...в пости мої терти, якщо треш, так хоч щось отписуй.
Як скажеш. За це тобі бан вже на місяц. Та й те, ще по доброму, враховуючи образу на адресу модератора.
Рекомендую дослухатись до проффесора:
Ты главно не кипешуй, а то будет тут на форуме еще один "вечно забаненый за маты" )))))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
- черговий мульт довічнозабаненого Зерга (... 21h, , , , , , і ще там з 20 було перед 21h-м і штук 10 з матами на мою адресу, які я не хочу тут повторювати) відправляється до чергового довічного бану. Знову ж таки, за лайку і мати на адресу інших користувачів, розпалювання флейму, троллінг і взагалі стійку манію величності :rock:.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
- черговий мульт довічнозабаненого Зерга (... 21h, , , , , , і ще там з 20 було перед 21h-м і штук 10 з матами на мою адресу, які я не хочу тут повторювати) відправляється до чергового довічного бану. Знову ж таки, за лайку і мати на адресу інших користувачів, розпалювання флейму, троллінг і взагалі стійку манію величності :rock:.
і - чергові мультініки довічнозабаненого Зерга відправляється до чергового довічного бану.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
попередження за створення тем провокацій.
 
Статус
Закрита.
Зверху