На східному фронті / знищення боінгу-777 з 295 цивільними

Haup

козаченько
Кто сбил Боинг было всем известно с самого начала. Но Путину и его шайке все равно - кто там и что публикует. Они своему быдлу все правильно объяснят )) Ну, осудят Путина и его окружение, а дальше что? Если на территории случится бунт, то может стать хуже ИГИЛа, а кому оно надо? Так и будут планомерно душить экономику....цивилизации спешить некуда. Так зачем западу нагонять страсти и форсировать события? Время и так не на стороне Путина...Итог всего этого очевиден.

Как с рубкой дерева. Можно подойти к делу топорно: с ходу рубануть, а потом гадать - как и куда оно будет падать.
А можно все сделать красиво: подпилить аккуратно, подвязать и плавненько уложить. Вот и путинских осторожненько укладывают ; ))
 

Haup

козаченько
Вот только мы в этом спектакле - сцена, по нам топчутся...
А кто за нас должен воевать? Немцы? Японцы? Американцы? Украинцы сами выбрали этот путь. Чехи в 68 и венгры в 56 тоже головы ложили. В итоге они выбороли победу. Возможно, лучше уж 10-20 лет в войне, чем последующие 300 лет в орбите совковой недоимперии. Как это уже было. Русские всегда будут презирать украинство. Там у нас нет друзей. Мы можем общаться с россиянами и ездить к ним в гости. Это без проблем. Но для них мы всегда будем "неправильными","заблудившимися" или "продавшимися американцам" русскими. Пора это всем нам уяснить.
Просто сейчас живем в реальности, когда зверь сорвал маску "старших братьев" со своей морды.

Малайзийский лайнер для Путина = Локерби для Каддафи. Вопрос времени.
 
Останнє редагування:

vadimv

Well-Known Member
Голландская прокуратура арендовала сейф в одном из банков Швейцарии для размещения там 47 млн. евро наличными. Деньги предназначены в качестве анонимного вознаграждения за информацию о преступниках, сбивших малазийский Боинг рейса MH17 над Украиной в 2014 году. Из этих денег предполагается 30 млн. евро заплатить за информацию непосредственно о преступниках и 17 млн. за информацию о лицах, пытавшихся скрыть улики от голландских следователей, сообщает портал Telegraaf.nl.
Данные средства будут выплачены совершенно анонимно, сообщают представители голландской прокуратуры.
 

goool

Well-Known Member
В Bellingcat заявили о подтверждении подлинности видео перевозки "БУКа"
Корреспондент.net, Сегодня, 04:30

735

56214
You must be registered for see images

Фото: bellingcat.com
В Bellingcat подтвердили факт перемещения "Бука" из Донецка в Снежное в день катастрофы MH17

Экспертам удалось подтвердить подлинность видео благодаря обновленным спутниковым снимкам.
Исследователи независимой британской группы Bellingcat заявили, что нашли подтверждения подлинности видео, на котором тягач Volvo везет зенитно-ракетный комплекс "Бук" через Макеевку Донецкой области. Именно из этого "Бука", по данным исследователей, был сбит малайзийский Boeing 777 над Донецкой областью.

На Bellingcat отмечается, что подлинность видео удалось подтвердить благодаря обновленным спутниковым снимкам в программе Google Earth. Фотографии были сделаны 17 июля 2014 года – в день крушения рейса MH17.

Эксперты сопоставили кадры видео и снимки Google Earth, подтвердив подлинность съемки с видеорегистратора. В частности, исследователи обнаружили на спутниковых снимках и сам тягач с "Буком", и машины, которые следовали по той же дороге.

.

, следовавший рейсом MH17, разбился 17 июля 2014 года после того, как он был сбит предположительно ракетой "земля-воздух". Все 298 человек, находившиеся на борту, погибли.
 

rfvgy

Ukrainian
Представники п'яти країн при ООН підтвердили намір покарати винних у катастрофі MH17
You must be registered for see images


You must be registered for see images




Постійні представники України, Австралії, Бельгії, Нідерландів та Малайзії при ООН підтвердили прихильність вжити всіх заходів для покарання винних у катастрофі малайзійського "Боїнга" (рейс MH17) два роки тому.

Про це йдеться в заяві постійних представників Австралії, Королівства Бельгія, Королівства Нідерланди, Малайзії і України при ООН від імені своїх урядів з нагоди другої річниці катастрофи 17 липня 2014 року в Донецькій області літака "Малайзійських авіаліній", в Департаменті політики та комунікацій МЗС України.

"Держави підтвердили свою прихильність вжити всіх ефективних заходів для притягнення до відповідальності винних осіб, відзначаючи важливість цього для запобігання атак на цивільні повітряні судна в майбутньому", - йдеться в заяві.

Постійні представники України, Австралії, Бельгії, Нідерландів та Малайзії знову висловили глибокі співчуття сім'ям жертв цієї трагічної події та всім країнам, що постраждали в результаті трагедії.

Держави нагадали про стурбованість щодо актів насильства, які становлять загрозу безпеці міжнародної цивільної авіації, яка була висловлена в резолюції Ради безпеки ООН 2166 (2014 р.).

Представники України, Австралії, Бельгії, Нідерландів та Малайзії також нагадали про вимогу Ради безпеки ООН притягнути до відповідальності винних у цьому інциденті і підтвердили свою прихильність досягненню цієї мети, а також нагадали про вимогу Радбезу ООН до всіх країн забезпечити всебічне співробітництво для встановлення відповідальності.

У зв'язку з цим держави відзначили незалежне технічне розслідування причин катастрофи літака, проведене Радою з безпеки на транспорті Нідерландів в повній відповідності до стандартів ІКАО, і його звіт, оприлюднений 13 жовтня 2015 року.

Вони також відзначили кримінальне розслідування, яке проводиться Спільної слідчою групою (JIT).

Нагадаємо, літак Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines, який виконував рейс MH17 з Амстердама до Куала-Лумпур, 17 липня 2014 року над територією Донецької області, яка контролюється терористичною організацією "ДНР".

Загинули 298 осіб, які перебували на борту. Пасажирами рейсу були громадяни 10 країн. Більшість загиблих (196 осіб) – громадяни Нідерландів.

З метою розслідування цієї трагедії 7 серпня 2014 року було створено міжнародну слідчу групу, до складу якої ввійшли прокурори і представники інших правоохоронних органів України, Королівства Нідерландів, Королівства Бельгія, Австралії і Малайзії, а також представники Євроюсту.

Рада безпеки Нідерландів 9 вересня 2014 року про причини катастрофи літака МН17. Встановлено, що літак був збитий зенітно-ракетним комплексом "Бук". Зокрема, згідно із звітом, авіакатастрофа сталася внаслідок детонації боєголовки типу 9N314M, яку випустили із зенітно-ракетного комплексу "Бук" на сході України.

У лютому 2015 року уряд Нідерландів десятки документів про катастрофу малайзійського "Боїнга". Згідно з нідерландських експертів, малайзійський лайнер у липні 2014 року над Донбасом збили з території, контрольованої проросійськими терористами за допомогою ракети "земля-повітря".

 

rfvgy

Ukrainian
ЄСПЛ розпочав розгляд позову проти України у справі MH-17
Позивачі стверджують, що українська влада не змогла захистити життя їхніх близьких, оскільки не вжила жодних дій, щоб закрити повітряний простір.


Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) направив Україні запит у рамках розгляду позову родичів загиблих у , яка сталась у небі над Донбасом 17 липня 2014 року.


Про це йдеться в повідомленні ЄСПЛ "Іоппа та інші проти України", 5 серпня. Заявниками виступають четверо родичів загиблих пасажирів. У своїй заяві вони стверджують, що українська влада не змогла захистити життя їхніх близьких. Вони наполягають, що, знаючи про небезпеку польотів над зоною військового конфлікту, Україна не вжила жодних дій, щоб закрити повітряний простір. Позивачі вимагають для себе від України по одному мільйону доларів. Представляє їхні інтереси берлінський адвокат з авіаційного права Ельмар Ґімулла.

ЄСПЛ поставив перед урядом України та заявниками низку питань: які внутрішні засоби правового захисту були у заявників в Україні, і чи були ці засоби вичерпані перед зверненням до Страсбурга.

Як відомо, літак Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines, який летів з Амстердама до Куала-Лумпура, був збитий на Сході України 17 липня 2014 року. На його борту перебували 298 осіб, всі вони загинули.

13 жовтня 2015 року комісія Ради безпеки Нідерландів, що займалася розслідуванням причин катастрофи лайнера, опублікувала доповідь, в якій було сказано, що літак був збитий ракетою класу "земля - повітря", . На початку січня 2016 року група розслідувачів Bellingcat заявила, що встановила особи 20 російських військовослужбовців, причетних до катастрофи літака.

 

rfvgy

Ukrainian
У Нідерландах оприлюднили нові документи щодо катастрофи МН-17
You must be registered for see images


You must be registered for see images







Суд зобов'язав Міністерство безпеки та юстиції Нідерландів опублікувати нову партію документів щодо катастрофи Boeing 777 рейсу МН17 на підставі звернення трьох голландських медіа - NOS, RTL Nieuws та Volkskrant, які апелювали до Акту про свободу інформації. Про це повідомляє нідерландське видання .

Документи розкривають деякі аспекти дій нідерландського уряду після катастрофи. Зокрема, із документів видно, що уряд Нідерландів від самого початку вважав, що бойовики є відповідальними за збиття літака.

"Нові документи - це інтерпретації у звітах Національного координатора з питань контртерористичної діяльності та безпеки, складених незабаром після катастрофи. У них йдеться про факти щодо того, що відбулося, винуватців та проблеми, яких очікували", - зазначається у повідомленні.

Як пише видання, документи, зокрема, були опубліковані на сайті .

У документах обговорюється кількість жертв катастрофи та ситуація всередині Нідерландів, у зв'язку із збиттям літака та великою кількістю жертв громадян країни.

"Якщо є сліди того, що літак було збито, це створить додатковий шок, особливо, якщо це було зроблено умисно", - цитує видання текст документів.

Крім того, в документах йдеться про те, що нідерландська сторона на ранніх стадіях розслідування виступала за те, щоб судовий процес проходив у Нідерландах. "Бажано, щоб притягнення винуватців до відповідальності відбувалося у Нідерландах", - також цитує видання документи.

Крім того, у документах обговорюються труднощі із репатріацією тіл загиблих та складність майбутнього розслідування.

Попередні результати розслідування причин аварії на Донбасі літака МН17 "Малайзійських авіаліній" .

Довідка

17 липня 2014 року орієнтовно о 16.20 зник з екранів радарів літак авіакомпанії "Малайзійські авіалінії" Boeing 777, який здійснював рейс МН17 за маршрутом Амстердам – Куала-Лумпур. Як стало зрозуміло пізніше, він поблизу міста Тореза Донецької області.

На його борту перебували 298 осіб. З них - 192 підданих Нідерландів (один мав і громадянство США), 44 громадянина Малайзії, серед яких 15 членів екіпажу, 27 громадян Австралії, 12 - Індонезії, 10 - Великобританії (один мав і громадянство ПАР), четверо німців і четверо бельгійців, троє філіппінців, один громадянин Канади і один - Нової Зеландії. Всі вони загинули.

За відомостями очевидців, літак вибухнув у повітрі, тіла загиблих розкидало в радіусі 4 кілометрів.

СБУ оприлюднила розмови одного з лідерів бойовиківІгоря Безлера зі своїм куратором, полковником Головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ Василем Гераніним, де він доповідає про скоєний злочин.

26 липня представник Білого дому Джошуа Ернест, що президент Росії Володимир Путін винен у падінні Boeing 777.

Одразу після цього пропагандистські російські телеканали безальтернативну версію про те, що малайзійський Boeing 777 нібито збили українські військові.

7 вересня прем'єр-міністр Малайзії Наджиб Разак , що рейс MH17 був збитий ракетою "земля-повітря" в районі, контрольованому проросійськими бойовиками.

9 вересня Рада безпеки Нідерландів представила , в якій назвала головну причину падіння літака. Для проведення експертизи уламки літака були до Нідерландів.

У лютому 2015 року уряд Нідерландів опублікував десятки про катастрофу.

29 липня Росія на засіданні Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй наклала на зі створення міжнародного трибуналу щодо розслідування за фактом літака Малайзійських авіаліній Boeing 777 рейсу MH17 над територією України 17 липня 2014 року і загибелі 298 людей.

11 членів засідання проголосували "за" створення трибуналу, 1 – "проти" та 3 утрималися (Китай, Ангола, Венесуела).

Під час обговорення питання постійний представник Росії в Раді Безпеки ООН Віталій Чуркін зганьбився і фактично звинуватив Україну в трагедії з MH-17. Також одіозний дипломат припустився символічної .

"Будемо сподіватися, що розслідування розбереться, і безкарність настане і щодо тих, хто збивав літак, і тих, хто його направляв у зону воєнних дій", - сказав він.

Країни - учасниці розслідування домагатимуться переслідування винних у авіакатастрофі рейсу MH-17, незважаючи на вето і новий механізм правосуддя.

Україна, Малайзія, Нідерланди, Австралія та Бельгія та обговорюють три основних альтернативних створення міжнародного трибуналу.

31 серпня глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкінповідомив, що трибунал можуть створити шляхом між 5 країнами.

13 жовтня 2015 р. заступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила, що заяви Росії щодо залучення Міжнародного кримінального суду для розслідування катастрофи Boeing-777 є , розглядається варіант створення гібридного трибуналу. За її словами, ані Україна, ані Росія, ані Малайзія не є сторонами МКС, тому заяви Росії щодо залучення суду до розслідування катастрофи є нонсенсом.

 
Зверху